0 oy
661 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,826 puan) tarafından
Göğüs pompası almak istiyordum hepsi burada da gordum Bı marka yorumları falan da ıyıydi alayım dedim sonra daha ucuz gıttı gısıyorda buldum aynı urunu hemen aldım sonra fark ettim ki yorumlar sahte her alısverıs sitesınde aynı urunu koyup kendileri ıyı dıye yorum yapmıs ve sadece Bı olumsuz yorum sonradan gozume carptı iade talep ettim ıkılı denen makıne ıkılı sagım yapmıyo ama ıkı bıberon ve baslıgı varmıs ondan ıkılı yazmıs lar falan gıbı bahane soyledıler yanı bıldıgın kelime oyunu bugn sıparıs verdim aksam kargoya vermısler hemen iptal etcegımı anlayıp sımdı ugrasrıemayın bızı gıbı Bı cevap verdiler nasıl iptal ettiririm kargodaymıs 350tl idi markası da saubern milk in bide bu mereti bu adamdan baskası satmıyor İnterneti taradım siteleri hep

14 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Kapıda ödeme mi
(1,826 puan) tarafından
Hayır kartla ama sistem soyleymıs ben sıparısı alıp onaylarsam satıcıya site parayı vwrıyomus suanpara gıttı gıdıyorun havuzunda ımıs.. Ama bana gelirse de hassas urun deyip iade almazlar diye dusunuyorm bu urunler de oyle cunku.. Satıcının kargoyu geri alıp ıptal talebini kabul etmesi lazm ama mırın kırın ediyor
(636 puan) tarafından
Mırın kırın  diye birsey yok canım ürünü teslim almadın sonucta.alma da. Iptal etmek zorunda. Etmezse hemen bulundugun yerdeki tüketici heyetine git. Ürünü alma ve onaylama
(1,826 puan) tarafından
Tamam canım saol
(636 puan) tarafından
Rica ederim hic bozma moralini ama hakkını da ara. Bu arada benden sana bir tavsiye o kadar yüksek meblağlı seyleri mağazadan satın al.
tarafından
paketi acma sakin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayy tüh kötü olmuş lansinoh marka alaydın keşke 

