+1 oy
1,110 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım 1 yıldır nişanlı 2 ay sonra düğünü olacak evi serildi falan kaynanası yatağın içerisine bez koymuş işte çarşaf gibi bişe anladınız bunu düğünden sonra el öpmeye gelirken görümcene ver demiş kız da aşırı sinirlenmiş nişanlısı da sen boşver öyle şey mi olur kime neyi ispat edeceksin demiş ben izin vermem kimseye bermene demiş kız da diyor ki ya yanlış anlarlarsa bu defa ilerde sıkıntı yaşar mıyım napm gösterim mi verimi falan ay bana da çok saçma geldi bizim adetlerimizde yok ama arkadaşım doğulu 

49 Cevaplar

+4 oy
(782 puan) tarafından
Arkadaşına söyle yol yakınken nişanı atsın . Zararın neresinden dönerse kârdır. Bende doğululara evliyim. Böyle birşey yapmış olsalar dı bana var ya ağızlarına mıcar s*ktiri çekerdim 
(353 puan) tarafından
Adamın ne suçu var ya niye nişanı atsın. Ben olsam el hareketi çekip fotosunu çıkarır koyardım bezin içine verirdim görümceme.  kocama da söylerdim. Al sana ömürlük mesafe .d  dert yok tasa yok. Kaynana görünce dirdiri yok. Kendi başlarını yesin dursun
(782 puan) tarafından
Adamın anacı olup olmadığını bilmiyoruz ki :D
(168 puan) tarafından
Ajahahah yoruma bayıldım:)))))
-Reklam-
+3 oy
(5,301 puan) tarafından
Benden istediler ben de sabah kahvaltida kaynim dayisi dedesi babasi varken anne dun istedin ya carsafi getirdim ne zaman bakcan dedim babasi bir kizdi o gun kavga cikti iyiki de yapmisim :))))
(2,359 puan) tarafından
Abuuu kız ne eettin :))))
(5,301 puan) tarafından
İstedigini ona verdim.d.d.
(287 puan) tarafından
Kız alnından öpülesi kadınsın yemin ediyorum
+2 oy
(1,604 puan) tarafından
Düğün gelmeden nişanlısı ailesiyle konuşsun da o zaman görelim onu 
(46 puan) tarafından
Bende öyle dedim şimdi konuşsun dedim o stres çekilir mi düğün günü
+2 oy
(14,956 puan) tarafından
Yok daha neler kızın yerinde olsam merak eden gece odaya seyre gelsin derdim şimdiden ağzının payını vermezse o kaynanadan çekeceği var aklında bulunsun 
+1 oy
(1,049 puan) tarafından
Gebertirim yani öne demek öyle yapmazdım hayatta ve fena bozardim 
(294 puan) tarafından
Etsem ne olacak yavrum 1 yıl sürdü evet kaynanam kayınpederim çok iyiydi kendi ailemden bile ama gel görki bi şizofrenle evlenmişim 1 yıl sonra herşey alt üst oldu 5 yıl evli kaldık ama 5 yılda sanki 500 yıl yaşadım bi şizofrenin yaşatacağı herşeyi yaşattı bana 5 yılın sonunda ölmeden kurtulabildim çok şükür
(5,029 puan) tarafından
yaa cok uzuldum yasadiklarina. ama bosver kurtulabildiysen onune bakacaksin. daha iyi koca bir omur heba olacagina 5 sene. heba olsun. bende evlenmeden once universtede 6 yillik bir iliskim vardi da anami aglatti resmen.allahtan evlenmek gbi bir hataya dusmedim evlenmeden aklimi basima aldim. dedim koskoca bir omur heba olacagina varsin 6 yilimi vope attim derim . daha sevgiliyken dayak kufur hakaret asagilama aldatme herseyi yasadim yani. evlensem zaten maksimum
bir ay icinde ya ben onu oldururdum ya o beni.
(294 puan) tarafından
Seni de allah kurtarmış canım inan ki bak ben hiç anlamadım öyle biri olduğunu 1 yıl sonra patladı 13 yıl oldu kurtulalı 5 yıl önce ikinci evliliğimi yaptım şükür şimdi huzurluyum
(5,029 puan) tarafından
masallh allah bozmasin. ben biliyordum
da is isten gecmisti kendimi mecbur hissediyordum ona. sonunda hocte mecbur olmadigimi idrak edincee amaan seninmi cekicem dedim . obur tarafta iki elim yakasinda suratina tükurucem cehennem atesinde yanarken cosss diye ciksin o ses tek duam o o srfsz icin. her ikimizde yanacaz da en azindan ona birde kul hakki eklensin:))
(294 puan) tarafından
Allah herkesin kalbine göre versin canım inan o kadar güzel bir dua ki kimene dua kimine beddua çünki herkes kalbinin ekmeğini yer
+1 oy
tarafından
Arkadaşinin nişanlısı ailesine söyleyip tepki vercek bunu verme sakın ne gerek var diye nişanlısına soylemeyecek
+1 oy
(8,754 puan) tarafından
Doguluyum ve maalesef bu doğuda var buna yok diyemem. Bendede istemişlerdi 
(560 puan) tarafından
Yarım damla pembe bişi değil mi ben mi yanlış biliyorum çarşafa bulaşmaz bile görünmez yeni
(8,754 puan) tarafından
Yoo bayada kan ve görünüyor
(177 puan) tarafından
Benim şarıl şarıl kan aktı nasıl leke ya :))
(413 puan) tarafından
Benim 5gun kanamisti adet gibi :) kocam bilmese adete denk getirip kitledim sanar :))
(177 puan) tarafından
Bnm bı hafta her eşim yaklaştığında kanamam ve feci şekilde ağrım oluyordu kadın doğuma gittim yırtılman var ama dikişlik değil dedi ve ara köy 1 hafta dedi ara koyduk ve iyileştim
+1 oy
(1,303 puan) tarafından
Yuhh çüşşş ohaaaaaaa
+1 oy
(783 puan) tarafından
Nereliler acaba ? O adet çok eskide kaldı yuh
(46 puan) tarafından
Elazığ canım
+1 oy
(19,595 puan) tarafından
Ay cahil cühela insanlar yaa
+1 oy
(28,300 puan) tarafından

