0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

image

ayy benimkiler hep boyle artık sınır olmaya başladım tamam kızım eşime benziyor sima olarak ama saç rengi ve şekli , kaş göz yapısı ben . Bakışlar benim küçüklük halimi andırıyor . Ama gel görelim ki kaynana görümce hep kendilerinden pay biçiyor. Çocuğun yanakları tombul AA aynı babaannesinin  yanakları gibi :D çocuk ayağını yan basıyor aaa bilmem kim teyze gibi oda yan basardı

Benim gibi yüzüne su dökülsün dokunulsun istemez ama aynı dedesi gibi dokunulsun istemez :D :D çocuk kimildiyor işte halası gibi tez canlı :D ya sanki çocuğu ben değil eşimin sulalesi doğurdu. Onlarla beraber yaptılar. Başta takmıyordum da ama artık sınır bozmaya başladı bu durum. 

Sizinkiler de böyle mi ?? :D

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim kaynanama bebeklik resmimi gosterdim oyy ana kurbaneeyy dedi resmimi mincikladi :D bende sok gecirdim 

(947 puan) tarafından
Şaka gibi kaynana :D
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Baskın olarak bana benzediği için pek yapamıyorlar daha bir haftalığız. Eşimin halası bile kusura bakmayın annesinin kopyası diyor. Ama eşimin de 6 aylık fotoğrafıyla aynı bebek. He he diyip geçiyorum diyelim. 
(13,202 puan) tarafından
Yok kız daha haşlayamadım sürekli huzursuzluk çıkartıyor bi başlasam rahatlıcam
(947 puan) tarafından
Neye baslayamadin :D
(13,202 puan) tarafından
Kaynanayı haşlasam diyorum kız akıllı klavye
(947 puan) tarafından
He :D hasla basım icinde kalmasın
(13,202 puan) tarafından
Yoksa ben çatlayacağım :D
0 oy
(138 puan) tarafından
Ayy sinir bozucu bir şey allahtan eşimle ben birbirimize çok benziyoruz ordan kurtarıyorum yoksa aynı şeyi yaşardık kesin
(947 puan) tarafından
Biz benzemiyoruz :D hep kendilerinden pay bicerler
(947 puan) tarafından
Hiç tanımadığım teyzeleri ne bile benzetildi garibim :D
(138 puan) tarafından
Ama bence lafını esirgeme annesiyle babasının birleşimi benim yavruşum de onlar başkasına benzettikce
(947 puan) tarafından
Diyorum kız inadına mi yapiyorlr nedir benim de çocuğum bana da benziyor diyorum ama anlayan yok :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Dışarıda herkes bana benzetir ama kaynanam ben hariç kendi ailesinde herkese benzetir:D

(3,078 puan) tarafından
Trip atıyor herhalde :) en azından telefonla konuşacak kadar uzaksın ben bir otuyorum her dakika dibimde canım
(947 puan) tarafından
Yarım saat uzaklıkta canım. Dip dibe zor olur ya ben 4ay oturdum öyle
(3,078 puan) tarafından
2 senedir çekiyorum canım
(947 puan) tarafından
Allah tez zamanda evine çıkmayı nasip etsin canım
(3,078 puan) tarafından
Amin inşallah canım❣️
0 oy
tarafından

Valla tıpatıp bana benzediği için hiç sesleri çıkmıyor :D

(947 puan) tarafından
Ohh ne güzel:D
0 oy
tarafından
Benim kız babasının kopyası :) hele bebeklik fotosu aynısı:) ama benim akrabalarım bana benzetirler, kendini doğurmuşsun derler sevinirim ben de :)
0 oy
tarafından
Benimkiler ilk baya bana benzetiodu simdi ayni oglumun kucuklugunu goruyorum diyor kaynanam bozulmuyorum ya benzesin bende esimi begenip aldim. :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
He hee de geç bitmez o tantana elin komşusuna adamına benzetilir de acaba annesine benzeme ihtimali varmı die dusunulmez  boşver 
0 oy
tarafından
Ayyy evet hep eşimin ailesi diyo seninle alakası yok !! Sizeneeee
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim çocuğum yok henüz yeni hamileyim ama eltimin çocukları hep kendi sülalerine benzetirler acayip sinir olurum benimki doğunca aynı şeyi bana da yapacaklarına eminim
0 oy
tarafından
Bizimki de aynı sizin tarafa benziyor hiç oğluma benzemiyorlar diyor:)) herbiri farklı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 559 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melos3434 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 971 göst.
0 oy
34 cevap 958 göst.
0 oy
8 cevap 331 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu

378,253 soru