0 oy
461 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

kızım 7ayi geçti  kizlar ek gidaya 5 aylikken basladik ama her seyi yemek istiyo bugün elma verdim meyve emzigine koymamıştım. Isirmis bogazina kaçırmış dişi de yok babasi yanındaydı ben de ayni odadaydim.  Allahtan soluk borusuna gitmemis nefes aliyodu vurdum sırtına çıktı bogazindan. Aklim çıkıyor ya bisey olacak diye. Biraz pütürlü fazla bisey vereyim hemen boğazını aliyo. Ne zaman geçecek bu durum:ermm:

9 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
9. Ayda daha rahatlıyor hatta kendi parmağını sokuyor çıkartmak için rahatsız olduğunda :) bir iki ay daha dikkat et canim  
tarafından
Hep gözümüz üstünde ama yine yapıyor yapacağını. Allah korusun sagol canim
(2,267 puan) tarafından
Evet canim yapiyorlar..benim de hemen aklım çıkardı boğazına birsey kaçtığında Allah tan eşim soğuk kanlı o olmadan hala havuç tarzı şeyler vermiyorum
tarafından
Benm de esim donup kaliyo canim ben müdahale ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman dikkat et yaa çok zor işler bende en çok bundan korkuyorum mesela
tarafından
Hep gözüm üstünde canim ben de cok koruyorum ilk kez yaşadık boyle bisey Allah korusun
0 oy
(441 puan) tarafından
Elmayı buharda yumuşatarak vermelisiniz değilse şuan yiyemez Allah korumuş gerçekten 
tarafından
Canim zaten rendeleyip ya da pişirip veriyorum. Ama eline alip dislerini kasiyo seviyo. Dişi olmadığı halde kopardı o korkuttu beni
(441 puan) tarafından
Damaklari çok sert oluyor bebeklerin sen ne olursa olsun eline o şekilde verme cnm
tarafından
Aynen canim vermem artik
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bizde  aysonu başlıcaz 5 aylık olucak doktor başlıyalım dedi çünkü emmiyo mama yiyo     ilk başta neler vermrye başladın  canım sen   
tarafından
Yogurt sonra sebze meyveler canim. 4gun kuralıyla
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yavaş yavaş alıştırma lisin meyveler suzgecsiz verme küçük rendele blendir kullanma 
tarafından
Meyveleri cam rendede veriyorum canim ama disleri kaşınıyor bu sira eline verince daha cok seviyo
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Csnım elma verme havucu koparamıyor sopuk havuc pırasanın kalın yerini fln ver
tarafından
Artık pyle yapayim canim ya koparamıyordu ama artik kopariyor
(1,374 puan) tarafından
Geçen elim ayva vermiş koparamaz diye ısırdı sırtına vurunca çıktı valla.Yspamaz denileni yapıyorlar
tarafından
Aynen kuzum bizimko de ayni iste
0 oy
tarafından
Canım alışması gerek pütürtülü şeylere yoksa çok zorlanırsın
tarafından
Canim veriyorum ama buyuk parca koparmış yutamadi. Korkuttu beni sagolsun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm geçer dikkat et korkma sırtına vur çıkmasa işaret parmağını ağzına kat çek çıkar endişelenme  su an oğlum 13 aylık eline veriyorum yiyor büyük ısırdığında alıp çıkarıyor 9 10 aylık olunca her şey kolay oluyor
tarafından
Insallah kuzum ya sagol
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ah yavrum ne kadar iştahlı bir bebek maşallah :)))) ya bide renkli renkli geliyordur herseyi agzına götürüyordur canım meraktan sen her seyi blendırdan gecip versen olmazmı canım
tarafından
Canim istahli da degil ama disler kaşınıyor herlade. Normalde cam rendede veriyorum ama eline vermem artik ya korktum
(1,175 puan) tarafından
Aynen canım bos bırakma bebekler meraklı herseyi agzına götürüyor dikkat et
tarafından
Edicem insallah canim sagol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 245 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kumsalecem (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy