0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (360 puan) tarafından
Kizlar geçen gün post açmıştım annemle ilgili 3 gündür konuşmuyoruz ne annem arıyor nede ben aramak istiyorum yine laf söylerler diye korkuyorum tek bı laf kaldircak halim kalmadı aramıyorum bu defada iyi bir evlat değilmişim gibi hissediyorum eşimde artık kararli gitme biraz ozlesinler ozlediklerinde gelirler diyor arama diyor kötü konuştukları da hasta olcaksin bak erken doğum filan olur diye korkuyo 3 gündür kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki sanki ben evlatlari değilim sanki hiç onlar için n bir şey yapmamisim bu kadar kolay mı evladını gözden çıkarmak ne yapacağımı şaşırdım 

3 Cevaplar

0 oy
(1,150 puan) tarafından
Aynısını belki onlarda düşünüyordur çocuk büyütmek zor biraz empati kur lütfen 
tarafından
Katılıyorum
(360 puan) tarafından
Çocuk büyütmenin zirlugunun bende farkındayım bir kızım var şu an ikinciye hamileyim önceki postumda açıklamıştım herseyi
(1,150 puan) tarafından
Yok onuda okudum ama herkes bazen kendince haklı olabiliyor onu anlatmaya çalışıyorum ne olursa olsu annen
(360 puan) tarafından
Peki bu anne babamla her yasmada evi terk dip gidiyordu daha henüz 7 8 yaşında çocuğunun önünde bir kutu ilaç içiyor 16 yaşında kizinin önünde kendini asmaya çalışıp kızı kurtarinca evi terk edip gidiyo kanserken oğluyla tartışıp oğlu cekip gidip aylarca aramiyo ve kızı yine 16 17 yaşında milletin tarlasında çalışıp sigorta parasını yatırıp üstüne ilaç ulaşım parasına kadar düşünüp veren kızını her tartismada kirabiliyor apandisit olan kızına pireyi deve yapıyorsun deyip hastaneye bile götürmeye tenezzül etmiyor kızı ölümden dönüyor bu annelik değil kimse kusura bakmasın
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Takılma bunlara. Sen kendin bir aile kurdun artık senden sonrası olacak. Evet can sıkıcı bi durum. Ama herkesin bi iradesi var. Kırılıyorsan kendini değersizleştirme. Aramıyorlarsa da sen aramadıkları için değersiz olmazsın, onlar kendi değerlerini kaybederler. Bakış açını değiştir. Ayrıca gebesiniz sanırım. Kendiniz için değil bebeğiniz için olumlu düşünmeye çalışın. Başka şeylerle ilgilenin, kendinizi iyi hissedeceğiniz şeylerle meşgul olun. Araştırmalar yapın kafa dağıtın. Herkes hayatımızda olmak zorunda değil. Siz bir duvar ördüyseniz tuğlasını onlar verdi, öyle düşünün. Ama tabi ne olursa olsun aileniz. Seviyenizi koruyun herşeyi konuşmayın hal hatır sorun ailevi şeylerinizi de anlatıyorsanız yada onlardan dinliyorsanız bu durumu sınırlandırın. Evinizin içindekini anne babaya anlatmak doğru değil. Bilmiyorum anlatmıyorsunuzdur belki. Sadece tavsiyem
(360 puan) tarafından
Önceki postumda anlatmistim durumumu
0 oy
(3,614 puan) tarafından
O dangoz abinin agzina baktigi surece sizin iliskiniz boyle gelmis boyle gider canim. O yuzden anani bile salla coluk cocuguna karnindaki dogmamis sabiye odaklan. Elindekileri daha sıkı tutmaya degerlerini bilmeye daha da ozen goster.
(360 puan) tarafından
İnsanın o kadar gücüne gidiyor kii ramazanda tartıştık kayınvalidem gidin ayıp olur şöyle böyle derken zar zor ikna etti ama bu defa ne yapcam bende bilmiyorum doğumum yakinliyor kendimi yanlız hissediyorum doğumdan korkuyorum arkamda kizim kalcak onu takıyorum neyi dusuncegimi şaşırdım dokunsalar agliyacak yer ariyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 805 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Neslihannayaz (7 puan) tarafından soruldu