0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Bir kaç gündür kafamı kurcalıyo haberlere bakıyorum hep insanlar birbirini öldürüyo ya kavga dövüş başka hiç bişey yok kimseye bişey denmiyo artık ağzını açsan silahı çıkarıp çekip vuruyo bu insanlık nereye gidiyo kızlar 

16 Cevaplar

+4 oy
(3,703 puan) tarafından
Hayat şartları o kadar zor ki artık insanların tahammülü yok en önemlisi Allah korkusu yok 
(3,703 puan) tarafından
Maalesef :(
(4,841 puan) tarafından
Hoşgeldin kuzu
(3,703 puan) tarafından
Ben mi ? Hoş buldum teşekkür ederim ☺️
(4,841 puan) tarafından
Evet sen ;)
(3,703 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))❤️
-Reklam-
+3 oy
(2,653 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çünkü insanlar Allah tan uzaklaştı İslamdan uzaklasti
(45 puan) tarafından
Doğru sokakta kime sorsan elhamdülillah müslümanım der ama ülkenin haline bak yahudilerden beter
(2,653 puan) tarafından
Maalesef. Birde gecim zorluğu vs eklenince temelsiz binaya. İnsanlar bomba gibi Allah esirgesin
(45 puan) tarafından
Amin Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın
+2 oy
(2,785 puan) tarafından
Cunku zalimlerin guclendigi masumlarin ezildigi bi donemdeyiz 3
+1 oy
(49,851 puan) tarafından
Allah korkusu kalmadi kimsede 
(45 puan) tarafından
Gerçekten de öyle adam öldürmek tavuk kesmek kadar kolay olmuş artık kimse yarın hesap gününde ne cevap veririm demiyo yanar çıkarız diye kendini avutuyo
+1 oy
(5,302 puan) tarafından
En buyuk sıkıntı bana göre ekonomi problemleri 
(45 puan) tarafından
Geçim sıkıntısından öte kötü sona yaklaşıyoruz ve kıyamet alameti bu
(5,302 puan) tarafından
Orasi oyle ama suanda tr yuzde 80ni gecinemiyor insani sekilde o da strese yol aciyor stres sinire oyle bir sirkulasyon
(45 puan) tarafından
Geçim sıkıntısı geçmiş zamanda da vardı ama insanlar bu kadar çığırından çıkmamıştı
(5,302 puan) tarafından
Ne dememi istiyorsun :)
(45 puan) tarafından
Sohbet ediyoruz bişey demeni istemiyorum
+1 oy
(115 puan) tarafından
Bunu bize alttan alttan çoktan asiladilar malesef 

Insan hayatı o kadar ucuz oldu ki tvlerde dizi altında ne ahlak ne edep ne merhamet bırakmadılar güçsüzu ezmeyi izlettiler sonra gündüz programlarinda kimin neler yapabileceğini en ayrıntısına kadar anlattılar 

Adalet zaten hak getire çocuğu için hırsızlık yapan içerde başkasının canını alan dışarda insanlarda artık ar damarı catlamakla kalmadı hepten yok oldu 

Yanibasimizda birini oldurseler araya girmemenin daha iy olacağını gösterdiler 

Yani uzun lafın kısası kimsede Allah korkusu ve merhamet kalmadı şu an modernlik altında üç maymunu oynamanın en doğrusu olduğunu herkese gösterdiler

