+1 oy
250 göst.
önce Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
En sevmediğim huyudur. Mesela bu akşam oturuyoruz kızım seccade serdirtti güya namaz kılmaya çalışıyor. Ben de babası bak falan dedim namaz hareketleri yapıyordu. Döndü baktı Bi saniyelik, aferin dedi döndü televizyona. Kızım sadece eğilip kalkıyordu baktım ellerini de göğsüne koyuyor öyle görünce tekrar dedim ayy baksana ellerine dedim. Bunu üç kez tekrarladım afedersiniz ök.üz gibi TV ye bakıyor Bi dönüp de bakmadı. Sana diyorum aramızda mısın diye sordum tamam baktım deyip yine aferin kızıma dedi döndü önüne.

Neyse aradan zaman geçti Bi sohbetimiz yok bir şeyimiz yok. Sohbet etmeye çalışıyorum bir şeyler söylemeye çalışıyorum, TV nin sesini yükseltti ben konuşurken. Deli oldum ya. Sustum ben de uzatmadım. Kızım babasına çağırıyor bakmadı, sana çağırıyor çocuk falan deidm baktı etti neyse. Yine ben konuşmaya çalıştım bana cevap vermiyor alakasız hareket yapıyor sanki çocuk oyalıyor gibi ben soru soruyorum o alakasız Bi şekilde öpücük atıyor uzaktan. Tamam sus der gibi. Bir şey daha söyledim yüzüme bakmıyor konuşmadı tvye bakıyor. Bekledim bekledim kalktım gittim. Giderken de arkamdan beni seviyor musun diye sordu ya Bi git dedim işime baktım. Sonra neymiş de niye trip atıyormuşum. Konuşmaya çalıştı konuşmadım. Allah aşkına haksız mıyım ya. 7/24 evdeyim 2 yaş kızımla karnımda 9.ayında bir bebekle. Ben de sıkıldım artık kimse de gelip gitmiyor iş zamanı. Konuşacak kimim yok kimsem yok. Bir gördüğüm insan eşim, onun da ağzından tek kelime çıkmıyor ne bu be

4 Cevaplar

0 oy
önce (49,657 puan) tarafından
tv nin fisini ceker kumandayi saklardim ben ☺️ ama sen beni dinleme ben biraz deliyim 
-Reklam-
0 oy
önce (34 puan) tarafından
Benim eşimde bazi zamanlar ayni o hareketleri sergiliyor. Ama ben şunu çözdüm eşim kafasina birsey taktigi yoğun dusunceler icinde oldgu donemlerde öyle yapiyor. Yani sebebi işiyle ilgilidir parasal konulardır vesaire.. normalde öyle degildir ne bana ne baskalarina karsi. Yani diceğim şuki eger eşiniz herzaman degilde bazi zamanlarda boyle davraniyorsa sizin bilmediginiz aklina taktigi.bir skntisi olabilir..
önce (501 puan) tarafından
Yok anam her zaman öyle. Çok nadirdir TV den tüm ilgisini çekip bana verdiği
önce (34 puan) tarafından
Ozaman bacım sende o sana bseler anlattiginda ayni şeyi yap takmiyormus gibi davran yoksa anlamazzz. Bunu mutlaka yap bir sure onu sallamiyormus gibi hareket et
0 oy
önce (535 puan) tarafından
Çok çok çok haklısın. Ama erkekler hem çok konuşkan değil (genelde) hem de bütün gün dışarıda bir sürü insanla muhatap oluyorlar. O yüzden eve gelince bir sakinlik istiyorlar. Bir süre kendine gelmesini bekle ondan sonra konuş. Hatta kapat TV'yi falan açık açık söyle benimle ilgilen birazda diye 
0 oy
önce (1,648 puan) tarafından
Bu kadar şeyden sonra o kumandayı alır camdan aşağıya firlatirim ve devamın da eğer bu hareketleri yapmaya devam edersen bir dahaki sefere camdan aşağıya giden televizyon olacak diye devam ederim .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 304 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 779 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 305 göst.
24 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Umudayolculukkk (566 puan) tarafından soruldu

395,442 soru

11,829,211 cevap

35,900 kullanıcı

...