0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kızlar gögüslerim çok doldu şişti ağrımaya başladı bebeğim daha 3 günlük hepsini ememiyo pompa olmadan en kolay nasıl sağıp boşaltabilirim pompam yok sabah alıcaz ama sabaha kadar en basit nasıl yapabilirim elimle yapıyorum ama çok az geliyo biraz daha boşaltmazsam bu sefer ateşlencem napmam lazım var mı bi fikiri olan 

7 Cevaplar

+1 oy
(17,501 puan) tarafından
Elinle sagacaksin kuzmm başka çaresi yok

Bebeği emzir sonra dahada yunusar rahatlarsın 
(321 puan) tarafından
Yaptımda çok sert olduğu için elimle çok canım yandı bebekte çok ememedi hiç yumuşamadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım oompan yoksa sadece elinle yaomk kalio biraz elinle sağ yumuşayınca bebeğin ağzına  ver kimsenin yanindada emzirme  başına gelen biri olarak  soyluyiorum süte bebeğine nazar edersn
(321 puan) tarafından
Biliyorum kızımda yaşadım kaynanamın gözüne geldim 41 derece ateşle hastaneye zor yetiştim sadece onla annem vardı kaynanamı da hiç göğüs ucu yokmuş bana dedi ki oh ne var böyle çocuk emzirmeye anam senmisin diyen 2 saat içinde benim göğüsler şişti patlayacak ateş oldu 41 hastaneye zor yetiştim
tarafından
Geçmiş olsun bnde 4 aylık oğlumda yaşadım oğlum bidaha hiç süt icmedi bidaha hiç sütüm olmadj kurudu gitti  dikat etmk lazm
(321 puan) tarafından
Sağol canım nazara çok inanırım o başımada gelince bi daha kimsenin yanında emzirmedim hiç çocuklarımı
0 oy
(33 puan) tarafından

Önce masaj yap o damarlar yumuşar sona elinle sık 

(321 puan) tarafından
Denedim canım ama çok aşırı şiştiği için dokunmak mümkün değil sezeryan oldum sütüm gelmemişti daha gece yattığımda biranda dolmuş o yüzden çok ağrıyordu eşim taksiyle gitti aldı geldi artık boşalttım şimdi
(33 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben bebeğimi kaybederken benimde öyle olmuştu öyle süt içinde kalsa sen maf olursun iki de bir sık bebeğe ver
(321 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin yardımcısı olsun inşallah eşim aldı geldi pompayı boşalttık şükür
0 oy
(84 puan) tarafından
Duş al göğüslerini sabunla masaj yaparmış gibi yumuşak hareketlerle sağma ya çalış bu şekilde biraz rahatlarsin 
(321 puan) tarafından
İlk bebeğim değil canım bu 3 . Biliyorum ama ben farkedene kadar damarlar dahi şişmiş dokunamıyorum bile sezeryan oldum sütüm gelmemişti daha gece yattığımda biranda dolmuş hep sıcak suyla yıkadım ama dokunmak mümkün değil di sürekli uyandırıp emzirdim azar azar eşim taksiyle gitti aldı geldi artık
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Elinle yapabilirsin başka yolu yok ama dikkat et elinlede agirtabilirsin nöbetçi eczane vardır bence eşin gitsin alsın bekeleme sabahı 
(1,169 puan) tarafından
Herkes el demiş ama sistiyse olmaz el dedidigim gibi nöbetçi eczane bulup almanız gerek
(321 puan) tarafından
Elimle olmadı canım denedim çok şiş olduğu için sıcak su vs fayda etmedi aksilik bugün de arabamız yoktu şimdi eşim taksiyle gitti almaya şimdiye kadar uyandırıp uyandırıp emzirdim idare ettim artık
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Canım lavaboyunun önüne git sıcak suyu aç hafif sabunla masaj yap sonra gel otur elinizle sıkmaya sağmaya bak Rabbim kolaylık versin
(321 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım denedik ama olmadı sezeryan oldum sütüm gelmemişti daha gece yattığımda biranda dolmuş oda çok aşırı şiştiği için dokunmak mümkün değil di ağrıdan eşim aldı geldi artık boşalttım
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Canım benim öyle olmuştu 3. Gün süt bir girdi ölüyorum sandım. Taş oldu göğsüm, öncelikle sabunla ov masaj yap. Ondan sonra eğer esin kabul ederse çok güçlü bir şekilde çeksin yumusayana kadar çekip bıraksın. Sonra da pompa lazım artık. O zamana kadar az açılsın en azından alana kadar. Yoksa felaket yani 
(321 puan) tarafından
Sıcak suyla sabunla yaptım ama olmadı sezeryan oldum sütüm gelmemişti daha gece yattığımda biranda dolmuş oda çok aşırı şiştiği için dokunmak mümkün değil di ağrıdan eşim aldı geldi artık boşalttım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sabu.y (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde selindrn (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,390 cevap

36,127 kullanıcı

...