Hepimiz aman bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundayiz, yada olmak zorundayız bilemem
(45 puan) tarafından
Çok haklısın zaten başımıza ne geldiyse dizilerden geldi ahlaksızlık aldı başını gitti zaten adalet artık kalmadı haberde görüyoruz zabıtalar 3 kuruş para kazanmak için alın teriyle seyyar satıcılık yapan insanları kovalamanın peşinde ama her ne hikmetse şu filan polat 10 ay yattı çıktı milyonları kaçırdılar insanların haklarını yediler ama bizim şaşmaz adaletimiz onları tahliye etti 2 ekmek alabilmek için sabahtan akşama çalışan insanlara ceza kesmekle yetindi bizim yüce devletimiz zengiin yanında olmayı bırakıp fakiri doyursa belki bu insanlık biraz düzelirdi
+1 oy
(2,007 puan) tarafından
Kıyamet alametlerini yasiyoruz canim
(45 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(522 puan) tarafından
İnan ben de bilmiyorum. Bu akşam haberde gördüm kızım yüzünden yarım yamalak anladım ama adam esnaftan bir bardak su istemiş vermişler. İkinciyi de rica etmiş sırf ikinci defa su istedi diye adamı öldürmüşler. Düşün artık. Su alt tarafı. Allah sonumuzu hayır etsin 
(45 puan) tarafından
Evet bende gördüm o haberi artık yoktan yere sanki bi hobiymiş gibi adam öldürüyolar
+1 oy
(1,713 puan) tarafından
Caydırıcı ceza yok çünkü memlekette. Aman ne olacak diyip birbirlerine saldırıyorlar. 
(45 puan) tarafından
Evet herkes 3 5 yıl yatıp çıkarız dip öldürüyo mesela artan kadın cinayetleri o kadar şikayet uzaklaştırma alıyolar ama ne zaman kadınlar ölüyo o zaman içeri tıkıyolar
+1 oy
(2,151 puan) tarafından
Bence herkesi yoran en büyük etken ekonomi. Artık kimsenin hiçbir şeye tahammülü takati kalmadı. Bu yüzden herkes herkese ufacık şeyde dalıyor. Herkes herkesi kırıyor. Ülkenin düzelmesi lazım, ama gün geçtikçe kötüye gidiyor. Türkiye de yabancıysan değerlisin, yabancıysan ülke sana güzel. Kendi vatandaşı köle gibi maalesef. Vergi vergi vergi, zam zam zam.
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende anlamıyorum biliyor musun burda bile ağzım açık okuyorum herkes ye öfke var geçim sıkıntısı dert tasa bence 
(45 puan) tarafından
Bence geçim sıkıntısı bi bahane değil eskiden de geçim sıkıntısı vardı ama kimse kimseyi öldürmezdi
(49,851 puan) tarafından
eskiden geçim sıkıntısı daha cokmus hele savaş zamanlari simdi merhamet vicdan yok kimsede
(45 puan) tarafından
Aynen öyle eski insanlar merhametli insanlardı şimdikilerde ne edep ne haya ne merhamet vicdan kalmamış bence geçim sıkıntısı bi bahane
0 oy
(825 puan) tarafından
Malesef keçeyi suya atmış insanlar tahammül sıfır anlayış sıfır vicdan sıfır en önemlisi de ar haya sıfır
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Tek sebep ekonomi. Yani başka ulkedeyim. Çoğu inançsız. Ama asla birbirlerine sataşmiyorlar selamsız sabahsiz gecmiyorlar hep bir güler yüz gösteriliyor. Baktığın zaman bizim ülke Müslüman bunlar değil? Ekonomi, stres, pahalılık. Başka açıklaması yok. Allah belasını versin bu ekonomiyi batiranlarin
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Üçüncü dünya ülkelerine hızlıca giriş yapıyoruz.. 
0 oy
(4,484 puan) tarafından
Ekonomik buhran hayat standartların düsmesi ruhsal bunalim ve surekli kafanin dolu olmasi insanlarin tahammul seviyesini düsürüyor 
0 oy
(453 puan) tarafından
Yok hiç kimseye birsey denilmiyor geçen asansör için kavga edecektim o Kdar sinir etti beni 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 918 göst.
3 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Beyza5 (5,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 489 göst.
14 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 203 göst.
0 oy
14 cevap 138 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu

397,499 soru

11,888,744 cevap

36,008 kullanıcı

...