0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (2,799 puan) tarafından
3.5yasinda kızım herşeye ağlıyor neye agladigini da bilmiyorum...istediği birşey olsa ağlayarak istiyor istediği neyse ismini bile söylemiyor ben nereden bileyim... Tunceliye geldik 1haftadir cuma gideceğiz Erzuruma herşeye ağlıyor eşimi beni bıktırdı illaki evin içindekiler de bıkmıştir çokta kardeşim olsun...1aylikta kızım var ondan korkarken büyük kızım rahatlık vermedi...

3 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

2,5 yaşındayız bizde öyleyiz ben büyüdükçe geçer sanarken senin postuna denk geldim eee bunlar vitesi artırarak devam ediyorlar baksana:D Allah yardımcımız olsun..

(14,045 puan) tarafından
Aminnn ay benimko de.bu ara oyle.arabanin kapagini acamasa agliyo gecen gece benim.annem guzel.aannem var ya onu benim babam.diye soyle buna agladi buara cok yoruyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bi okuyun üfleyin bebeye nazar vardır belki canım. Kaynanam ocak mesela tuz çeviriyo nazar çıkıyo bişeyler okuyo tabi. Komşularıyla kapıda otururken başka bi komşu evden çıkmış oğlu sürekli ağlıyomuş. Diğer komşuda bu çocukta nazar mı var ne gece gündüz ağlıyo demiş kaynanam esnemeye başlamış hemen öyle esneye esneye nazarı atıyo kadını komşuları evine zor çıkarmış çocukta bda ağlamamış öyle 
(2,799 puan) tarafından
Valla canım nazarı da bilmiyorum evden cikdigim yok...bı annemler bı de gidersem kaynanamlar öyle komşudur carttur curttur o yok bide gidersem mağazalar başka özel biryer yok
(2,799 puan) tarafından
Okuyacam canım netten arastiricam Erzuruma da gittiğimde bı hocaya gostericem
(2,273 puan) tarafından
İlla yabancı biri nazar etcek değil ki cnm bizim çocuklara kendi nazarımız daha çok değiyo sevdiğimizden
(2,799 puan) tarafından
Anladım cnm sağol
0 oy
(680 puan) tarafından
Önce sımsıkı sarılın.Kızım neden ağlıyorsun ben çok üzülüyorum nedenini öğrenmek istiyorum.Eğer söylersen seni anlayabilirim böyle sadece ağlarken seni anlayamıyorum.Hadi söyle şimdi anneye ne istiyorsun? Kendini üzgün mü hissediyorsun değil mi?Neden peki açıltın mı yoksa sana yrmek getireyim mi ?oyun mu oynamak istiyorsun yoksa?aklına gelen farklı şeyleri sorabilirisn onjnla konuşmak yanında olmak iyi gelecektir.Sonra oyuna vuracaksın yolsa anne seni öpmediği için mi ?öpeyim seni o zaman.Daha çok sarılayım peki oyun oynayalım mı? Vs daha sonra konuşmaya başlayacaktır.Ben böyle yapmıştım baya bir işe yaradı.
(2,799 puan) tarafından
Şimdi nasıl canım çocuğun kaç yaşında valla yapayım yeterki kızım bu huyunu bıraksın...diğer kızım ağlıyor hemen kucağıma alıp meme veriyorum bu da mı aynilarini yapiyorki ilgileneyim ama ilgisiz de değiliz 1aylik 7gun snra 2ay olacak eşim bebeği kucağına alipta düzgün sevdiği yok kiskanmasin diye
(680 puan) tarafından
Şuan benim ki 5 yaşında kız aştık diyebilirim ara ara yapıyor ama o da karakterinden kaynaklı doğduğundan beri zor ve inatçı bir çoçuk..Aynı durumları yaşadığımız dönem ne zamandı hatırlamıyorum ben böyle yaptım güzel güzel birkaç sefer açtım konuşmaya başlayınca ise bak ne güzel anladık birbirimizi bundan sonra birşey istiyorsak konuşuyoruz tamam mı diyip bağladım olayı öle öle atlattık.Dene bir kızarak ya da görmezden gelirseniz devam eder.İlgi çekmek anlaşılmak istiyordur.
(2,799 puan) tarafından
Tmm canım çok sağol deneyeceğim
(680 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asenaumay (2,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,807 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.

397,239 soru

11,881,045 cevap

35,997 kullanıcı

...