+2 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (4,692 puan) tarafından

Ben erken yiyorum o yuzden erkenden acıyorum postu herkese afiyet olsun simdiden 

image

7 Cevaplar

0 oy
(17,501 puan) tarafından
Sen acikirsin kız ertesi gün sabaha kadr

Ara öğün yapacak mısın 
(4,692 puan) tarafından
Yok canim yapmam cok cok acıkırsam türk kahvesinin yanında bir tane elma yiyorum :) ama acıkmazsam cay kahve falan iciyorum onlar midemi sisiriyor aclik hissetmiyorum
(17,501 puan) tarafından
Hee iyi o zmn canimm
-Reklam-
0 oy
(8,397 puan) tarafından
Yemeğin az yanına çorba bir kase 3.4 kaşık yoğurt ve salata alabilirsin çorba yerine ekmek desek yoğurt ve salaya gerekli 
(4,692 puan) tarafından
Yogurt olabilirdi ama evde yok canım kozleme zaten bu patlican sogan kirmizi biber yesil biber domates var icinde salata olmazdi canim doydum kiz sisirdi bile :)
0 oy
(1,436 puan) tarafından

image

Sebzeli çorba bugün herkese afiyet olsun:) henüz diyet demiyorum ama sağlıklı beslenmeyi hayatıma geçirmeye çalışıyorum 
(4,692 puan) tarafından
Afiyet olsun canım tarif gelir mi :)
(1,436 puan) tarafından
Bir havuç bir patates rendeledim bir sarımsak normalinde kabakta var evde yoktu. Azıcık yağda çevirdim şehriye ekledim kaynattım. Tuz karabiber kimyon nane bence çok hafif arada güzel alternatif olur
(4,692 puan) tarafından
Tadi nasil guzelse pazartesi bende yaparim 2 gun evde degilim koydeyiz
(1,436 puan) tarafından
Güzel kız biraz koyu yaparsan doyurucu da tavuk suyu  eklersen daha güzelleşir
(4,692 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Ay afiyet olsun ben dünden tavuk haşlama yemeğim var birazda pulgur pilavı. Komşuma gittim 1 kurabiye 2 de minik cıgkofte yedım 2 çatal da borek off şimdi ne yesem sabah çok az yemiştim. Bi kabak yemeği yapsam iyi olur ama kim yapacak şimdi. Yoğurdum btmis mercimek yogurtlardm. Baska hafif bısey düşünmem lazım saatte gidiyor erken kesiyorum normalde. 
(4,692 puan) tarafından
Sanada Afiyet olsun canim kabaklari sotele nane pul biber kekik dok guzel oluyor yogurtla baya iyi oluyor canim ama sade de yiyebilirsin
(4,717 puan) tarafından
Yaa sagol cnm olmadı öyle yapayım bari :) tüh bugun düzenim şaştı ya. Neyse yarın Aranıza katılırım inşallah, 5. Gunum bugun 2,5 vermısım ınsaallah yarın fazla çıkmam
(4,692 puan) tarafından
Masallah kiz baya hizli gitmis :)
(4,717 puan) tarafından
Sagol cnm ❤️ ınsaallah hedeflerimize ulaşırız
0 oy
(1,131 puan) tarafından

image

Benim menü de bu herkese afiyet olsun şimdiden bu arada yoğurtlu salatayı deneyin aşırı tok tutuyor

(1,131 puan) tarafından
Yok canım aciktigini hissettigin her zaman yiyebilirsin internette sürekli görüyordum diyete başladım dedim deneyeyim gerçekten tuvalete de çok güzel cikariyor tok da tutuyor
(4,692 puan) tarafından
Sagolasin canim deneyim bunuda :)
(1,131 puan) tarafından
Dene dene pişman asla olmazsın hatta elma sirkesi de koy içine bende denicem elma sirkesi daha iyi olur
(4,692 puan) tarafından
Faydasi olcaksa deneyim sirkeyi sevmiyorum normalde
(1,131 puan) tarafından
İstersen kullanma canım
0 oy
(3,478 puan) tarafından

Fırında patates biber soğan tavuk yaptım bulgur pilavı ayran 

image

(4,692 puan) tarafından
Afiyet olsun canim :)
(3,478 puan) tarafından
Sağol canım sanada. ❤️❤️