0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (1,284 puan) tarafından
Kizlar temmuzda gttik kayit icin mudur yardimcisi yuzumuze bile bakmadan e devlette gorunuyosa okul acilinca gelin dedi tekrar gecen hafta gittik yine mudur yardimcisi pazartesi uyum haftasi getirin dedi pazartesi gittik bu sefer mudurle gorusturdu mudur kesin kayit olmamis dedi 300 tl bnkaya para yatacak dekontunu dosyaya koyacaz dedi bnde gecen geldik mudur yardimcisi hic demedi dedim hangisi dedi mudur yardimcisi dedim siz yanlis anlamissinizdir dedi i.t itini korur diye ses etmedim bnde parayi yatrdik pazartesi gidecek bakalim ins butun cocuklarimiz isinde ve hayatinda iyi bir insan olur

9 Cevaplar

0 oy
(5,724 puan) tarafından
Aylık ücret o her ay aidat var onu vermeden kesin kayıt yapmıyorlar zaten 
(5,724 puan) tarafından
Milli eğitim müdürü destek versinde almasınlar madem daha önce aidat yokmuş ama bu yıl aidat var beslenmede veliye ait yani o 300 TL yi bir seferlik değil her ay alacaklar ibanları valilik onaylı yani yasal
(11,581 puan) tarafından
Bizim okulda 650 aylik sizin yine 300mus
(1,284 puan) tarafından
Valla haber baska yasananlar baska bu ulkede
(1,284 puan) tarafından
Bize aylik diye bsy demedi bilmiyom aylik mi
(11,581 puan) tarafından
Ayliktir canim bende başta 650 tek anlamistim. Cunku baska bisey istemiyoruz sadece 650 tl 1 top a4 bide mavi dosya demisti. Sonra gittim kesin kayda elime kagit verdiler şu ibana 2 aylik 1300 tl yatirin dedi. Geriside aylik aylik dedi :)
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Allah Allah hemen parayimi istedi müdür valla bende salı günü kaydını yaptrdim sabahçı olsun dedim kayıt parasını sordum 150tl dedi şuan acelesi yok dedi banada müdür vermedim bende
(894 puan) tarafından
Allah Allah sasrdim valla tüm okulun kuralımi böyle acaba bana kaydını yaptım pzrtesi gelin başlasın dedi parayada ecelesi yok dedi hatta elden de verebilirsiniz dedi bizde size dekont verecez dedi o kadar yada IBAN veriyoruz oraya yatiriyorsunuz dedi
(1,284 puan) tarafından
Bende sasirdim bn alinmayacak diye biliyodum gecen yil bi sure bi yere gtti orda para alinmadi
(894 puan) tarafından
Haberlerde de söylüyorlar milli eğitim para vermeyin biz istemiyoruz şikayette bulunun dye ama müdür istiyorsa illa vereeceksnz derse elimzden bsey gelmez ki mecburuz o zmnda geçen yıl para yoktu hatta sabahcinin kahvaltısı okuldandi öğlencinide yemeği aynı seklde ana sinflarinin müdüre sordum deprem bölgesi olduğu için böyle yaptık dedi bu sene yok dedi
(1,284 puan) tarafından
Bnde deprem bolgesindeyim
(894 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canm
0 oy
(373 puan) tarafından
Biz her ay veriyoduk iban veriyolar her ay gönderiyoduk odur 
(1,284 puan) tarafından
Gecen yilda gttik bi sure ama o okul ne para istedi ne bsy ayrica sabah kahvaltida veriyordu
(373 puan) tarafından
Bilemedim ki valla 2 yıl anaokuluna gitti her ay göndermemiz söylendi dediğiniz gibi kahvaltı falan vardı. Aynı okula mı gidecek yine söyleyin isterseniz her ay mı bu diye
(1,284 puan) tarafından
Yok farkli okula gidecek ortaogretimde anasinifina gidecek
0 oy
(363 puan) tarafından
Arkadaşlar maddi duumunuz el veriyorsa okula giden paraya üzülmeyin inanın çocuklara harcanıyor. Tabi ki idareyi de tanımak lazım. Okul aile birliği toplantilarina katılın. Yapılan bağışlar ve harcamalar tek tek belirtilir fişi ile birlikte . Elden harcama yapamazlar.  Ama durumunuz yoksa tabi ki bağış yapmazsınız. 
(1,284 puan) tarafından
Yaa cocuklara harcaniyosa helali hos olsun ama milliegitim nakani alinmayacak diyipte haberlere cikiyo boyle el altindan sanki cocuklar bedava okutulmus gibi gosteriliyo ona kiziyom durumumuz olup olmadigini sormuyo ki dekont olmazsa kayit yapamam dedi cikti
(363 puan) tarafından
Oda idareciye bağlı hakkıyla görevini yerine getiren idareciler. Çoğalsın inşallah
0 oy
(50,175 puan) tarafından
gecen yil bizden almadilar okullar acilinca yasa degisti aylik 250 geriye dönük 2 ayda geçerli ilk donem 1250 ikinci donem 1000 yatirilacak dediler 

ilk donem yatirdik ikinci donem yatirmadik
0 oy
(2,042 puan) tarafından
alınması yasak cimere yaz bence ben gecen yil kizimi yolladim oglen yemegi dahil bir kurus vermedik bi ara istemeye çalistilar veliler tepki gösterdi yasak falan diye dahada isteyemediler bahsetmediler
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Bizim burda aylık 2 bin her ay o yüzden yollayamadım kızımı ücretsiz okul yokki.  kayıt parası yasak diyorlar ama bakıyorum farklı yerlerden çıkartıyorlar parasını. temizlik parası malzeme parası asla eksik bitmiyor malesef
0 oy
(316 puan) tarafından
Bizde 500 yatırdık her ay alicaklarmis
0 oy
(14,571 puan) tarafından
Bizim baya pahalı anlaşılan 1235 vereceğiz aylık gezi olursa da +600 daha ekleyeceğiz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nisa17 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 192 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nisa17 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Berento (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 330 göst.