0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (311 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar apartmanda samimi olduğum 4 komşu var ve hepsi genelde bir araya gelince beni hiç cagirmiyorlar sizce direk soyleyeyimmi yoksa umursamazliktan mi geleyim 

6 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Ben olsam umursamazdım bile neden onları kendine önemli hissettireyim ki … Zaten böyle olan insanlardan hayır gelmez kendim için önemliden bile saymam onlara da öyle hissettirmem 
(311 puan) tarafından
Aslinda çok çok doğru diyorsun ama işte insan üzülüyor hepsi bi arada olunca dışlanmış gibi hissediyorum
(454 puan) tarafından
Dışlan ne olacak dışlanmak dışarıdan insanların gerçek yüzünü gösterir aslında demek ki senin sandığın kadar iyi değilmişsiniz canım benim üzülür insan evet üzülme diyemem duygularını yala elbet ama kendini kimsenin önemsizliğiyle önemli zannettirme sen daha önemlisin
(311 puan) tarafından
Ne güzel dedin canım:((( anladım zaten birseyleri artık ben daha önemliyim;))))
(454 puan) tarafından
Kesinlikle :)))
-Reklam-
0 oy
(12,578 puan) tarafından
Ben olsam umursamazdim ki sana göre samimi demekki onlara göre değil. Samimi olduğunuzu dusunselerdi cagirirlardi diye düşünüyorum söyleyip kimsenin totosunu kaldırma derim kendilerini nimetten sanıp senin kıskandığını düşünebilirler
(311 puan) tarafından
Demiiiiii cokkk haklısın öyle yapacam
0 oy
(355 puan) tarafından
Umursamamazliktan gel söylersen eğer kıskanıyor filan diye konuşurlar sen yokken 
(311 puan) tarafından
Kesinlikle oyle düşünürler dogruuu
0 oy
(383 puan) tarafından
Umursamam hiç soyleyipte kimsenin bi yerini kaldıramam, gördüğüm yerdede selamımı verip geçerdim 
(311 puan) tarafından
Zaten bundan sonra öyle yapicam her gördüğümde çağırıyorum kahveye içmeye bide ***** gibi...
0 oy
(17,598 puan) tarafından
Umursama ve sen de onlarla samimi olma. 
(311 puan) tarafından
Evet en güzeli merhaba merhaba
0 oy
(15,408 puan) tarafından
Tabiri caizse kimsenin g.tunu kaldıramam zaten sana değer veriyor olsalar çağırırlar. Bir kez tesadüfen denk gelir olur geçer okey ama tekrar tekrar oluyorsa burda kasıt vardır 
(311 puan) tarafından
Evet artık bende öyle  düşünüyorum...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 216 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 212 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 783 göst.
0 oy
18 cevap 355 göst.
7 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,721 puan) tarafından soruldu

398,220 soru

11,908,695 cevap

36,039 kullanıcı

...