+1 oy
1,074 göst.
Diğer kategorisinde (304 puan) tarafından
Kızlar selam beni ablam kuaför ben bayadır kuaföre gitmedim güncel fiyatlardan haberim yok bi saç ombre modeli gösterdim 3 binden başlar ama sana yarı fiyatına yaparım dedi bu kadar pahalandı mı bana güncel saç kesim boya ayrı ayrı fiyatlarını yazabilir misiniz çok değil mi ya? Vazgeçtim bende gider iki kutu boya alır evde boyarım dedim zaten kapalı bi insanım gerek yok beyazlarım kapatırım yeter diye düşündüm siz ne düşünüyorsunuz? 

34 Cevaplar

+2 oy
(12,211 puan) tarafından
Geçen yıl 2500 e yaptırdım omzumda idi saçım. Uygun söylemiş pahalı değil 
(12,211 puan) tarafından
He ben öyle düz kuaför abla sandım mahalleden gibi ahahah para mı istedi be ayıp tövbeler olsun malzeme 1500 tutar mı ki kız acaba malzeme mi o kadar
(8,399 puan) tarafından
Malzemeler tamam pahalı ama abla yani malzemeyi kız alsın yap nolmus
(304 puan) tarafından
Yok yaptırmam artık
(8,399 puan) tarafından
Valla geline gidiyom önüne uzaniyom al kaşlarımı yüzümü diyom :D abim geçen şakasına ne kadara anlaştınız dedi para muhabbetine ayağa kalktım dedim abi 200 lira versene :)) ciksrdi 200 lira verdi dedim Allah bereket versin :) zararlı çıktı sjjs

Smdi saçımı boyaticam malzemeyi alcam bedavaya boyicak
(12,211 puan) tarafından
Kız ne bilem hangi kafayla istedi. Kardeşim diyetisyen seansı biraz tuzluca inşallah para istemez benden ahahshsh
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Kız kardeşim geçen gün bir kuaföre sordu, 4 binden başlar 7 buçuğa kadar gider demiş. Ben o paraya yeni kafa alırım cidden kafayı yemişler 
(304 puan) tarafından
Ooo hiç gerek yok
(551 puan) tarafından
Yok artık eskiden o paraya kuaför kurulurdu:))
(50,193 puan) tarafından
yeni kafa alirim superdi☺️☺️☺️
0 oy
(15,074 puan) tarafından
1 ay önce kaş aldirmaya 100 lira, hafif makyaja 500 lira verdim. Fiyatlar uçuyor. 3000 oldu mu bilmem ama 1500 uygun bence. 
(50,193 puan) tarafından
hadi kop gel konum soyluyorum bursanin ilcesi☺️
(50 puan) tarafından
Bursa'nın neresi ben gelebilirim :D
(50,193 puan) tarafından
orhangazi gel ☺️
(50 puan) tarafından
Uzak kalıyor herhalde bende Gürsu dayım beklerim:))
(50,193 puan) tarafından
uzak bayagi
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Ben kuafor olsam.kardesimden para almazdim heralde alsam da yalnzca malzeme parasi 
(304 puan) tarafından
Malzeme parası tutar mı peki o kadar merak ettim
(2,919 puan) tarafından
Hersey pahali ama tiptan aldiklari icin ğenelde uygin oluyo
Markette sac boyasi 200 falandi gecenlerde baktigimda
(2,919 puan) tarafından
Ay arkadasimin depremzede komsusu kuafordu malzemeleri aldilar tum.mahalleyi bedava yapmisti gecen snee kadin bize sahip ciktniz iyi davrandinz diye
(304 puan) tarafından
Kan bağı olmadığı halde helal olsun böyle iyi insanlara :)
(2,919 puan) tarafından
Malatyalilardi bende tanistm yollari acik olsn iyi insamlardi bi hal hatir soran olunca kadin deli dermiyan oluyodu
0 oy
(731 puan) tarafından
Ablan niye senden parasini alıyor kii ben olsam zor durumda bile olsaydım bari boya parasını cikartayim derdim 
(304 puan) tarafından
Boya parası 1500 tutar mı acaba ben fiyatları bilmiyorum da
(731 puan) tarafından
Kız 500 bile tutmazz
(304 puan) tarafından
Bende 2 kutu boya alır evde boyarım kalanına da gider çocuklarıma istediği bişeyler alırım olur biter :D
(731 puan) tarafından
Aynen canım en iyisii
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Baya az söylemiş omuzda saça ombre 4 bin burda 
(304 puan) tarafından
Aynı fiyat zaten senin dediğinle sadece öz kardeşi olduğum için yarı fiyatına indirdi durumumu da biliyor
(5,727 puan) tarafından
Sonuçta bu işi onun malzeme parasıda mı almasın
(304 puan) tarafından
Alsın canım bişey demedim :)
0 oy
tarafından

