+1 oy
1,166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım 1 yıldır nişanlı 2 ay sonra düğünü olacak evi serildi falan kaynanası yatağın içerisine bez koymuş işte çarşaf gibi bişe anladınız bunu düğünden sonra el öpmeye gelirken görümcene ver demiş kız da aşırı sinirlenmiş nişanlısı da sen boşver öyle şey mi olur kime neyi ispat edeceksin demiş ben izin vermem kimseye bermene demiş kız da diyor ki ya yanlış anlarlarsa bu defa ilerde sıkıntı yaşar mıyım napm gösterim mi verimi falan ay bana da çok saçma geldi bizim adetlerimizde yok ama arkadaşım doğulu 

49 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Vala çok büyük kavga ederdim ben ya benimki hiç öyle bir şey demedi konusu dahi açılmadı çünkü benimkinin kızları izin vermez öyle şeylere büyük ihtimalle onlar annelerini susturmuslardır yoksa kaynanam tam eski kafa hemen aynı şeyi yapardı eminim yani ama evlendikten iki ay sonra bize geldi işte konu öyle açıldı işte kızım beni niye aramadın dedi İlk gece için dedim ne alaka sen benim annem misin ki seni arayayım ben senin kızın değilim merak eden annem olur o da kızım iyi mi değil mi diye sonuçta bir annedir dedi ne bileyim falan dedi bende dalga geçtim vereyim benim bezi de mendil gibi salla dedim
(527 puan) tarafından
:)))))))))) çok güldüm yaaa bu yorumun sonuna
-Reklam-
0 oy
(3,289 puan) tarafından

Ona ne bundan belki eşin nasilsan öyle kabul ediyor ne cahil saçma bir düşünce tepkini koy yoksa ileride çok çektirir bu kadın sana 

0 oy
(802 puan) tarafından
Yani gelenek olarak herkes öyle bişey sermştir ama göstermek ne arkadaş. Bazı yerlerde var. Benim kayınvalidem istemedi ama istese de müsade etmezdim. Kötü bir durum yani
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kızın bişey yapmasına gerek yok kocası nişanlısı artık neyse o diyecek ailesine ben öyle bişey istemiyorum die
0 oy
(14,095 puan) tarafından
Nisanlisi.madem.bukdr sahip cikip karsi geliyorsa simdi tepkisini vwrsin aielsine dugun gunu degil
0 oy
(548 puan) tarafından
Hangi devirde yaşıyoruz ya.Aman yanlış anlayan anlasın 
0 oy
(574 puan) tarafından

Çarşafi fln gostermesin zaten afedersin yatagada bulasir pecete flnda kullanir ilk geceden sonra cikip gitsinler balayina kaynanasinada git evi topla desin gitsin kirli carsafi yikasin çöpleride cope atsin benim öyle oldu ne ben gosterdim nede onlarin meraki icinde kaldi :D(benim gorumcem topladı odayı köy oldugu icin copleri fln yak dedim tabi bakmis herseye :)

0 oy
(1,104 puan) tarafından
Çok merak ediyorlarsa, onlarda gelsin buyursun.tovbe yarrabim,eskiden kaldı onlar eşkiden
0 oy
(572 puan) tarafından
Ben evlenirken benim kendi ailem cekmeceme birakmisti bez parcalari lazim olacak buna sil demislerdi ailem dedigime bakmayin baba tarafini kucukken anliyorsunuz annr tarafini buyudugunuzde.. eşim de hic kimseye gostermedi annesiyle eltim gelmisti onlarla da yanliz birakmadi beni eltim boş anda yakalado oldumu dedi oldu dedim defolup gittiler eşi anlayisli geri kafali degil bence sorun etmesin eşi zaten gereken tepkiyi vermis
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Benm eşimin tarafida istiyor benm yengeme soyledun kaynanama öyle saçma şey mi olur eşi goruryor yeterlidir dedi bende eşime asla göstermem sen bak tamamdır dedim eşimde zatn  kaynanam istemedi isteseydi ağız payını alırdı benden de

Benm arkadaşım vardı köy gelin gitmişti o evin büyüklerine göstermişti erkek olanlara köydeki büyük yaşlılara bile ben şok içinde kaldım duyunca 

Arkadaşında göstermesin asla eşi görüyor yeterli kime nee hem olsa ne olmasa nee bazilarin kan gelmiyor ee ne olacak Allah'ım ne cahil insallar var 
0 oy
(439 puan) tarafından

Eşimin babaannesı bildiğin geri kafalıydı eşimi babaannesi büyütmüş eşim çok kıymetlisiydi düğünümüz bile babaannesınin evinde oldu neyse eşime demiş bundan 15 sene önce eşimde ben biliyorum kimseye gerek yok nene demiş :D

0 oy
(369 puan) tarafından
Ne kadar aşşağılacı birşey kaldımı böyle adetler ya bence nişanlısı hemen onu annesine versin kızsın düğün olmadan ben istemiyorum desin karışmayın desin
(369 puan) tarafından
Benimkine ablam serdi hem yatak kirlenmesin hemde az olursa kanaman görünmezse felan kocanın aklında şüphe kalmasın dedi eşimin böyle bir isteği yoktu o gün geldiğinde gördü ve kızdı bende yatak kirlenmesin diye dedim ha o zaman tamam ama biliyorsun böyle bir adetimiz yok senle benim aramda bişi dedi iyiki de sermişim kanamam çok fazla oldu 4 kat çarşafdan alezide geçti süngere 1 damla kadar geldi sonra şükrettim :D
Yani bu ayrı o ayrı şeyler
0 oy
(513 puan) tarafından

Benim kaynanamda öyle dedi :D tabiki 3ün 1ini aldı 

0 oy
(3,896 puan) tarafından
Özür diliyorum ama o beze s*çıp ertesi gün kaynananın eline vermek lazım. Bezi Açınca yaşayacağı şoku görmek lazım. 
(743 puan) tarafından
Kahkaha attım. :))))
0 oy
(243 puan) tarafından
Benim kaynanamda sabah aramıştı ettinizmi geldimi kan diye . 

Var böyle hala devam ediyor ama tabikide taviz vermesin şimdiden böyleyse evlenince çok ezer
0 oy
(614 puan) tarafından
Bence öyle olmaz ya . Arkadaşın o işi yaparken kaynanası başında beklesin. Gözüyle görsün daha iyi
0 oy
(419 puan) tarafından
Ben doguluyum canım ama böyle bir adetimiz yoktur yani eltim.bile dugunden önce yaptı sadece onda suphelendiler bakmak istediler ben evlendigimde konusu bile geçmedi yani 
0 oy
(640 puan) tarafından
Benim anlamadığım yarım damla bişindeğil mi çarşafa bulaşmaz ki. 
0 oy
(111 puan) tarafından
O beze s.ıçar veririm bu ne geri kafalılık
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Ay arkadaşında bi alem. Ne sıkıntısı yasiycakmis . Çamur atmak isteyen her türlü atar.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 38 göst.
0 oy
3 cevap 32 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkuss (59 puan) tarafından soruldu

399,431 soru

11,947,697 cevap

36,103 kullanıcı

...