0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Kızlar bugün benim doğum günüm Eşim bana hediye almamış para gönderdi 1000 TL Ben çok üzüldüm bir tatlı alıp üstüne güzel not yazıp getirebilirdi  yada bir tane gül nedense önemsemedigimi düşündüm bir an gecistirir gibi para atması zoruma gitti siz olasaniz ne yapardınız ona dediğimde istediğin hediyeyi al cevabını  verdi bana

13 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Abartı mi sizce kızlar 
-Reklam-
0 oy
(296 puan) tarafından
Erkekler genelde öküz olabiliyorlar maalesef 
(256 puan) tarafından
Yok o ismide ilk defa duydum
(2,929 puan) tarafından
Sen değil canım hello nickli arkadaşa soruyorum
(296 puan) tarafından
Laplusbelle bana mı sordunuz? Bana sorduysanız hayır
(2,929 puan) tarafından
Evet sana sormuştum profilden dolayı:) tamamdır canim
(296 puan) tarafından
Yok canım İnternetten baktım dün dü heralde değiştim resmimi
0 oy
(101 puan) tarafından
Bazı erkekler düzdür yani mutlu olmalısın. Herkes romantik olmak zorunda değil.  Dogum günün kutlu olsun nice mutlu senelere. 
(256 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:)))
0 oy
(112 puan) tarafından
Kız ona şükür et.   İyiki doğdun dedi benim eşim 
(256 puan) tarafından
Rabbim eslerimize romantiklik versin bacım
(2,732 puan) tarafından
İyi onu demesi de birşey :D
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Hey Allahım ya yaranılmıyor sizin gibilere de adam parasını atmış istediğini al beğendiğini al diye. Onu da yapmasaydı hiç bişey yapmadı etmedi olurdu 
(256 puan) tarafından
Kiz yoksa sen benim kocammısın  gizliden hesap mı açtın  :Dd
(1,771 puan) tarafından
Olabilir deeee dikkat et :)))
0 oy
(219 puan) tarafından
Dediğin gibi yapsa daha iyi olurdu ama bunada şükür et.  
(256 puan) tarafından
Sende haklısın canım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Nice seneler canım takma erkek milleti benimkide evlilik yıldönümü unuttu bende baya üzülmüştüm ama yurtdısında saat farkı vardı biz burda aksamı yaşıyoruz onlar öğleni geriden geliyorlar diye fazla takmamaua calıstım ama baya takmıstım sonradan hediye göndermişti
(256 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım rabbim  eşlerımıze  romantiklik versin aminnn
(1,389 puan) tarafından
Normalde benimki romantiktir ama yurtdısındayken unutabiliyomus onu farkettim hiç bi özel günü atlmazdı normalede bende Bos ver hayatımın karardıgı gün diye dalga gectim :D
0 oy
tarafından
Erkekler genelde ne hediye alacağını bilmez eşya alsa niye aldın bu ozel degil çiçek alsa solacak niye aldın diye saçmalar çoğu kadın o yüzden düz mantık olan erkek milleti para verir ne istiyorsan al der erkekler kadinkar gibi ince değildir kadın gibi düşünmesini bekleme
0 oy
(563 puan) tarafından

Canimmm sence önemli olan unutmamış olmasi digilmi:) bu arada nice yıllara yıllar sizi beraber yaslandirsin en büyük sıkıntın sadece bu olsun。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。

0 oy
(530 puan) tarafından
Benimki söylemesem hatırlamaz bile üç gün sonra benim bakalım ne yapacak 
0 oy
(214 puan) tarafından
Benim de doğum günüm :) eşim kutlamadı bende bari bi mesaj atsaydın dedim güldü geçti kırıldım ama olsun 
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben hiç bşe almadı
0 oy
(243 puan) tarafından
Mutlu yıllara ailenle sevdiğin insanlarla beraber diliyorum sana

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 177 göst.
9 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
7 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvnuraldan (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
27 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyraz3307 (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 533 göst.
13 Ocak 2020 Aile kategorisinde Miniminnaķ (3,124 puan) tarafından soruldu

397,183 soru

11,879,398 cevap

35,995 kullanıcı

...