+2 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (1,078 puan) tarafından
Kızlar merhaba çok butce ayiramam evde robotum var ama kahvaltidan yemekten sonra falan kirintilari almaya dik süpürge almaya karar verdim ama 5 bini geçsin istemiyorum varmı öneriniz

Heifen markayı görmüştüm instagramda iyi bahsediliyodu kullanan var mı veya benim kullandığım şu marka öneririm diyebileceginiz bi marka? 

10 Cevaplar

0 oy
(1,078 puan) tarafından
Yok mu kimsenin fikri kizlarr
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından

image

Uygun fiyatli olsun dersen fantom un yeni çıkan standlı ve turbo başlıklı modeline bakabilirsin ben bundan kullanmıyorum ama kullanıp memnun kalanlardan yola çıkarak tavsiye ediyorum. Bu arada şarjlı değil bahsettiğim, kablolu dik süpürge.

(1,078 puan) tarafından
Ben sarjli arıyorum canım fantomda var mı ki sarjli
(1,505 puan) tarafından
Şarjlı hiç denk gelmedim canım istersen bir bak internetten modellerine belki vardir
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Fantomun kablolu dik süpürgesi çok satanlarda. Ben kullanmadım ama en iyisi oymuş. Çekim gücü çok beğenilmiş
0 oy
(5,764 puan) tarafından
Heifen komşumun var benimki arıza verdiğinde aldım kullandım baya iyi bir süpürge 
(1,078 puan) tarafından
Uygunda fiyati
(5,764 puan) tarafından
1 kere arıza vermiş canım oda ıslak yeri çektiği için ama servis 3 günde yapıp getirmiş geri yanımdaydı zaten oda baya memnun
(1,078 puan) tarafından
Anladım onvo ve heifen marka bakicam
0 oy
(46 puan) tarafından
Fantomun dikey Süpürgesi çok iyi ben kullanmadım komşumun vardı birkaç defa evi süpürdüm çok beğendim bende alicam 
(1,078 puan) tarafından
Kablosuz mi canım
(46 puan) tarafından
Yok kablolu canım fiyatı da öyle pahalı değil 1500 civarı çok hafif çekim gücü çok iyi
0 oy
(408 puan) tarafından

Onvo kullanıyorum 1 yıl olacak memnunum canım 

image

(408 puan) tarafından
Valla trendyoldan da bak orda fiyatı fazla ama yorumlara bak sadece memnun olmayanda çok fazla var ama bana iyisi denk geldi heralde elektronik şans işi biliyorsun ama fiyat performans benim için. 23 aylık Oğlum var sürekli yerlere birşey döküyor gğn içinde en az 3 defa açıyorum pratik
(1,078 puan) tarafından
Evet öyle bişey arıyorum bende ya
(408 puan) tarafından
Valla hergün diyorum Allahım nolur bişi olmasın bunu çünkü eşim bozulursa şuan alamam dedi :D ve bazen çocuk uyuyor hemen onunla süpürüp siliyorum da çok mükemmel çekmesede gayet iyi çekiyor ama dediğim gibi şansts önemli
(1,078 puan) tarafından
Evet ya şans işi çok iyi markalarda kötü denk gelebiliyor bazen :( :)
(408 puan) tarafından
Kesinlikle eşimde ilk çıktığında aldı 2900 e almıştı hani kötü çıkarsada fiyatı çok yüksek değil denemiş oluruz iyi çıkarsa uyguna süpürgemiz olur demiş:)
0 oy
(335 puan) tarafından
Fantom çok iyi kullananlar çok memnun 
(1,078 puan) tarafından
Sarjli arıyorum canım onun var mı kablosuzu
(335 puan) tarafından
Onun hakkında bilgim yok canım kablolu olanı biliyorum ben varsada ona iyi diyip hakka girmek istemem
0 oy
(457 puan) tarafından
Arkadaşın biri aşağıda resmini atmış Onvo diye bende Onvo kullanıyorm a101 den almıştım ben memnunum tam fiyat performans ürünü yani tavsiyemle iki görümcemde aldı onlarda memnun kaldılar 
(1,078 puan) tarafından
Anladım canım arastiricam çok sağol :)
(408 puan) tarafından
Evet bende memnunum tabiki bir dyson değil ama fiyatıda dyson değil :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Fantom XL olanını kullanıyorum çekim gücü süper fiyatıda çok uygun çok memnunum 
(1,078 puan) tarafından
Kablosuz mu canım priz sorunu var evde
(192 puan) tarafından
Kablolu evet canım
0 oy
(643 puan) tarafından
Benim evde arzum kullanıyorum çok memnunum 1000 TL ye almistim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
27 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde seren55 (1,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 633 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 425 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gunani (14,123 puan) tarafından soruldu

400,714 soru

11,991,008 cevap

36,178 kullanıcı