0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Maddiyat sıkıntısı benimki

Ama öyle böyle değil rezalet küflü bı evde kalacak kadar kötü 

23 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Kocamla sorunlar beni asagilamasi
(56 puan) tarafından
Ne haddine aşağılamak
Hadi aşağılık görüyor neden bosanmiyor
(47 puan) tarafından
Yalvardım bosanalim diye sen git kendine uygun birini bul bende bulcam dedim yok bosamam diyor 5 gündür aramiyor
(1,758 puan) tarafından
Narsist mi kocan?
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benim de kredi karti borcum var. 
(56 puan) tarafından
Çalışıyor ama yoktan borcu var evinde düzgün biseyi yokken ev kira eşimde asgariyle çalışıyo
(1,279 puan) tarafından
Bu devirde zaten tek kişinin calismasiyla geçinilmez. Esra Erol'a falan basvuramaz mısınız belki yardım edecek biri çıkar.
(56 puan) tarafından
Ay kız rezil eder beni
İzlerken bile laf ediyor izleme ne bu diyo
(1,279 puan) tarafından
O zaman ödesin borçları. Yazık günah değil mi o bebeye. Küflü evde hasta olacak.
(56 puan) tarafından
Küflü ev de neyse benimle uyuyor çocuğum Kurban olurum şükür Rabbime ama  evladım en güzelini hakediyor oysaki
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Kendi derdimizi unuttuk :(

(56 puan) tarafından
Onu zaten hiç deme. Allah o İsrail'in kahrolusunu göstermeden almasın canımı
(13,825 puan) tarafından
Ya Kahhar Ya Kahhar
0 oy
(516 puan) tarafından
Hayat bir imtihan kimisi sağlık kimisi eş kimisi evlat kimisi anne baba  herkesin bir derdi var önemli olan sabır etmek Allah'tan geldiğini bilmek sıkıntımız olacak ki rahat iyi günlerin kiymetini bilelim 
(56 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,097 puan) tarafından

Çocuklardan kocama hasret kaldım :D

(56 puan) tarafından
Canm ya tek derdin bu olsun
(1,097 puan) tarafından
Amin ecmain canım benim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Komple bütünüyle kendimle derdim ay farketmeden depresyona giriyorum herhalde ☹️☹️
0 oy
(53 puan) tarafından
Benimde üçüz 2 yaşında bebeğim sanki halt yemişim gibi karnımdada bebeğim kedi köpek gibi hergün didiştiğim kocam üstüne KDV si kaynana kayınbaba diyoloğu tabi birde bitmeyen borçlar ve kocamın rahatlığı bunlarda yetmez gibi hergün sil baştan ev temizliği off ne çok derdim var ya valla boğuluyorum artık
(1,337 puan) tarafından
Üçüzlerin mi var canım birde hamilemisin aytiyeten ?Allah kolaylık versin valla benimkilerde ikiz kafayı yedim artık seni düşünemiyorum bile
(53 puan) tarafından
Bende yemedim değil
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Benimkide maddiyat çocuğuma yetebilmek istiyorum eşim yok aile evindeyiz
(56 puan) tarafından
Snei çok iyi anlıyorum kısa süre omce aynı şeyi yasaodm çok çok zor
(2,092 puan) tarafından
Evet cok.
Cocumun şansı dönsün.
Oda mutlu olsun yüzü gülsün tek isteğim bu
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Uy.uz belası 
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Benim derdim uykusuzluk. Şükür kızıma ama doğduğundan beri hasret kaldım uykuya. Uyuyamayinca da hep yorgun mutsuz sinirli unutkan oldum. Dert demek istemem adına ama tek problem şu şu anda. Allah darda kalanların yardımcısı olsun. 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Tek derdim uyku inan maddiytata var ama artık deliksiz uyumak istiyorum bıraksan üç gün uyuyacam ama çocuklar sürekli uyanıyor şimdi bile uyanık küflü ev konusunda bende çektim Allah'ım yardimcin olsun çok zor ama şu dönem olmuş ki gerçekten artık gecinilmiuor kış geliyor para dayanmiyor 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Çocuklara bakacak kimse yok. Ortada kaldık resmen. Küçük oğlumu kendimle beraber işe götürüyorum. 9 aylık daha rezil oluyo yavrum.
tarafından
Ahhhh kıyamam kuzuma keşke yakın olsaydık vallahi gözüm gibi bakardım
(8,955 puan) tarafından
Ücretsiz izin dilekçesi verdim. İnşallah kabul edilir. Valla ikisi de küçücük daha.
(8,955 puan) tarafından
Annemin de içi gidiyor da yapacak bişe yok valla. Gurbet elde olunca böyle oluyo
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Anne ve babam... Madde kullanan bi oğulları var
0 oy
(2,290 puan) tarafından

Canın sağ evladın eşin ailenin canı sağ ve yanındalarsa herşey gelir geçer Allah in izniyle dert etme canım 

0 oy
(526 puan) tarafından
Şu an tek derdim aylardır geçmeyen tırnak batmasi .  Kesiyorum gene var gene var . İltihap kapıyor şişiyor.  bu havalara terlik giyiyorum ayakkabı giyemiyorum. :( aksilik gibi de sürekli ayağımı carpiyorum bu kadar sakar oldugumu fark etmemiştim  
0 oy
tarafından
Sağlığım en büyük derdim bu
tarafından
Teşekkür edeeim 10 günün sonunda kızıma kavuşuyorum
(6,512 puan) tarafından
Aaa ne oldu hastaneye mi yattın
tarafından
Evet 10 gündür hastanedeydim 1 saate inşallah kızıma kavuşuyorum
(6,512 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun canım benim kızında seni çok ozlemistir kıyamam :(
tarafından
Hemde cokkk yavrum burnumda tutuyor Rabbim hiç bir anneyi evladının yokluğu hasreti ile sınamasın sürekli görüntülü konuştuk yavrumla
0 oy
(48,695 puan) tarafından
dolgum.kirildi disim iltihap.yapiyor suan tek derdim.bu insallah sende.guzel.bir eve cikarsin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Allah kimseye dermansız dert vermesin çok şükür bugünüme.  Rabbım bütün Müslümanlarının yardımcısı olsun . 
0 oy
(610 puan) tarafından
Midem çok bulanıyor 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Derdim yok elhamdülillah<3

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 543 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Filiz.aras1213 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 450 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sekerportakali (1,970 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...