0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar bebeklerdd kabizliga ne iyi gelir düzenli kakasını yapabilsin diye bildiğiniz bir çözüm var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(14,571 puan) tarafından
Bilen bana da söylesin 1 aylık benimki 

Probiyotik kullanıyor musun ?
(39 puan) tarafından
Hayır canım kullanmıyorum
(14,571 puan) tarafından
Ne kadarlık peki
(39 puan) tarafından
6 aylık canım
(178 puan) tarafından
Emziriyorsanız kuru inciri suda haşlayıp suyunu için inciri de yiyin. Mama içiyorsa biogaia probiyotik kullanın ve günlük bir çay kaşığı zeytinyağı icirin ( zeytinyağını küçük bir kavanoza koyup su dolu tencerenin içine yerleştirin ve kapağı kapalı halde 10-15 dk suyu kaynatın. Zeytinyağı asitlidir midesine zarar vermesin diye bu şekilde asidini alın sonra o kavanozdaki zeytinyagindan günde bir kaşık verin.). Çocuk gelişimi okudum orda öğrenmiştik bir de ebemizde önermişti ilk oğlumda çok hayat kurtardı şimdi ikinci oğlum iki aylık ona da yapıyorum hem gazı olmuyor hem altına kolay yapıyor
(14,571 puan) tarafından
biogaia kullandim maflor + kullandim yok fayda etmedi dun ilk defa jendi yapti ev dugun evine dondu :D bugun gene ikindi durdu yok yani anlamiyorum niye yaomiyo bu bebe
(2,942 puan) tarafından
Dün çok şükür dedik bugün niye yapmadi o sipaaa
(14,571 puan) tarafından
anlamiyom ben artik 1 aylik oldu haberin vardir insAllah
(2,942 puan) tarafından
Dedin ya :D 40 ni bekleyecez
(14,571 puan) tarafından
neyini bekliyoz anlamadim :D
(2,942 puan) tarafından
40 çıkmasını 10 gün kaldı ya
-Reklam-
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Valla ben bir çay kaşığı zeytinyağı içirmiştim keçi pisliği gibi yapıyordu hemen düzeldi 
(39 puan) tarafından
Ben ne zeytinyağılar icirdim bana mısın demiyor vallahi sürekli ilaç da kullanmak istemiyorum
(1,467 puan) tarafından
Ozaman canım bi doktora götür fitil falan veriyor ama onuda sürekli kullanırsan bagırsak tembelliği yapıyormuş
(39 puan) tarafından
Götürdum canım görürdüm kaç doktora götürdüm normal diyor bagirsak tembelliği olmasi diyor
(178 puan) tarafından
Emziriyor musunuz? Emiyorsa siz kabizsaniz çocuğa da geçiyor kendi yediklerinizi değiştirmeyi deneyin. Mama içiyorsa mama markasını değiştirin
0 oy
(642 puan) tarafından
Bizde çok kabız oluyorduk doktorum ilaç verdi birde kabak çorbası önerdi eve gelince ilk önce kabak çorbası yaptım ise yararsa ilacı kullanmam diye ise de yaradı ne zaman kabız olsa yaparim YouTube da var kabızlık için kabak çorbası ordan bakabilirsiniz
(39 puan) tarafından
Tamam canım benim teşekkür ederim
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Ek gıdaya geçtiniz mi
0 oy
(1,952 puan) tarafından
ek gıda veriyorsan cam rende ile elma verebilirsin sindirimi kolaylaştırır. kayısı suyu gaz yapıyor daha çok cani yanaş bide elmayı kaynatip suyunu biberona katip verirdim şeker ilâvesiz komposto tarzinda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
20 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurmeanne (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
4 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
6 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel hira (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,131 cevap

36,124 kullanıcı

...