+1 oy
738 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yatak odamdaki yarım açılan cami kapatmayi unutmuşum sonra eşimde baktim sabaha karşı birseyler söyleniyor bi uyandim ne oldu dedim camı kapatmamissin üşüdüm senin yüzünden hasta olacam gibi bi ton laf söyledi yorgani üzerimden oyle bi cektiki üşümek neymiş gör hadi uyu şimdi dedi üstümden yorgani aldı  şuan üşüyerek yatıyorum uyuyamadım ,annemin her gece üstümü kontrol etmeye geldiği zamanlar aklima geldi her gece üstümü orterdi usumeyim diye..ağladım birde bu el oğlunun yaptığına bakın zoruma gidiyor unutmuşum cami örtmeyi ne olmuş yani..cok zoruma gidiyor bu hareketleri şuan üstüme örtecek baska birsey yook kendisi sarıldı uyudu vermiyo yorgani gıcıklına neyse oyle anlatmak istedim bu saatte size 

22 Cevaplar

+5 oy
(303 puan) tarafından
Ee kalkıp cami kapatın biriniz madem üşüyorsaniz
(1,963 puan) tarafından
Konya'da oturuyorum akşam cam açık uyursak ebemizi tersten görürüz :D  dışarı bile ceketle çıkıyoruz
(191 puan) tarafından
Ciddimisiniz valla yaniyoruz bizz günde iki kere duşa devam
(303 puan) tarafından
Konu soğuk değil ki kapat cami al üstüne bitsin kocasi üstünden örtü cekti diye dönüyorum yazmis o tuhaf geldi
(225 puan) tarafından
bende afyonyım baya soguklar geldi doğru söylüyor
(303 puan) tarafından
Kız tamam soğuktur da cami kapatın da yani niye üzülüyorsunuz tavır yapıyorsunuz birbirinize karı koca yoksa okey soguk olabilir
-Reklam-
+1 oy
(605 puan) tarafından
Allah daha büyük dertler vermesin.
(67 puan) tarafından
Hayır dert olarak görmüyorum Sadece o an burada paylaşmak istedim Ayrıca burada söylemek istediğim şey Yorganı veya battaniye değil
+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Ay kocama kurban olayım vallahi ne bunlarda kocamı ergen 14 yaşında çocuk gibi 
+1 oy
(360 puan) tarafından
Dünya hassas kalpler için cehennem...
(266 puan) tarafından
Bu özlü sözü yazmak için  mi üye oldun cidden:))
0 oy
(535 puan) tarafından
Başka yokmu battaniye canim al ört niye bekliyorsnki çocuk gibi cezalandryor insanlık hali ne var unuttunsa
0 oy
(1,106 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok komik yaaaaaaaa ana okulu bebeleri gibi
(67 puan) tarafından
Ciddimisin
(1,106 puan) tarafından
Valla hiç oralı olma takma kafana yaa
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Sen kendine niye ceza veriyon kalk örtünecek bişey illa bulursun hiç yoktan kalın bi hırka giy umursama uyu şimdilik  , gündüz konuşursunuz meseleyi 
0 oy
(3,478 puan) tarafından

