+1 oy
217 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,047 puan) tarafından
Anneler kürtaj oldukdan sonra ne kadar sürede tekrar hamile kaldınız 

11 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Doktor 3 ay bekleyin rahim kendini toparlasın dedi. Hemen sonraki ay hamile kaldım. 
(4,047 puan) tarafından
Ablam haziran kürtaj oldu  bir daha tekrar hamile kalamadı
(183 puan) tarafından
Daha yeni vücut kendine geliyordur. Bunu düşünerek de strese girmesin. Fiziki ve ruhsal olarak iyi olunca tekrar hamile de kalır.
(4,047 puan) tarafından
çok strese giriyor cnm  2 senedir evli    çocuk istiyor  bir aksilik de yok 2 kez düşük yapti
(183 puan) tarafından
Benim de 3 düşüğüm var. İlk hamileliğimi kalamıyorum diye düşündükçe 9 ay sonra oldu. Sonradan düşünmeyi bıraktım ve 1-2 ay sonrasına hamile kaldım ama bu sefer de hep düşükle sonlandı. Testleri de temiz çıkmışsa içi rahat olsun. Daha yeni 3 ay olmuş. Yapabiliyorsa hava değişikliği iyi gelir. Sakin bir ruh haliyle yine dener.
(4,047 puan) tarafından
tatile gitti şimdi okullar açılıyor  kendisi öğretmen yoğun  ortama girecek
(183 puan) tarafından
İş stresi olur ama en azından çocuk üzerine düşünmez akışına bırakırsa hayırlısıyla olur.
(4,047 puan) tarafından
amin inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
2 ay sonra tekrar hamile kalmıştım 
(4,047 puan) tarafından
Ablam haziranda kürtaj oldu  doktor adet oldukdan  sonra hamile kalmaya engel birşey yok  deneyin  dedj hamile kalamadı
(249 puan) tarafından
Hamile kalmasına engel bir durum yok demiş doktor canım bu 2 ayda olabilir 5 ayda olabilir stres yapmasın 1 sene çocuğum olmadı korunmadığımız halde ilk gebeliğimin en başında kanama gördüm adet oldum sandım doktora da lekelenmem var adet göremiyorum çok şiştim dedim tahlilde hamile olduğum anlaşıldı başında sağlıksızdı yine bekledik biraz kaç doktora gittik aynı şey dendi kürtaj oldum 40 gün bekledik rahmin toparlanması açısından sonrasında rabbim nasip etti stres yapmasın kendine rabbim hayırlısıyla versin inşallah
(4,047 puan) tarafından
amin inşallah cnm
0 oy
(568 puan) tarafından
Ben 4 ay sonra kaldim
(4,047 puan) tarafından
ablamda haziranda kürtaj oldu 40 gun sonra adet oldu  şimdi çocuk istiyolar olmuyor
(568 puan) tarafından
En büyük etken sıtres illaki olucak Allah sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah
(4,047 puan) tarafından
aşırı stres yapıyor cnm amin Insalah
0 oy
(7,492 puan) tarafından
Aralık'ta oldum Nisan'da hamile kaldım 
(4,047 puan) tarafından
4 ay sonra inşallah ablamda hamile kalabilir
0 oy
(232 puan) tarafından
24 şubatta kürtaj oldum 16 Haziran'da adet oldum 21 Haziran'da birliktelik oldu ve 11 haftalık hamileyim 
(4,047 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip  darısı ablamın başına olsun
(232 puan) tarafından
Amin inşallah canım, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(4,047 puan) tarafından
amin inşallah cnm
0 oy
(794 puan) tarafından
2 ay korunduk doktor rahim kendini toparlasın adetle temizlesin iyice demişti. 3.ay hamile kalmıştım çok şükür 
(4,047 puan) tarafından
anlamında nerdeyse 3 ayı oldu hala birşey olmadi
(794 puan) tarafından
Korunmuş mu peki. Çünkü 3 ay oldu diyorsun. En azından 2 3 ay korunup tekrar deneseydiler
(4,047 puan) tarafından
doktor adet gördüğün gibi dene dedi  ara vermediler olmadi
(794 puan) tarafından
Nasıl doktormus o. Gebeliğin üstüne hemen yeni bir gebelik olmaz zaten olsa da sağlıksız olur. Vücut dinlensin rahim kendini toplasın. Bence ablana söyle bir iki ay korunsun bir daha denesinler
(4,047 puan) tarafından
4 ay oldu canm kürtaj olalı zaten olmuyor
0 oy
(272 puan) tarafından
Kürtaj dan bir sene sonra oldu benim ama bende stres çok vardı stres oldu mu çok etkiliyor ne zaman düşünmedim o ay hamile kaldım 
(4,047 puan) tarafından
ablamda aşırı stres yapıyor
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldım oda düşük oldu iki yıldır da korunuyorum istemedim daha da 
(4,047 puan) tarafından
ablamda  2 kez  düşük  yaptı sonucları temiz çıktı
0 oy
(1,055 puan) tarafından
Canım 6 Mayıs'ta kürtaj oldum Haziran'da denedik ilkdefa ve hala hamele değilim, en az 4 ay beklemek gerek merak etme rahim toparlanıyor endişe etmesin
(4,047 puan) tarafından
inşallah cnm 2 kez düşük yaptı  dahada olmadi
0 oy
(266 puan) tarafından
Biz korunduğumuz İcin 2023 ocakta oldum kürtaj 2024 nisanda hamile kaldım ondan öncede kaybım var 1 tane Allaha şükür kızıma hamileyim Allahım herkese nasip etsin Amin 
(4,047 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip etsin
(266 puan) tarafından
Amin canım Tüm hamile olanlara nasip etsin inşAllah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İkinci ayimda hamile kaldim şuan 29 hftalik hamileyim 
(4,047 puan) tarafından
maşallah  darısı ablamın başına  olsun

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 477 göst.
6 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokefram (8,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
0 oy
0 cevap 107 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

398,136 soru

11,906,519 cevap

36,034 kullanıcı

...