+3 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 14 ünde renduvum var ikilemde kaldım ya yardım edin gebelik şekeri yapılcak aç karnına bide çilekli asiti giden gazoz içilcek dedi sekreter bide dedi gebelik şekeri olursa bebek anne karnında ölür dedi beni bilen biliyordur belki yinede diyim  ilki söküldü yani kimyasaldı 2 cide kalbi durdu bu sağlıklı gebeliğim şükür benim kafamı rahatlatın lütfen teşekkür ederim yorum yapanlar için 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç korkma canım her şekeri olanın bebeği mi ölüyo. Benimde şekerim normalde de vardı gebelikte yediğime içtiğime dikkat ettim hep şükür sorunsuz doğdu
tarafından
Diyetisyen sağlıklı şeker yükseltmicek şeyler yemen için liste verir. sadece kilo için değil canım muz fln ye hem isale hem bebeğe yarar ama onda da şeker var az ye patates haşlamaso fln ye ishal için. Sağlıcakla gelsin inşallah kız mı :)
tarafından
Zaten ihtiyaç halinde dr yönlendirir diyetisyene gerekmezse sorun olmaz hem daha belli bile değil varmı diye. yükleme yapılsın ona göre dr söyler sana
(386 puan) tarafından
Evet canım kız tahmin mi ettin inşAllah Amin canım
tarafından
Yaa içimden öyle geçti :))
(386 puan) tarafından
:) yaaa
-Reklam-
+1 oy
(10,112 puan) tarafından
gebelik şekeri evet tehlikelidir. varsa doktorunu dinlersin tavsiyelerine uyarsın sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin. her gebelik şekeri olan ölü doğum yapmıyor. biraz gözünü korkutmuşlar senin. 
(386 puan) tarafından
Deminde biri öyle dedi canım uygulamada illk girdiğimiz yerde teşekkür ederim
+1 oy
(4,693 puan) tarafından
Cikarsa da korkcak birsey yok diyet yaptiriyorlar hergun kan olcumu yapiyorsun birde ben tanidigimda da gebelik sekeri cikti ona o sekilde yapti sekreter seni korkutmus 
(386 puan) tarafından
Evet korkan biriyim çok eşimde öyle teşekkür ederim bu arada
+1 oy
(541 puan) tarafından
Korkulacak birşey yok ama mutlaka yaptırın derim eğer varsa bilinsin diyetle kontrol altına alınacak kadar düşük değilse insülin başlansın sizin içiniz de rahat eder çocukta sizin şekerinizden etkilenmez ben diyet yaptığım 40 haftada 4 kilo aldığım halde son hafta şekerden suyum artmaya başlamıştı ihmal etmeyin 
(386 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağlık ocağında aclık tokluk verelim dedik hastanede sekretere olur demişti
+1 oy
(9,055 puan) tarafından
Ne kdr gerizekalıi bir sekretermis insan der mi ölecek yaa. Benimde vardı gebelik şekerim vardı çok zordu  yaşadıklarımı yazsam 2.3 sayfa olur ama elhamdülillah ve maşaAllah atlatik oğlum şuan 5 yaşında 
(386 puan) tarafından
Bide diyo senden zayıf biri vardı onda şeker cıktı ay Allahım sabır teşekkür ederim canım şükür canım maşAllah sizede o zaman :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 92 göst.
0 oy
0 cevap 32 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,717 puan) tarafından soruldu

399,824 soru