0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Çok canım sıkılıyor kızlar biraz muhabbet edelim tek başıma çocuk büyütüyorum çok zorlu geçiyor eşim vefat etti oğlum bir yaşına.girdi hala alışamadım baba diyor ama.oyle ağız alışkanlığı gerçekten kavrayabildigi zaman babam nerde dediği zaman ne derim.simdiden düşünüyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(59 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaç yaşındasın çok erken kaybetmişsin eşini , bir pedagog ile görüşürsün onlar daha olumlu bilinçli yönlendirirler seni hem yaşına göre konuşursun, Rabbim yardımcın olsun, 
(30 puan) tarafından
21 yaşındayım
-Reklam-
+1 oy
(8,163 puan) tarafından

Başınız sagolsun :( 

Benim eşim cezaevinde oğlum 3 yaşında anladıkça soruları çoğalıyor tabiki senin yaşadığında ayni değil Ama insanı gerçekten çok zorluyor çoğu zaman gözlerim hep doluyor ne bileyim en güzel caglarini göremedi diye :(( 
Ama böyle bir durumda nasıl söylenir inan bilmiyorum 
En iyisi bir pedagog ile görüşmek 
(30 puan) tarafından
Sağolun Allah sizin de yardımcıniz olsun en azından baban orda gelicek diyebilirsiniz kendinizi böyle ayakta tutun lütfen
(1,503 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda kavuşursunuz Esma❤️ne kadar kaldı?
0 oy
(568 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim şimdi çok kötü oldum yakın zamanda dayımın oğlunu kaybettim onunda eşi ve üç çocuğu var hemde yaşları çok küçük en büyüğü 5 yaşında gerçekten çok zor bı süreç Allah yardımcın olsun inşallah rabbim cennetinde kavuştursun sizi
(30 puan) tarafından
Amin inşallah sağolun Allah razı olsun ♥️
0 oy
(283 puan) tarafından
Yaa canım al benımde esım var allah yokluğunu gostermesın ama yemınle hıc mutlu degılım her gün  canımı sıkıyor daha sımdı gene kavga ettık  ne bıleyım  yanı ne dıyım  allah ne verıyorsa kabul et bak bende bu beyınsızı kabul ettım cekıyorum sende acı cekıyosun bende sende şuan mutsuzsun bende  ne bıleyım ya ne dıycem bılmıyorum bende esımden yana şansım gülmedi çok ıyı bırı ama çocuk akıllı ben çok bıktım bundan  

Senınkı neden vefat ettı trafık kazası mı
(30 puan) tarafından
Evet alışıyor insan mecburen
(1,825 puan) tarafından
Başın sağolsun canım çok üzüldüm, Antebin neresindensin
(30 puan) tarafından
Sağolun depremi Nurdağı da yaşadık şuan merkezdeyim
(329 puan) tarafından
Allah sana güç kuvvet versin canım ❤️ ben de Malatyalıyım ben Ankarada yaşıyorum ama ablam teyzem dayımlar ve o sırada Ankarada Malatyaya annemler ziyarete gitmişlerdi çok şükür birşey olmadı hiç birine ama hayatlarının en zo günüydü bizler burda onlar orda perişan oldu ablamlar 6ay kadar Ankarada yaşadı sürekli panik halindeydi sürekli deprem oluyor sanıyordu ben yaşamadığım halde öyle kötü oluyordum bizde kayıp olmadı şükür acınıza ortak olmak için yazdım hala yeğenlerimin ve ablamın psikolojisi tsm düzelmiş değil ama sizin için çok üzüldüm içim yanı Allah sizi evladınıza evladınızı size bağışlasın
(1,825 puan) tarafından
Anladım canım zaten Nurdağı en çok etkilenen yerlerden oldu, Allah sabır versin inşallah bundan sonrası senin ve oğlun için daha güzel olur ❤️
0 oy
(43 puan) tarafından
Yarabbim sana sabır versin oğluna sana bağışlasın sıkma canını dua et hepimiz gideceğiz 
(30 puan) tarafından
Amin inşallah sağolun❤️
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Başın sagolsun güzelim çok zor olmalı rabbim sabır versin 
(30 puan) tarafından
İnşallah canım sağol çok.zor tabi rabbim göstermesin kimseye
(1,103 puan) tarafından
Amin canım. Ailenin yanında misin canım
0 oy
(355 puan) tarafından
Başın sağolsun canım yaşında daha küçükmüş Allah çocuğunu sana bağışlasın zor bir süreç Allah yardımcın olsun senn güçlü bı kadınsın çocuğuna hem anne hem baba olursun 
(30 puan) tarafından
Amin tek varlığım evladım zaten sağolun Allah razı olsun ❤️
0 oy
(7,192 puan) tarafından
Aaa çok gençsin eşin neden vefat etti başın sağolsun 
(30 puan) tarafından
Sağol canım depremde vefat etti
(7,192 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm ya Allah geride kalanlara uzun ömür versin ahh bu deprem kimleri götürdü
(30 puan) tarafından
evet çok canlar yaktı benide karnimdaki bebeğimle bir başıma bıraktı o deprem :(   neyseki rabbim dayanma gücü veriyor oğlum şimdi bir yaşında çok zorluklar geldi geçti halende olmuyor deil ama o gün bende o acıyla yaşayamam sanıyordum ama insan yaşıyormuş
(7,192 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin eşinden sana en güzel miras evladın kalmış ondan bir parça
(30 puan) tarafından
Evet çok şükür
0 oy
(8,905 puan) tarafından
Diyecek söz yok ki teseli edelim sadece Rabbim sabır versin 
(30 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah
0 oy
(1,535 puan) tarafından

Rabbim sabriyla muamele eylesin sana :'(

(30 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ❤️