+2 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (491 puan) tarafından

Selamün aleyküm kızlar ben 25 gün önce doğum yaptım bebeğimin çok gazı var ve sancısı oluyor durmuyor çocuk doktoruna götürdük damla verdi veriyoruz ama garibim büyük abdestini yapamıyor bundan dolayı kendini çok kasıp ağlıyor siz bu durumla nasıl baş edebildiniz bildiğiniz en etkili yöntem var mı artık bebeğimin ağlamalarına yüreğim dayanmıyor :'(

25 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum ilk bebeğim ve ilk anneligim kolik bebeği nasıl sakinleştirici bişey olur diye gecdi.maflor ve laktazm enzimi sütü enzimini sagliyo bagrsaga rahatliyor maflorda gaz sancısını  hafifletiyor 4 ay ile gecdi 2 in bebeğim e aynısını aldmz  zaten özel oluyo damlalar ben fikrim bu  inşallah rahat eder bebek
(491 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah kardeşim benim ♥️
-Reklam-
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Sanırım gaz derdini benden daha iyi kimse bilemez. Bana sorarsan bi çaresi yok. 3 çocuğumda da çektim ama kızımda çok çok aşırıydı. Bebeğim şuan 45 günlük ondada var... 

Sıcak tutmaya çalışıyorum damla veriyorum kimyon anason çayı içiyorum günde 2 defa. 
(491 puan) tarafından
Birazda olsa işe yarıyor mu
(6,137 puan) tarafından
Evet iyi geliyor salmaktan iyidir heralde
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Cnm damlayı verdikten bikac damla snr zeytin yağı ellerine sur ve bol bol masaj yap karnine sırtına falan bu da etkili olur
(491 puan) tarafından
İnan ki gülüm onuda yapıyorum
(1,844 puan) tarafından
Öyleyse gaz kolik bir bebek Allah güç versin sana
(491 puan) tarafından
Evet maalesef ki öyle çok gazı var çok :(
0 oy
(6 puan) tarafından
Ilık suya oturtmanı tavsiye ederim canım 
(491 puan) tarafından
Hasta olur diye korkuyorum
(6 puan) tarafından
Üzerini tamamen çıkartma canım sadece poposu girsin faydasını görürsün inşallah
(491 puan) tarafından
Tamam gülüm bide Allah razı olsun inşallah
(6 puan) tarafından
Senden de canım
0 oy
(14,517 puan) tarafından
2. cocugum oldugu icin biraz daha bilgiliyim. genelde 4 aydan once gecmiyor ne kadar cikartirsa cikartsin benimki de kabiz mesela 4 gunde kendi kendine zor yapiyor. 40 gunluk benimki de 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde Yenibirannesr (75 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 251 göst.
4 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 220 göst.

398,159 soru

11,907,081 cevap

36,036 kullanıcı

...