Yanlış anlayan iki metre öteye gitsin hayırdır kime ne dengesizlik bu yaptıkları başka birşey değil tepkisini koysun sessiz kalmasın şimdi sesi çıkmazssa ileride tepesine çıkarlar 

+1 oy
(1,098 puan) tarafından
Daha nişanlıyken mi bunun anlaşmasını yapıyorlar ohaaa normalde bile iğrençken nişanlı olmana rağmen lafı açılması. Arkadaşın kaçıp kurtarsın kendini
+1 oy
(16 puan) tarafından
Bizde doğuluyuz. Benim annem böyle şeye kesinlikle bakmaz ama kaynanam baktı. Hatta düğünden 1.5 ay sonra evime gelip bakmak istediğini söyledi. Bende gösterdim. Beni yanlış anlama, bu benim hakkım dedi. Sıkıntı yok dedim ama 1.5 ay sonra neyin kontrolü bu anlamadım. Eşime söyledim o da bir şey olmaz dedi. Eşim de tam bir aileci
(1,098 puan) tarafından
Hakkı mı ?? Pardon da neyin hakkıymış kocan gördükten sonra
(16 puan) tarafından
Ona göre hakmış. Çok sinir olmuştum
(1,098 puan) tarafından
Ben eşime sizde var mı demiştim de ikimizin arasında olan şey onları ilgilendirmez demişti
(560 puan) tarafından
O çarşafı niye sakladın ki hatıralık bişey değil ki
(16 puan) tarafından
Doğu'da herkes kaldırır o çarşafı. Yarın bir gün kimin ne yaşayacağı, neye maruz kalacağı belli olmaz sonuçta. Ben o gün çarşafı göstermeseydim hakkımda ne düşünülürdü tahmin bile edemiyorum.
+1 oy
(518 puan) tarafından
Sjsjsjsjs çok komigime gitti ya bence arkadaşın yapsın gözlerine soksun  nereli bunlar doğuda falanmi yaşıyorlar malesef bu adet orda hala devam ediyor Allah akıl fikir versin 
+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Arkasına bakmadan uzaklaşsın o insanlardan. 
+1 oy
(2,987 puan) tarafından
Bnm düğün günün kendi annem serdi onu valla hiçte gocunmadim bir bildiği var ki koydu dedim eşimin teyzesiyle serdiler , daha snra eşim o bezi kendi annesine gösterdi sadece ben uzak yerden geldim yarın bugün başıma kaka bilirlerdi belkide eşime niye gösterdin gerek varmiydi dediginde bişi biliyorm ki gosterterdim dedi . Bazen catisiyorux annesi ağzına geleni sayıyor eğer o gün onu gostermeseydi onunda milletin içinde net lafını ederdi  .
(168 puan) tarafından
Kaynanan da edep yok onu anladım
(2,987 puan) tarafından
Eşim gösterdiğinde arkasını döndü bakmak istemedi eşim zorla gösterdi , kadınının hakkını yiyemm şimdi o konuda bakmak istemedi ,
+1 oy
(476 puan) tarafından
Ben olsam vermem kocam cevabını verir ama çarşafı saklarım 

Ha oldu da bı laf dediler çarşafı suratlarına atar birdaha da asla görüşmem 
(177 puan) tarafından
Çarşafı almıyorlar zaten bakıyorlar sadece
+1 oy
(1,337 puan) tarafından
Akli varsa arkasina bakmadan uzaklassin
0 oy
(185 puan) tarafından
Ya inanamıyorum hala var mi bu iğrenç şey gerçekten inanilir gibi değil bence çok çirkin birsey bu kadar mahreme girilmesi cok yanlis hem gunah ya ozel diye bisey var bence eşinin bu duruma el atması lazim 
(46 puan) tarafından
Benim değil canım ben evliyim yakın arkadaşımın durumu nişanlısı sinirlenmiş öyle bişey olmayacak vermeyeceksin bişe derlerse ben cevabını veririm demiş yazık kıza kız da düğün üstü sinir krizleri geçiriyordu
(185 puan) tarafından
Allahtan nişanlısı o kafada degil bence asla vermesin nisanlisini dinlesin onlari dinlerse bida onunede gecemez daha neler neler çıkar isteyen istediğini de düşünsün kocasiyla arasinda olan bişey kimseyi ilgilendirmez
0 oy
(14,478 puan) tarafından
Allah kahretsin ya hala mi var bu adet ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Emineeeee (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.