0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Hanımlar 4 aylık kız bebeğim var ilk çocuğum adı hazal doğdun dan beri hiç dormuyor lütfen allah rızası için bi okuyun biraz dursun vallahi yıpradım gazını sürekli çıkarıyorum altında hep temiz ana yine aynı 

5 Cevaplar

0 oy
(647 puan) tarafından
Allah sanada kızına da huzur versin inşallah. Çocuğun kilo alımı nasıl? Aç mı kalıyor acaba? Yada kolik mi
(99 puan) tarafından
Değil cnm doktor kilosu da gayet iyi dedi
(647 puan) tarafından
Kolik olabilir o zaman. Ya da sıcaktan falan bunalıyordur
-Reklam-
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Ah canım Allah sakinlik versin bebisine. 
0 oy
(1,126 puan) tarafından

Canım bu duayı oku birde vein yekadullezine ile başlayan ayet var bunlar etkili. Rabbim şifa versin 

image

0 oy
(158 puan) tarafından
Kolik bir bebek mi mutlaka bir derdi var ki ağlıyor d vitamini olarak ne kullanıyorsun bide 4 ay atağı çok zor oluyor ekstra huzursuz oluyorlar 
(99 puan) tarafından
Sağlık ocağı nın verdiği d vitamini kulanıyorum
(158 puan) tarafından
Canım onu kullanma değiştir çoğu bebeğe iyi gelmiyor gaz sancısı yapıyor ocean al içeriği temiz zeytinyağı var içinde benim kızım da öyleydi tesadüf vermeyi unuttuğum da anladım araştırdım meğer kimse memnun değil sağlık ocağına söyledim yok öyle birşey dedi çocuk doktoruna söyledim onu kaldır çöpe at dedi değiştirdim çocuğun uykusu düzeldi
(99 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm yarın hemen deniyorum
(158 puan) tarafından
Faydası olur umarım demir ilacı da öyle sağlık ocağının verdiğini kullanma ocean nevvit gibi temiz içerikli demir ilaçlarından kullan benim de ilk çocuğum deneye deneye derdini çözmeye çalışıyorum intertten de aç nazar duasını sürekli evin içinde okunsun 21 aylık olacak hâlâ arada açarım bide dediğim gibi 4 ay ekstra zor atak ayı ya aşırı iştahsız oluyorlar ya da çok iştahlı olurlar uykudan çığlık atarak uyanırlar 5 aydan sonra da uyku rutini oluştur saatlerini düzenle daha iyi rahat edersin
0 oy
(50,128 puan) tarafından
okudum canim
(99 puan) tarafından
Çok sağolun allah sizden razı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 346 göst.
0 oy
69 cevap 1,377 göst.
+1 oy
10 cevap 185 göst.