Galiba ablan yoluncak kaz gördü seni tövbe :D

Bide ben kendi ablama laf söylerdim öpüpte başıma koyuyum :D

(304 puan) tarafından
Yarı fiyatına yaparmış
tarafından
Ne yarısı Allah aşkına abla bu ya patamı alınır senden başka müşterisi yokmu seni gelir kapısı olarak mı gördü yazık yani.
Ben veya ablam kuaför olsak tüm bakımları zorla yapardık birbirimize çok ayıp bize göre bu kadar paragöz olmak neden yani
(304 puan) tarafından
Bişey diyemem ki canım zaten içinden gelmedikten sonra ısrarla yap denir mi bide durumumu biliyor rabbim bol kazançlar versin herkese
tarafından
Yok canım tabiki denmez boşver yaptırma brn olsam inadına gider başkasından yaptırırdım. Ama diyelim durumum yerinde ablama yaptırsam benden almasa ben iki katı veririm öylede ters biriyim :D
(551 puan) tarafından
Bu ben:))))
0 oy
(245 puan) tarafından
Kardeşimden asla ne malzeme parası alırım ne işlem parası asla almam
(304 puan) tarafından
Ne güzel senin gibi düşünenlerin sayısı çok azdır heralde
0 oy
(974 puan) tarafından
Fiyatlar çok  pahalı olmuş, üç ay önce röfle yaptırdım bin TLye şuan sadece kaşa yüz TL dediler 
(304 puan) tarafından
Evet pahalanmış bende vazgeçtim
(974 puan) tarafından
Ama ablan uygun söylemiş sana bana çok geldi dört bin diyen de oldu o yüzden bin lira iken yaptırayım dedim sacimi da kestirmiyorum zaten bir röfle beni iki sene götürüyor o yüzden daha da pahali olmadan yaptırmıştım insan heves ediyor bazen vazgeçiyor ama görünce de beğeniyor bu aralar biraz biriktir yaptır bence zor değilse senin için. İçinde kalmasın sonra daha pahalı olunca hiç olmuyor
(304 puan) tarafından
Açık mısın canım ben kapalıyım o yüzden gerek görmedim açık olsam bende yaptırırdım hevesimi alırdım önceden açıktım yaptırırdım ara sıra ama kapandıktan sonra hiç gitmedim vazgeçtim sonradan
(974 puan) tarafından
Yok canım tesettürlüyüm ben elhamdülillah iki senede bir yaptırırım muhakkak
0 oy
(4,316 puan) tarafından
Geçen kızımın saçının ucundan aldırdım 300 lira verdim canım boya ombreyi sen düşün artik
(304 puan) tarafından
Evet ben bayadır gitmediğim için unutmuşum böyle şeyleri bunlar falan lüks işi olmuş
0 oy
(14,571 puan) tarafından
Geçen hafta Saç kesimine 300 verdim 

Ayrıca sordum göğsümün hizasında kesildi saçım ombre ne kadar olur diye 4000 dedi
(304 puan) tarafından
Anladım canım çok pahalanmış gerçekten
(14,571 puan) tarafından
Hatta adam dedi 2 ay sonra gelsen bu fiyatı veremem haberin olsun dedi. Gerçi eşim de çok diyo ama piyasa böyle
0 oy
(941 puan) tarafından
Kısacık saçımı 4500 e yaptırdım:(((
(304 puan) tarafından
Oo güle güle kullan durumun varsa güzel bişey tabi kendine bakmak benim olsa bende kendimi iyi hissetmek için değişiklik olsun diye yaptırırdım ama benim o kadar lüksüm yok malesef
(941 puan) tarafından
Öğretmenim merkez okulda çalışıyorum:((  bir kendime lüks bu var
(941 puan) tarafından
Yoksa bu devirde çok fazla ama bazen kendini mutlu etmek istiyor insan
(304 puan) tarafından
Olsun öğretmenim çok iyi olmuş öğretmenlere herşey feda olsun ❤️mesleğini hakkıyla yapanlara tabi ayrı bi zaafım var size küçğklük hayalimdi de :'(
(941 puan) tarafından
Ayyy:) çok teşekkür ederim....
0 oy
(1,753 puan) tarafından

3 bine nerde o kuaför benim saçlar küt omzumda 7 bin verdim :getlost:

(304 puan) tarafından
Başlıyor dedi 3 bin demedi canım uzunluğuna göre değişiyormuş
(1,753 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kardeşimi bırak kuzenim kuaför benden para almaz. En fazla malzeme parası yani. 
(304 puan) tarafından
Ne kadar alır canım mesela
(1,439 puan) tarafından
Güncel fiyatları bilmiyorum
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Herkes  farklı düşüne bilir ama  ben abla olsam utanırım    para alamam  kardeşim den  
(304 puan) tarafından
Fikir ayrılıkları oldukça fazla bu konuda :)
0 oy
(551 puan) tarafından

Ablaniz sizden de mi para alacak ,:O:(

(304 puan) tarafından
Evet :)
0 oy
(56 puan) tarafından
Kuaför malzemeleri satan yerden malzemelerini al ablana boyattır. İşçilik parası isterse 20 lira sıkıştır eline :D
(304 puan) tarafından
Yok kendim alır boyarım artık
0 oy
(376 puan) tarafından
Saç kesim 500 600 tl. Kurban bayramından önce brushlight yaptırdım 2500 tl (eşimin arkadaşı öyle işçilik vs de pek almadım dedi.) 
(304 puan) tarafından
O ne oluyor :)
(376 puan) tarafından
Yani bir kullandığı malzeme parası gibi bişey :)
0 oy
(1,541 puan) tarafından
3 bin gene iyi canım,en lüks kuaför 10 bine demişti görümceme, diğeri de 7.5 bine yaptırdı 
0 oy
(14,012 puan) tarafından
Şuan göğüs altı saçmalarım haziran ayında sordum 4.5 dedi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 240 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (544 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 218 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.