+1 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (1,344 puan) tarafından

Buralarda yoktm bayadr kızlar.. nasılsınz nasl geçiyor günleriniz.. Beni bilenler biliyor meme kanseri tedavisi görüyorm. Kemoterapi aliyorm. 4 ağır kırmızı olanı bitirdm. Şimdi beyaz kemoterapi ve akıllı ilaca gectm. Saçlarım döküldü ama kim takar . Kirpigim ve kaslarm da yavaş yavaş dökülüyor :) tek sorun uyurken kafam üşüyor :) çarşamba günü ilaç aldm 2 gun iyidm dünden beri başım ve gözüm ağrıyor bide ayaklarm. Ama yine her halime şükür kendi işimi yapabiliyorm. İki üç gün annem kaliyor sonra kendim idare ediyorm bazen kaynanam kaliyor. İlaç almaua giderken de kizima o bakıyor. Kızım aglamazdi hiç şimdi uyanınca annem nerde diye ağlıyormus. Annen hastaneye gitti doktor surup verecek deyince susuyormus.. 29 aylik olacak. Hastane koridorlari insana oyle güzel şeyler öğretiyor ki.. Her halimize bin şükür.. Aralık gibi ameliyat olacagm.  Sol göğsümu alacaklar. Ama inanın üzülmüyorm sağlıgm yerine gelsnde tek. Atlatacagm çünkü anneym..  Bu süreçte burdan dua eden arkadaşlara çok teşekkür ederim.. lütfen kendinizi en ufak bisey için uzmeyn.. çokça dua eder dua beklerm..

10 Cevaplar

+1 oy
(17,535 puan) tarafından

Çokkk Geçmiş Olsnn Canım 

Geçen Birinin Konuşmasında Şu Sözler Geçiyordu

MEVSİMLERE İNANİYORSANİZ  ELBET BAHAR GELECEK O DÖKTÜKLERİNİZ TEKRARDAN YEŞERECEK 

DAHADA GÜÇLÜ SEKİLDE SAÇLARINIZ CİKACAK KAŞLARINIZ ÇIKACAK 

YETERKİ BU SÜRECİN GEÇİCİ OLDUĞUNU BİLİN 

ALLAH'TAN SİFA GELECEĞİNİZİ İNANCINIZ DA TAM OLSUN ♥️

(1,344 puan) tarafından
Kalbimi biraktm bu yoruma ❤️ çiçekte benim çiçekli günlerde geçecek inşallah çok teşekkür ederim
(17,535 puan) tarafından
Rabbim seni evladına bağışlasın cnm
İnşallah bu süreç çok çabuk geçer canın yanmadan ♥️
-Reklam-
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin evladını sana seni evladına bagışlasın insallllllllllllllllhhhhhh(♥ω♥*)(♥ω♥*)(♥ω♥*)(♥ω♥*)
(1,344 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun acil şifalar versin Rabim 
(1,344 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Seni böyle pozitif görmek inan çok güzel ❤️
(1,344 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(84 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah.
(1,344 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Rabbim Ya Şafi ismi şerifiyle acil şifalar versin inşallah canım <3

(1,344 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(1,466 puan) tarafından
Amin sendende canım
0 oy
(7,144 puan) tarafından

Can kardeşim benim:'( esas olan sağlığımız <3 çokça geçmiş olsun bebeğim <3

0 oy
(432 puan) tarafından
Rabbim seni çocuklarına bağışlasın inşallah ağrısız bir tedavin olsun ,iyi olda saçlarında çıkar kaşlarında önemli olan tedavinin iyiye gitmesi teyzemde o süreçten geçti saçları için çok üzülüyordu ama geçti çok şükür saçlarıda baya uzadı ,( Unutmaki bu hastalığın en iyi ilacı stresten uzak durmaktır)
0 oy
(719 puan) tarafından
Rabbim şifa,versin inşallah.Burada kanseri yendim,diye post,açmak nasip olsun.
0 oy
(278 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin canım çok geçmiş olsun:(((

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 336 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,830 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

400,691 soru

11,989,294 cevap

36,172 kullanıcı

...