0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından

Kızım 4 buçuk aylık. Eşim evde yokken kahvaltımı ya da atıştırmalıgimi tepsiye alır koltukta  oturup yerim. kızımda yanımda ana kucağında duruyor bana öyle süzük süzük bakıyor ki  özellikle son 1 haftadır resmen yalaniyo :D bende bişey yemeden önce hemen onu emziririm ki içim rahat etsin rahat rahat yiyim ama bu çılgın premses bana vicdan azabı çektiriyo :D diyorum ki kız az kaldı bir kaç aya baslicaz sana daha güzellerini hazirlicam :angel: yemeyi sevecek galiba bebem  :)

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hiç o bakışlara aldanma canım benimki de biz yerken melül melül bakıyo ama neler çekiyorum yedirmeye çalışırken 
(742 puan) tarafından
Kaç aylık bebişin
tarafından
10 buçuk ve hala şuan bile elimde yoğurt kasesi peşinde koşuyorum ki yediği üç beş şeyden biri ona rağmen dökme peşinde sadece
-Reklam-
0 oy
(4,308 puan) tarafından
Bende öyle sanıyordum ama hayal kırıklığı yaşadım 
(4,308 puan) tarafından
Tadıma başladım. Tükürüyor sürekli.  Üzüldüm. Çok bekledim bu anı. Acele ediyorum belki ama ne bileyim
(742 puan) tarafından
Hadi yaaa erken mi başladın ki kuzum. Erken başlamak besin reddi yapıyor diye duydum da tabi bebeğin yapısı da olabilir
(4,308 puan) tarafından
5 ay 9 günlük. Erken aslında da
(1,786 puan) tarafından
Erken değil canım kendini suçlama çoğu doktor 5 yada 5 buçuk aylıkken yoğurt ile başlatır.
(4,308 puan) tarafından
Yogurt veriyorum 3 gün kuraliyla onu yiyor az bisi. Katı şeyleri yutamiyor . Galiba beklicem biraz daha
0 oy
(1,455 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benimki de aynı 5 aylık mink tadim yaptiriyorum arada hoşuna gidiyor 
(742 puan) tarafından
Oys afiyet olsun bebise
0 oy
(101 puan) tarafından

Bende ya yemek yiyemiyorum uyutmadan:)

(742 puan) tarafından
Ah canım beniiiim :))
0 oy
(630 puan) tarafından
Vermediğiniz için  öyle ama ek gıdaya başlayınca bişey yemiyorlar 
0 oy
tarafından
4 aya yeni girdik bizimkide ayni bende karpuz yalattim ona☺☺
0 oy
(106 puan) tarafından
Benim iki tane kedim var onlar da bana öyle bakıyo su içsem bile hemen basıma toplanıyorlar,
0 oy
(3,303 puan) tarafından

Benim kızımda öyleydi 7.5 aylık hala öyle onun kahvaltısı ayrı benimkilerden istiyor :)

(9,716 puan) tarafından
Benim oğlan da 8 aylık oldu yeni,neler yediriorsun kahvaltıda canım
(3,303 puan) tarafından
Yumurta sarısı labne  
İrmikli meyve püresi
Sadece meyve püresi
Bebek krebi yapıyorum bazen eline veriyorum döke saça yiyor
0 oy
(807 puan) tarafından
Benim kızda dört buçuk aylık o da bakar hep bize. Ben bazen meyve suzgecine meyve koyup veriyorum eline ya da minik pekmez tattırıyorum iyi oluyor seviyor yani.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 616 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Elifenur (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
24 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (5,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalseveranne77 (190 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 303 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (964 puan) tarafından soruldu

399,436 soru

11,947,849 cevap

36,103 kullanıcı

...