(1,826 puan) tarafından
Valla canım yorumları gorsen tam duzenbazlae baktım her sitede aynı yorum farklı isimlerle..cok acelexılogın zararları lansınoh Manuel kullanıyordum memnun degılım suan avent dusunuyorhm su hele bı ıptal olsa da yaaa ıcım ıcımı yıyo suan
tarafından
Eletirikli çift olandan al ben memmunum ondan yakın olsanda versem sana
(1,826 puan) tarafından
Sutum mu az yoksa bılmıyorum acaba manuelle mı bahane buluyorum Bı gogsum zaten az geliyor da ikisinden Bı sefer de 40cc cıkarabılıyorum
tarafından
Ne kadar kafana takarsan okadar sitres olursun sütünü etkiler ven emziriyorum 3 aylık şu anda takmıyom bile valla sadece hastanedeyken sağdım bitek oda kuvezde diye ondan sonra hiç sağmadım çünkü biberonu istemiyo ki hiç de istemedi yani emzikde dahil olmak üzere bende boyna emziriyorum varmı yokmu hiç bakmadım bile hastaneden çıkalı maşallah doktor olsun sağlık ocağındaki hemşire olsun böyle devam ediyosun sakın mama verme dediler vermiyorum zaten inşallah böyle devam eder aslında sen yok sanıyosun ama geliyo emdikce geliyo gerçekden de ama şuda var hani sen emziriyon bebek durmadan aglıyosa aç kaldığını anlıyosan kg alımı olmuyosa tabiki takviye edeceksin onuda şöyle anlarsın çisini takip edeceksin yani bezi açdın diyelim bakdın hiç yapmamış yada gündüzden akşama kadar anca doluyosa ozaman doymuyo demekdir kakası  için de 5 ile 10 gün arası normal diyolar ama bana kalırsa çok uzun bir süre benim için bir gün yapmıyosa ikinci gün mutlaka yapmalıdır şükürler olsun öylede oluyo hayırlısıyla paranı alırsın inşallah da yenisini alıp sağınca bakarsın süt geliyomu gelmiyo mu sağınca diye
(1,826 puan) tarafından
Sütüm azdı zaten benim bebegım ilk Bı ay hıc kilo almamıstı o yuzden doktor mama sart dedı basladık ama meme de verdim sureklı yine de cok doymak ıcın wmmwdıgı ıcın azaldı onceden kıyafetlerime cıkardı bırını emzirirken otekı akardı buna ragmen sutun yetmiyor demiatı doktor sımdı autyenım bile ıslanmıyoe sagınxa da manuelle 40cıkıyo
0 oy
tarafından
Gittigidiyor da sıfır risk var onay vermezsen parası yatmaz zaten. Ve tüketici hakkı olarak uzaktan alımlarda da yani internette de 7 yada 10 gün süreli mazeret olmaksızın iade hakkın var. Buradan değilde hepsiburada dan iade yaptım trendyoldan yaptım. Ara yada maille ulaş gittigidiyorun kendisine. Durum anlatmana gerek yok istersende anlat iade etmek istiyorum de ürün eline gelsin açma. Sana kod verecekler onunla kargoya ver paranı hesabına yatırıyorlar 5 gün içinde. Sıkıntı yapma ama almada o ürünü. Hakların var sahip çık. 
(1,826 puan) tarafından
Bana gelmeden kendileri kargoyu geri cekwmez mı aynı ılcedwymısız zaten ya gonderıcıyle
tarafından
Yok canım. Yada ara sor hemen sabahtan kargoyu almasam olur mu iptal istiyorım diye ama kargolandığı için olmaz diye biliyorum ben.
Kapıda ödemeli olsaydı sıkıntı olmazdı geri onlara giderdi ürün ama parasını ödediğin için şubeye geri gider paket seni bekler kaybolursa birde sıkıntı olur.
0 oy
tarafından
Teslim alma geri gider eğer ödeme yapmadiysan.gerci yaptıysan da iade sorun olmuyor.sen onay vermeden paran aktarıllmiyor.hepsi burada güvenilir site sorun olmaz 
(1,826 puan) tarafından
Gtti gidiyordan aldım canım
tarafından
Oda aynı.ben ordan çok şey aldım.iade yapmadım ama değişim yaptım gayet güzel ilgilendiler.urunu geri gonder paran hesaba yatar hiç kafana takma.
tarafından
Zaten sen onay vermeden paran firmaya gitmiyor.
0 oy
(365 puan) tarafından
Haklarımı biliyorum sizde biliyorsunuz de kabul etme zaten zorundalar ama hassas ürün olduğu icin alma bence bıldır  siteye 
(1,826 puan) tarafından
Sabah hemen arıycam
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bankayı ara hemen iptal ettir gerekirse kartımdan kardeşim yapmış bilgim dışında de hiç uğraşma onlarla ya da kartımı kaybettim falan de iptal ettir
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Sen onay vermeden ödeme yapmaz korkma paketini acmadan hemen iade et gonderirler parani
(1,826 puan) tarafından
Evet hemen ıletısıme gectm iade talebi olustrdm kargo gelirse almadan iade etmemi soyledı ler ama cakallar iptal etmiyim diye  kargoda dıyolarmıa zaten kargoda gpzukmuyo
(2,931 puan) tarafından
Guvenilir sitelerde sıkıntı olmuyo zaten korkma
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kargo gelsin ürüne onay vermeden para adama geçmez. Ürüne iade talebi başlat ve hdmen kargo ile yolla geri para sana geri döner
(1,826 puan) tarafından
Aynen oyle yaptm canım saol
0 oy
tarafından
Almazlarsa iade tüketici haklarına başvuru yap hemen yedirme paranı.
(1,826 puan) tarafından
Alacaklarmış canım must hızm destek oldu saolsunlar
0 oy
(404 puan) tarafından
Kargoya kapiyi acma canim urun geri iade gitsin paran otomatik hesaba gelir
(1,826 puan) tarafından
Gelcegını sanmıyorum iptal edıcem dıyınce kargoya verildi gozuktu saat gecenin 10unda kargoyu aradım yok bizde dedıler
0 oy
tarafından
Aldıgın firmayla falan hiç iletisime gecmene falan gerek yok mesafeli satis sozlesmesi geregi urunu 7 ile 15 gun arasi bir surede hic bir gerekce sunmaksizin iade etme hakkin var zaten urun eline ulasinca icinde gelen futara ile birlikte tekrar gonder aldigin sitede sistemine gir ordan iade talibi yap sana bir kod verir sistem o koduda urunu goturdugunde kargoya ver o kodu verdigin icin ucrette odemezsin ayrica adres belirtmenede gerek olmaz hic stres yapma cok kolay birsey bu satici istedigi kadar burun kivirsin alicak urunu hic onlarla muhatap dahi olma direk aldigin site ile ilgilen.
(1,826 puan) tarafından
Aynen siteyle irtibata gectım iade talabı olustrdm zaten kargoya verme olayı da yalanmış iptal etmiyim diye oyle demısler gelirse de kapıdan yola dediler
0 oy
(86 puan) tarafından

Kargo gelse kapıyı açma :D

(1,826 puan) tarafından
İstemedigin soyle geri yolla dedı site ve kargo zaten kargoya verilmesi yalan iptal etmiyim diye verdik demısler
0 oy
tarafından
site ile iletisime gev para transferini durdur kargoy sana gelinede hic açmadan direkt geri iade et
(1,826 puan) tarafından
Aynen oyle yaptm saol canım
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Urun kapiya gelince teslim alma

Ha kargocu derse iade kodu lazim falan diye teslim al hiç açma

Internetten iade kodunu al o kod ile beraber tekrar largoya git paran yatar 5 gun icinde benimde oyle oldu 

Hatta acip begebmedigim cok seyi yolladim
(1,826 puan) tarafından
Cok saol canım suan aynı yolu izliyorum iade talebi olustrdm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 509 göst.
26 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,787 cevap

34,752 kullanıcı

...