+4 oy
355 göst.
önce Diğer kategorisinde (7,433 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar  anneler kız erkek  olması önemli değil sadece bilinçli  evlât yetiştiren anneler ve anne adayları   bir çok yavrumuz   hemcinslerimiz hergün her dakka  ölüyor yada zülüm görüyor  ben kocamdan dayak yedim oda yesın diyen kaynana sende bayansın    oğlum laf almıyorsa döv   boşanma boşanan kadın kötü yola düşer yoksa ölürsün diyen de  ana bayan ve bu pis katilleri yetiştiren de bayan  adı anne  yada ayşe fatma asıl katıl sizsiniz   oglunuz  değil vermediniz terbiye ogretmedınız saygı merhamet viçdan Allâh korkusu Allah'ın verdiği canı Allâh alır lafını ögretsenız eşini döven bizden değildir lafını ögretsenız   evladınızda insan olurdu değilmi    eskiler gibi olmayalım eşe saygıyı arkadasa saygıyı toplumda saygın olmayı insanı yaradandan ötürü sevmeyi yavrularımıa ögretelim  olurmu ben sizi seviyorum ve saygı duyorum     gerçekten hakkıyla ANNE OLALİM  

6 Cevaplar

+1 oy
önce (353 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O kadar doğru anlattın ki.... Eğitim önce anneden, sonra babadan başlar. Aile bu yüzden çok önemlidir. 

Evlenince düzelir diye elin kızlarının başlarını yakmasinlar. Onların buyutemediginin ( yada büyütmek istemediğinin) sorumluluğunu başkası çekemez 
önce (7,433 puan) tarafından
Aynen öle canım   sevgi ile ekmedıgini sulamayı bekleme
önce (783 puan) tarafından
Haklısın yaseminim
-Reklam-
0 oy
önce (638 puan) tarafından
Keske herkes bu kadar bilinçli olsa.Bende bir erkek annesiyim.Esimde bende Rabbim nasip ederse bilinçli seven,sayan ,Rabbimi bilen,duyarlı ,sabırlı ,sakin,merhametli iyi güzel ahlaklı bir evlat  yetistiriz.Bazen şey diyorlar insallah çocuk bana benzer gibi laflar çok duyuyorum çevremden hemen diyorum .Evde eşim ve ben varım bize benzesin.Esinin bana davrandığı gibi annesine ,kız kardeşine, eşine arkadaşlarına davransın.Esimi örnek alsın beni örnek alsın.Hakikattada Peygamberimizi *s.a.v* örnek alsın yada sahabeleri.Biz elimizden geleni yapacağız insallah yapmaya da çalışıyoruz. Insallah cennetlik bir evlat yetiştiririz 
Âmin âmin inşallah  bu dünyayı bizim yetiş girdik lerimiz kurtarsın
önce (638 puan) tarafından
Amin,insallah canım,biz ailer bilinçli evebeyn olursak, evlatlarımızda öyle olur inşallah
0 oy
Okuyalım lütfen
0 oy
önce (783 puan) tarafından
Çok haklısınız kız bizim elimizde herşey doğruyu öğretmek bizim elimizde 
0 oy
önce (65 puan) tarafından
Post yukarı çıksın da daha fazla kişi okusun:)
Tşk ederim saol canım
0 oy
Okuyun okuyalım okutalım

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,357 göst.
22 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 507 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 648 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 339 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Visalilal (117 puan) tarafından soruldu

395,494 soru

11,830,969 cevap

35,902 kullanıcı

...