0 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (92 puan) tarafından
Ya kızlar çok mu kafaya takıyorum normal mi bilmiyorum 

3 yaş 7 aylık oğlum

Sürekli kaynanam otururken kucağına falan geliyor kaynanamın bacağına sürtüyor kendini kaynanamda oyun oynuyor sanıyor 

Oğlum beni kovuyor orda olmami istemiyor sen git diyor kaynanamın falan kucağına gidiyor ve afedersiniz cinsel organı büyüyor 

Bu normal mi 

7 Cevaplar

0 oy
(15,646 puan) tarafından
Benim oğlumda bu aralar sürekli çıkarıp elliyor ah ah analık ne zor kızlardan tepki vermeden teşvik etmeden sessizce atlatmaya çalışıyorum ama çok zor :(
(92 puan) tarafından
Yani normal mi canım sence
(15,646 puan) tarafından
Cinsel organını cinsiyet kimliğini keşfediyor kızmadan bağırmadan dikkatini başka yöne çekmek gerek
-Reklam-
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Evet normal canım ama ilgisini başka yöne çekip yapmamasını sağla ve asla kızıp bağırma çünkü kizarsan gizli gizli yapmaya başlayacak ve şuan cinsellik yaşamıyor önce onu bil kendini keşfediyor 
(92 puan) tarafından
Teşekkürler canım allah razı olsun
Geçen gün eltim moralimi bozdu aslında eltimin evine gitmişti oğlum işte diyor ki ben mutfaktayken gelmiş arkama cinsel organını tutmuş yenge gel içeri gidelim demiş dedi ben de dedim ki biz bu çocuğun önünde bir şey yapmıyoruz niye öyle bir şey demeye getiriyorsun normaldir cinsel organını fark ediyor yok diyor acaba telefondan falan mı bir şey gördü hani bize atmaya çalışıyor
(4,274 puan) tarafından
Ayyy salma o elitinin yanina canım sapik mi ne bak neler oluyor nazlı Allah aşkına bırakma yavrunu
(11,539 puan) tarafından
Eltin kafayi yemis bence. 3.5 yasinda çocuk tamam iynar hosuna giderde. Gidip atkadan yaklascakta yenge gel iceri gidelim diycek. Akıl karimi ya
0 oy
(111 puan) tarafından
Çok normal bu Yaşta sadece o an ilgisini başka yöne çekmen gerekiyor çok sevdiği bir oyun olabilir çizgi film olabilir sevdiği yemek atıştırmalı meyve  etkinlik gibi şeyler bulman gerekiyor sakın kızma yoksa gizli şekilde yine yapar
0 oy
(302 puan) tarafından
Oğlum 4 aylıktan beri ne zaman altını açsam hemen çükünü eller bırakma şuan 15 aylık hala öyle hemen elını çükü ne atar eller sıkar bılmem ne yapar  sadece elliyor  o sırada çükünde bır büyüme vs yok tabı ama çok ellemeyı sevıyor hatta elleyıp güler pekı bu neden  bende kafaya takıyorum esım dıyor sen delisin  onun cınsel arzusu bu yaşta gelısmıyor
(35 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı bezi açtığınd verahlıyor o yüzden yapıyorlar bence
(302 puan) tarafından
Kızın nıye ferahlamıyor bezını acınca hıc orasını ellemedi oğlum elliyor  bırde kaç kez uyurken ben altını degısdm uyurken de çükü dimdik havada kabarmış şişmiş  lan dıyorum bu ne şaka mı koşarak esımı cagırdım  oda benı azarladı  gıt dıyor onun arzulama duygusu olamaz sen kafayı yemıssın  bana inanmadı  gelıp bakmadı bıle  görse şok olacak ama inanmıyor bana
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Kız bence kaç gündür bu yüzden eşime kızdım bu nerde öğrendi bu hareketleri falan diye aynını bizde yaşıyoruz vllh

Bazen durup dururken pipisini çıkartır anne baba bakın ayıp ayıp diyor 

Bende nerden öğrenmiş diye endişe ettim...
(370 puan) tarafından
endise etmeyin arastirin su an fallik donemde cinsel kimligi olusuyor erkek oldugunun farkina variyor kizmayin oyun oynayin sadece
(1,952 puan) tarafından
Hmm saol cnm ya bende sürekli kızıyordum yapma ayıp diye
0 oy
(370 puan) tarafından
cocuk masturbasyonu diye bisey var duymadiysaniz arastirin fallik donemde kimlik keşfinde su an yaptigi seyin cinsell hazla alakasi yok ya da kaynananiza tabiki cinsel bisey duymuyor o buna izin verdigi icin muhtemelen ona rahat yapiyordur oyunlar oynayip dikkatini dagitin ve sakin kizip azarlamayin yoksa bu davranis ergenlige kadar devam eder baska boyutlariyla ugrasirsiniz 
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Bunun için psikiyatriye götürmüştum oğlunu.  Benimki yere yüz üstü yatıp pipisini surtuyordu.  Kesinlikle bağırmayın kızmayın tepki vermeyin demişti.  Farkettiginiz an sevdiği oyuncağı eline verin yada sevdiği bir oyun oynayın dikkatini farklı yöne çekin demişti.  Benimkide gizli gizli yapmaya çalışıyordu bu süreçte asla yanından ayrılmadık unutması için sürekli oyun vs oynadık ancak bu şekilde sorun çözülür canım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 568 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 927 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 878 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (231 puan) tarafından soruldu

399,434 soru

11,947,558 cevap

36,102 kullanıcı