+1 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

image

image

arkadaşlar kızım 3 yaşında bitane kolunda ve avuç içinde böyle şeyler çıktı ne olduğunu bilen varmı kaşınmıyor yediği bişey dokundu desem benim oglum da aynı şeyi yemiştir sadece bir kolunda ve o kolun avuç içinde doktora götürdüm doktor alerji olsaydı butun vucuda yayılırdı dedi  bitane krem bitane alerji şurubu yazdı pazartesiye kadar kullan geçmesse cilt doktoruna götürün dedi bu nedir lütfen bileniniz varmı ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen teşekür ederim

15 Cevaplar

+1 oy
(400 puan) tarafından
Görsel yok canım 
(400 puan) tarafından
Oooff çok kötü olmuş geçmiş olsun öncelikle. Isilik gibi duruyor ama öyle de değil sanki. Kantaron yağı varsa bide onu dene istersen. Alerji testi yapıldı mi
(34 puan) tarafından
yok yapmadılar benim kaldıgım ilcede yapilmiyormuş antalya egitim arastirmada yapiliyormuş ben manavgat ilcesindeyim kantaron yagı var evde süreyimmi
(400 puan) tarafından
Böyle yaralara iyi geliyor diyorlar ama bilemedim şimdi. Diğer ilaçlar etki etti mi
(34 puan) tarafından
dün aldık kullandık şimdide kantaron vardı sürdüm bakalım
(400 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(3,826 puan) tarafından
Temre hastalığına benziyor
0 oy
(452 puan) tarafından
Resim yok cnm geçmiş olsun inşallah ciddi bisy yokturtur 
(34 puan) tarafından
ekledim sagolun bakabilirsiniz
(452 puan) tarafından
Çok kötü olmuş cnm çok geçmiş olsun dhaa once ilk defa gördüm böyle birşey umarım tez vakitte geçer
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Canım biz yanlış yönlendirmeyelim sen bi cildi yeye görür öok geçmiş olsun
0 oy
(255 puan) tarafından
Doktora gitmen gerek yağla mağla olacak iş değil bu. Alerjiye filan da benzemiyor. İçi sulu. El ayak hastalığı geldi aklıma. Olabilir olmayadabilir. Ama doktora gitmen şart onu biliyorum 
0 oy
(823 puan) tarafından
Yarına randevu varsa cildiyeye al canm doktor görsun pzrtesiyi bekleme hiç derim yazık günah aciyordur belkide çok geçmiş olsn
0 oy
(429 puan) tarafından
Elindeki el ayak hastalığı aynısı oğlumda olmuştu ama koluna bişey diyemiyorum,ayak altına ağız içine bak oralarda da çıkarsa el ayak hastalığıdır 
0 oy
(569 puan) tarafından
Zona ya benziyor alerji surubuyla ugrasmayin cildiyeye gidin
0 oy
(76 puan) tarafından
Bende uçuk çıkınca böyle oluyor ama uçuk sadece ağız bölgesinde çıkmıyor mu ya? Çok geçmiş olsun
0 oy
(4,049 puan) tarafından
zona hastalığı gibi egzama şeklinde dokt9ra götür cnm cogalmadan
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Gecmis olsun ne hastaligi bir tahminimm yok. Bundan 7 8 yil once benim sadece sol kolumda elimde buna benzer birsey cikti inanilmaz coktu ama bir de kasiniyordu. Bikac doktora gittik sonra prof a gittim.  Stres ve sikintidan oldugunu siyledi bans yani strsten olabilir dedi. Hadi benim ki bundsan oldu ama siz yinede doktora tekrar goturub
0 oy
(630 puan) tarafından
Derma ya benziyor okuyan kişiler var onlara okutun 
0 oy
(503 puan) tarafından
Hiç alerji, isilik gibi bir şey değil bu. Kabarıklıklar sulu sulu. Aklıma zona ya da gece yanığı geliyor. Ağrısı falan var mı çocuğun
(34 puan) tarafından
yok ne ağrı nede kaşınma sadece avuç içine dokununca ağrıyor diyor
(503 puan) tarafından
Zonada direkt yara acımıyor da vücudun o tarafında veya başta çok ağrı oluyor. Takip et canım ve çok gecikmeden cildiyeye götür
0 oy
(2,561 puan) tarafından
Alerji yada egzama olabilir bi doktora gidin
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Geçmiş olsun, bu zonaya benziyor. Alerji ilacının etki edeceğini sanmam. Cildiyeye görünün mutlaka.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
+1 oy
0 cevap 101 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (527 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
0 oy
4 cevap 172 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (58 puan) tarafından soruldu

398,218 soru

11,908,922 cevap

36,039 kullanıcı

...