+2 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (261 puan) tarafından
Hamileyim ve kendini çirkin hissediyorum eşim takılmak için bana panda diyor alınıyorum ben de o da şaka diyip geçiştiriyor beni. Bacak aramda , koltuk altımda, genital bölgede kararlar oldu. Göbek deliğim bile karardı. Kilo da aldım tabi. Sivilcelerim de var. 

5 Cevaplar

+1 oy
(355 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız hamilelikten olur öyle şeyler bizde de oluyor doğumdan sonra yavaş yavaş toparlaniyoruz biz en azından hamilelik dogumdur biraz değişkenlik gosteriyor ya erkeklerin kelliklerine kilolarına ne demeli :)))
-Reklam-
+1 oy
(269 puan) tarafından
Benim 10 haftalıkken yüzüm cillendi 38 haftalık olduk dün geçmeye başladı dogurunca kayboluyor ya ikinci oglanda göbeğim oldu bunda yüzüm mesela 
(261 puan) tarafından
Anladım canım
+1 oy
(3,543 puan) tarafından
Eee ne var bunda hepimiz hamile kaldigimizda değişiyoruz ve bu değişim yeni bir hayatın baslangici kolay mı tüm hücrelerin bebegini hayatta tutmak için çalışıyor.Ustelik ben hiç çirkin bir hamile kadın görmedim hepsi dünya güzeli, Bol bol resim çek ve bir kaç sene sonra o resimlere bak ne demek istediğimi anlayacaksin şuan hormonlardan dolayı ve eşinin sadece seninle espri üzerinden iletişime gecmesi yüzünden öyle düşünüyorsun başka da hiç bir sebebi yok.
(261 puan) tarafından
Kararmalara çok moralim bozuluyor. İnşallah doğumdan sonra ra eski haline döner.
(3,543 puan) tarafından
Pregna güneş kremi kullan hergun duzenli dışarı çıkmasan bile faydası olur.Geriside zaten düzelecektir
Bir de ama sonra geçmezse kesin geçmeyecek düşüncelerinden siyril bak bu daha etkili
(261 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Olabilir hep böyle kalmayacaksin. O kararmalar geçiyor bndede geçmeye başladı 
(261 puan) tarafından
İnşallah geçer kaç ay sonra geçmeye başladı peki
(3,826 puan) tarafından
5.5 aylik oldu bebeğim.  Baya beyazladi: ) bebek doğunca zaten umursamiyorsun
(261 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(611 puan) tarafından
Hamilelikte bütün bunlar cok cok normal bunların olmaması anormal eşin once kendine baksın sende ona lakap tak birdaha diyemez 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,080 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 258 göst.
15 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,819 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ilayda2022 (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 195 göst.