+1 oy
1,126 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım 1 yıldır nişanlı 2 ay sonra düğünü olacak evi serildi falan kaynanası yatağın içerisine bez koymuş işte çarşaf gibi bişe anladınız bunu düğünden sonra el öpmeye gelirken görümcene ver demiş kız da aşırı sinirlenmiş nişanlısı da sen boşver öyle şey mi olur kime neyi ispat edeceksin demiş ben izin vermem kimseye bermene demiş kız da diyor ki ya yanlış anlarlarsa bu defa ilerde sıkıntı yaşar mıyım napm gösterim mi verimi falan ay bana da çok saçma geldi bizim adetlerimizde yok ama arkadaşım doğulu 

49 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Doğu'da bazı yerlerde hala var bizde yoktu herşey arkadaşın eşinde biter 
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Vala suratlarına atsın bnm eşim de doğulu böyle bsy istemediler eşim biliyor yeterli ztn
0 oy
(518 puan) tarafından
Canım dogulu demişsin de her doğuda yaşayan öyle değildir. Evlendik kimse gelip görmedi sormadı. Kişiden kişiye değişiyor demekki onlar hala eski çağda yaşıyorlar anlaşılan. Hem nişanlısı da gösterme demiş göstermesin önemli olan eşinin bilmesi zaten. Bence hiç göstermesin şimdideno çizgiyi koysun 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Eşimin dayısının karısı da k.valideme demiş çarşaf isteyin diye k.validem öyle şey mi olur diye azarlamış

Böyle şeyler eskide kaldı artık
(168 puan) tarafından
Eşinin dayısının karısından olmaz .
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Kocasini dinlesin benim de annem serdi yatagimi oda koymus esim kizdi at cope bizde oyle bisey yok dedi
0 oy
(178 puan) tarafından
Gayet normal bişey bence namusunun kanıtı, ômür boyu konusacaklarına baksınlar, bnmkine kimse bakmadı ama görümcem odaya yemek getirince gösterdim dedim sonra yok biz görmedik yok şöyle yok böyle denmesin namusumla ilgili konuşulmasın sakın dedim ve bitti, istemeyen insanında bı kusuru vardır eminim ondan istemiyordur, çünkü o çarşaf namusun baba evinden götürdüğün en güzel çeyizin . Şimdi gelsin linçler ama ben gerçekleri yazdım
(168 puan) tarafından
Bekaretini koruyup yemediği halt kalmayan o bezi verince namuslu mu oluyor,peki.
:))))))
(178 puan) tarafından
Öyle oluyor tatlımmm, acı ama gerçek
(168 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(527 puan) tarafından
Nişanlısının dediğini yapsın. Ailesini tınlamasın
0 oy
(293 puan) tarafından
Kıçından akan kana mı meraklılarmıs??? Arkadaşının yerınde olsam sıçar da götururum o beze oda benden cıkan bırsey sonuçta asjsjsjssjsjsj
(168 puan) tarafından
Yaa ckk güldüm ahahahahaha:))))))
0 oy
(93 puan) tarafından
Irkçı değilim ama şu doğu adetlerine aşırı sinir oluyorum ne münasebet sen bir başkasının canı ciğeri kızına bakirelik testi yapmaya kalkıyorsun senin oğlun evlenmeden önce kim bilir kaç tane eskortun kaç tane kızım üstünden geçti keşke erkeklerin de kaç kişiyle yapabildiğini görebileceğimiz bir şey olsaydı da kız tarafı da erkeğe böyle bir baskı yapsaydı o zaman görürdüm ben onları
(168 puan) tarafından
Ağzınıza sağlık en isabetli yorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 26 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Emineeeee (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kbr.068 (20 puan) tarafından soruldu