Kalk bir yorgan da al ört canım uzulmussun ama öyle de yatma

0 oy
(6,290 puan) tarafından
Kız eve kıtlık mi girdi başka bişey ört üstüne yada eşini o unuttuğun camdan at yorgan sana kalsın gerçekten böyle insanlar var mı ya
(67 puan) tarafından
O an bütün yorganların ve battaniyelerim gardırobun üzerindeydi yani almamam imkan yoktu
0 oy
(4,473 puan) tarafından
Tek sıkıntı bu olsa keşke.  Giderim Battaniye alırım yorgan alırım zaten odamda var 
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Yorumlarda herkes uzerine yorgan ort falan yazmışlar..ama bence senin burda anlatmak istedigin ..evlendigin kisinin seni dusunmemesi.annen kadar.... Düşünmez de bunu bekleme bence ondan..1 yıl once evlendim ben..kocam beni cok seviyor..ama annem kadar asla..mesela 1 yerim agriyor desem uzulur..ama ilaç verir falan..ama annem farklıydı..içinin açıdığını hissetdirirdi..hep hasta oldugumda annem gelir benim de aklıma annem olsa farklı davranirdi diye..yurt disindayim  1 yildir annemi görmüyorum..cok duygulandim yaa..her aksam gelip uzerimi ortmesini her sabah gelib operek kaldirmasini özledim annemin ..
(1,438 puan) tarafından
Hep ailesiyle iyi olanlar uzakta yaşıyor çevremde de gördüğüm. İnşallah kavuşursunuz ❤️
(1,757 puan) tarafından
Evet yaa.. inşallah canım❤️
(67 puan) tarafından
Evet gerçekten beni anlayan birisi burada amacım Yorganı veya battaniyeyi söylemek değildim burada vermek istediğim mesaj farklıydı Ben de ailemden Ayrı yaşıyorum Gurbetten gerçekten Annemi çok özlüyorum
(1,757 puan) tarafından
Cok iyi anliyorum canım seni.. inşallah ailelerimze kavusur ya
0 oy
(16,541 puan) tarafından
Ben olsam zorla battaniyeyi alırım sende neden ağlarsınki canım 
(67 puan) tarafından
Maalesef öyle zorla alacak Arkana dönüp yatacak cinsten bir insan değil o an uyku haliyle bile bir sürü laf sayabilir kalbimi kırabilirdi Bu yüzden arkamı dönüp umursamadan Uyumaya çalıştım
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim.esimde kızar bana donuyormus cami açık biraktigim için bi de çok ses geliyormuş uyuyamiyormus beyefendi sonra alır yastığını salona gecer benimde canıma minnet yayilip yatardim erkek milleti işte canım hepsi aynı bi tuaf çok da takılma bosver surat yap kırıldığını bilsin
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Eylül'ün sıcağındayız ya şeker şeyi yine de sen bilirsin yani çok usuyecek  bir hava yoktu ya yine de sen bilirsin
(67 puan) tarafından
Yaşadığım şehirden dolayı maalesef burada geceleri ve akşamları kesici bir soğuk oluşuyor Eylül ayında olduğumuzu biliyorum
0 oy
(669 puan) tarafından
Ya herkes ne var bunda falan demiş, ama bana yapılsa ben de çok bozulurum. Mesele üşümek değil ki, yapılan bir hata bir unutkanlık karşısında üşümeye mahkum edilmek. Zihniyet üzücü yani. Yoksa bu kadın bilmez mi üstüne örtü almayı. Ya da camı kapatmayı düşünmeyecek kadar şey mi.. Umarım gönlünü alır çünkü bazı kırgınlıklar unutulmuyor. 
(67 puan) tarafından
Hayır gönlümü almaz söylediğimde bile ne var bunda üf üf yapar geçer asla gönül almayı bilmez
0 oy
(451 puan) tarafından
Cam çok mu uzakta acaba kapatmak ne kadsr zor olabilir 
0 oy
(551 puan) tarafından
Vicdansız ettiğini bulsun 
0 oy
(3,657 puan) tarafından

Ikinizin de tepkisi sacma. Usuduyse kalkip kapatsin cami. Camdan sorumlu devlet bakanimisin sen. He sacma sapan tribe girip aldi madem yorgani da, evde baska ortuncek bisey mi yok usuyorum yatamiyorum diyosun. :blink:

(67 puan) tarafından
O an için evet alabileceğim herhangi bir örtü ya da yorgan yoktu hepsi gardırobun üzerindeydi Yani benim almam imkansızdı burada acıtasyon ya da yorgan yastıktan bahsetmiyorum söylemek istediğim Başka bir şeydi aslında
(3,657 puan) tarafından
Yahu hayatim inadina cikar gardrobun ustunden alir ses yapar uykusunu bolerdim. Oyle adama boyle kari hesabi. Yani onu boyle ah anam beni dusunurdu vs diye yola getiremezsin.
0 oy
(266 puan) tarafından
Valla olay bize komik gelse de ağlamanı da çok iyi anlayabiliyorum. İnsan bazen duygusallaşıyor, olaylar erkileyici olabiliyor o anki psikolojiyle.Eş oluyoruz anne oluyoruz ama eskiden bir zamanlar gençtik çocuktuk annemizin şevkatli davranışlarını hissediyoruz derinden. Sonra da ağlıyoruz işte
0 oy
(2,047 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin bacım derdini seveyim gerçekten komik olmuş kusura bakma. Bı çılgınlık yapıp üşümek yerine camı kapatabilirsiniz :angel:

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 786 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 267 göst.
10 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 2801 (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 308 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

399,872 soru

11,961,261 cevap