+1 oy
271 göst.
önce Aile kategorisinde (1,938 puan) tarafından
Kocanın bana olan sevgisinden şüphem yok deli gibi aşık ama sadece bukadar sadece seviyor gerisi yok. Fedakarlık yok anlayış yok 2 çocuğa dört dörtlük tek başıma bakıyorum bi tatil bi piknik bırakın bir parka götürmez herşey bende. Ama bir kere de helal olsun ne güzel ilgi alakan var güzel bakıyorsun demez aksine küçücük bi sorunda çocukların önünde anneniz iyi bakmıyor çok şımartıyor sizi. Deli gibi akşama kadar temizlik yemek yapıyorum saçımı taramaya vaktim yok örnek veriyorum tüm evi kaldırdım indirdim aynada küçük bi leke görsün Tlfnda oynicagina şurayı silseydin der. Gece sabaha kadar ağladım asla yaptıklarımı görmüyor ben görevim olduğunu bilip zaten yapıyorum ama insan bi destek bekliyor yardım etmese bile bi aferin veya ne güzel yapmışsın yok. Annesi babası bizimle yaşıyor onlarla hiç bir problemim yok çok severim ama insan düşünür bukadar kalabalık ev bu kadın tek başına mücadele ediyor evde kalınca ailecek bi gezelim yok. Küçük sebepler gibi görünüyor ama ciddi anlamda sinir krizleri geçiriyorum nasılsa gören yok temizlik yapmayı bıraktım yemek yapmak içimden gelmiyor herşey boş gereksiz geliyor depresyona girmek üzereyim.  Anlatamadığım daha bi sürü şey derdimi ona anlatmanın hiç bir yöntemini bulamiyorum...

11 Cevaplar

+2 oy
önce (309 puan) tarafından
Anlayabilecek kapasitede bir adam olduğunu düşünmüyorum senin anlattığın kadar böyle bir eş ise … Deli gibi aşık olan eş davranışı da bu şekilde değildir . Kendine yemek yapma çocuk bakma temizlik yapma gibi eylemleri neden görev olarak görüyorsun onu da anlamadım. Sen kendine değer vermiyorsun ki başta başkalarının değer vermesini bekliyorsun :/. 
önce (1,938 puan) tarafından
Hayır çocuklarımla ilgilenmek mesela oğlum 3 . sınıf onu okula götür getir kurslara götür etüt ayarla götür yemek yetiştir ben yapmazsam kim yapacak veya onlara yemek yapmak bi rutin sağlamak bence annelerin görevi. Cevremde ciddi anlamla hep ne kadar güzel oldugumu şöyleler cok-da bakımlıydım ama depresyona girdim bence içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor artik
önce (309 puan) tarafından
Eşine neden sorumluluk vermiyorsun her şeyi kendin üstleniyorsun ?
Çalışma saatleri sabah 5 akşam 10. Ve okadar yorulmamaya alışmış ki 2 gün çalışsa diğer gün kendi kendine tatil veriyor (kendi işi) Ama genel olarak tembel eve gelirken ekmek alırmısın diyorum geliyor ekmek yok ben gidip alıyorum  market ve fırın karşımda hemen. bilmiyorum ya suç benim ben böyle alıştırdım belki ama annesi babası yanımızda ve sesimiz çıkmasın kimse şahit olmasın diye diye böyle oldu
-Reklam-
+1 oy
önce (1,934 puan) tarafından
Aynı versiyon bende de var canım merak etme ot gibi yaşıyoruz 
Ot benden iyi yaşıyordur yeminle. ben sizin için yaşıyorum diyor cidden hiç bir arkadaş ortamı çevresi yok ev iş ama ben daha çok yıpranıyorum çevreme bakıyorum insanlar hırslı daha fazlasını yapıyor maddi olarak 2 gün çalışıyor 2 gün gelir evde yatar yoruldum diyip dinlenir ben napim ne tatilim var ne bisey. tamam para veriyor ama hiç birseyin fiyatından haberi yok para geldiği gibi gidiyor. sadece bugün yapmam gereken ödeme 2.500 vereceği harçlık en fazla bin yetistiremiyorum kendide ilgilenmiyor ki görsün
0 oy
önce (2,153 puan) tarafından
Aynı benim kocam gibi işte 
0 oy
önce (668 puan) tarafından
Sebebler gayet büyük bence.Eşinin seni sevdiğinden nasıl eminsin! Seven insan böyle davranmaz.
0 oy
önce (6,478 puan) tarafından
Yapma ben öyle yapıyorum beni sinir ettiği gün birşey yapmıyorum bende kaynanamlarla oturuyorum saolsun kaynanam eşime kızar birşey dediği zaman şimdi köydeler dün hastane işimiz vardı heryer kaldı gördü gününü yapilmayinca kaldığını 
Ya inan neye yetişeceğimi şaşıyorum çocuklara mi ailesine mi eve mi yemeğe mi dışarı islerime mi ama akşam gelince naptın ki sanki oluyor
önce (6,478 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum çünkü bende kaynanamla oturuyorum 2 onlar 4 biz ve daha önceleri daha da kalabalık olduğumuz dönemler oldu ama baktım ben yaptıkça ne yaptın sanki oldu bende gözüne soka soka yapıyorum ya da yapmıyorum yada lafını yiyip oturuyo başka türlü iflah olmuyo
0 oy
önce (2,058 puan) tarafından
Kocana derdini anlatamamak değil kocanın seni görmezden gelmesj değer vermemesi var çok seviyor ama benim yaptıklarımı cabami görmüyor öyle birşey yok erkeklerde bunlar aynı düzlemde gider malesef 
0 oy
önce (9,215 puan) tarafından
Kocan seni sevmiyor bebeğim kendini kandırma. 
0 oy
önce (13,822 puan) tarafından
Böyle de sevgi nasıl olur bilemedim 

İnana sevdiğine kıyamaz mutlu eder 

Yoruldum hayatım yat uzan ben çocuklarla oynayayım der
0 oy
önce (1,865 puan) tarafından

Benim eşim bu fazla fedakarlık nankörlük getirmiş o yüzden ben hiç kendimi parçalamiyorum artık akışına ne kadar çok yaparsan o kadar çok iş bekliyorlar robotuz ya

0 oy
önce (57 puan) tarafından
Malesef seven kişi böyle davranmaz seven kişi değer verir seni mutlu etmek için fedakarlık yapar rencide etmez
0 oy
önce (2,359 puan) tarafından
Tembel bir yapısı var belliki.bide ailesi büyük ihtimalle hiç sorumluluk vererek büyütmemiş. Bukadar yükün altından iyi kalkıyorsun ben yapamazdım. Yani dışarı işini bari halletsin madem kendi işi istese hepsine koşar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 227 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 497 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sekerportakali (2,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Linkin (17,263 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 374 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Secoo (56 puan) tarafından soruldu

395,481 soru

11,830,715 cevap

35,902 kullanıcı

...