0 oy
286 göst.
önce Diğer kategorisinde (11,017 puan) tarafından
Oğlum rahatsız ,4 aydır onunla uğraşıyorum.yapilan test sadece İstanbul'da varmış.gecen gün onu götürdüm.Yani goturecektim,babası dedi ki ben araba kiralayayim çocuk ziyan olmasın sen istanbulu bilmez etmezsin dedi.tamam dedim.kiralamis geldi aldı gittik.bir gece yattık orada.ben oğlumla odada kaldım o arabada yattı.Haftaya tekrar gidecek oğlum yatıp yatmayacagi belli değil.Bu gün beni aradı dedi ki bu sefer ya beraber deniz otobüsü ile gidelim ya da siz gidin tamam dedim.Ailem uzak gelemiyor.hastahanede yanımızda duracak birine ihtiyacımız var .kan alınıyor o bu yapılıyor onlara kosturacak biri lazım.Aksam üstu tekrar aradı.Allahin bilmemnesi bir arkadaşı var.evliyken o geberesice yüzünden defalarca yedik birbirimizi.surekli bara çağıran ,karşına yalan söyleyen metresi olan bir adam.evliyken kaç kere görüşmeyeceksin bununla dedim.Bu adam bana o dönem sarkıntılık bile yaptı söyledim yanlış anlamışsındır dedi öyle bir adam.bana diyor ki o arkadaşın arabası ile gidelim.o da gelecekmiş.Sen dalga mı geciyorsun herşeyi geçtim yat derlerse ne yapacak bu adam orada dedim.Bana diyor ki sizi hastahaneye bırakırız biz Taksim'e gider geceyi oradaki bir mekanda geçiririz.Bagirdim gelme istemiyorum ben çocuğumu götürürüm bir daha da sakın çocukları görmeye geleme anca mahkeme icra ile gorurusun dedim.Allah aşkına haksizmiyim ?eski görümcem aradı durumu ona da anlattım küplere bindi

10 Cevaplar

+1 oy
önce (3,731 puan) tarafından
Gerekirse tek git afedersin ama i.t gibi koştur ne münasebet o terbiyesiz bir adamla birlikte gidelim diyor Man.yak birde mekanda geçiririz diyor şrfsiz
önce (11,017 puan) tarafından
Yavrum tek giderim hiç önemli değil.gel tamam dememdeki durum çocuk yatıyor cümle kablo ve serumlarla yatakta kan alıyorlar bunu üst taraftaki bloktaki yere götür diyor.ondan yanımda biri olsun dedim.bir de baba ya evladı dedim
önce (3,731 puan) tarafından
Sende haklısın yanında biri olmasını istiyorsun ama babada Baba değil yani keşke birini bulabilirsen yanına
-Reklam-
0 oy
önce (3,047 puan) tarafından
Demek ki eşinde değişen bişey yokmuş iyi ki eski eşin olmuş öyle de kalsın. Ama çocuğuna babalık görevini bile yarım yamalak devam ettiriyor baksana. 
Anca artık icra ile gorur.cocugu hasta ne diyecekleri belli değil hastahanede yatacak o geberesice ile Taksim'e gidecekmiş dediği lafa bak
önce (3,047 puan) tarafından
O hayattan vazgeçemiyor.. çocukların hastalıkları en çok annelere yük işte. Allahım bütün hasta yavrulara şifa versin.
Amin amin .şunları bir atlatsak.daha kaç kere gideceğiz bilmiyorum
0 oy
önce (9,141 puan) tarafından
valla yerdem göğe kadar haklısın. ayrıca bana asıldı demişsim yok yanlış anlamışsındır diyor garip. sonra da sen hastanede çocuk peşinde o alemlerde. valla ağzına ederim
Salk mıdır nedir ya.adam zamanında bana sen istediğini al ben odeyeyim ,sevdiğin çiçeği soyle,benim alışverişimi sen yap filan dedi.bu sözlere diyor ki yanlış anlamissin
ne münasebet canım.
Hah bir de metresi var adamın bilip duruyoruz
mendeburun gözü doymuyor demek ki
Ay toprak paklasin inşallah onu.bak.ben bu güne kadar tek bir insan için ölsun demedim .neler yaşadım demedim ama bunla diyorum.cunku bu daha çok aile dagitir
0 oy
önce (346 puan) tarafından

Şanslısın ki eski eşin :) Adam boşanmayı haketmiş, baksana ailesi bile ne mal olduğunu biliyor. 

Köpürdü kadın köpürdü yemin ederim
önce (346 puan) tarafından
Kız bence adamın zekasında bi sorun var, yani beyni gelişmemiş. Çocuğunu doktora götürüyorsun geri z.ekalı, mekanlarda takılmak ney
Vallahi arada bende düşünmedim değil.ya bu dedim ölmek istiyor intehardan korkup bana yaptırmaya çalışıyor ya da zekasinda bir problem var
0 oy
önce (14,974 puan) tarafından
İşte herkes baba olmamalı zaten de olamıyor ( biyolojik olarak üreyebiliyor olması onu baba yapmaz )
Keşke bunları var ya engelleseler
0 oy
önce (1,889 puan) tarafından
Özge sizi hatırladım ben babanız vefat etmişti sanki kazami tam hatırlamıyorum ölüm sebebini...esinizdendemi ayrıldınız çocuğunuzun nesi var
Evet canım çok oldu ben bitireli .babam sonra vefat etti zaten.oglum uykusunda nefesi duruyor
Evet hatırladım şimdi...yavrunuz nekadarlik uykuda mr çekildimi nasıl sonuçları geçici bir durum mu kalitsalmi?
Çekildi canim herşey yapıldı.gecici değil o Allah'ın cezası babasından genetik geçmiş.
Allah'ım yar ve yardımcınız olsun ömür boyu kurtuluş yok deseniize yavrunuzada bile zarari dokunmuş
Aynen öyle bacım aynen
0 oy
önce (168 puan) tarafından
  Taksim'de eğleniriz ne demek ya o arkadaş başa bela olur bana sarkıntılık etti demişsin hâlâ yanlış anladın o da bizle geliyor daha neler ya 
Yemin ederim cildirdim
önce (168 puan) tarafından
Aşırı haklısın keşke olmasaydın
Ya ablası kalktı ayağa ya.ne diyor bu diye.
0 oy
önce (199 puan) tarafından
Bir adam çocuğuna eşine sahip çıkmayıp eski eş olsa bile(kadınsın)iffetini düşünmüyorsa,vallahi hiç olmasin daha iyi.
Bak bakalım görebiliyor mu bu çocukları artik
0 oy
önce (1,968 puan) tarafından
Tabii ki haklısın, kusura bakma ama çok dengesizmiş
0 oy
önce (96 puan) tarafından
Haklısın cnm ne münasebet adam gibi gelsin çocuğuyla ilgilensin ne diye elin adamini da sürüklüyor bide mekana gitcekmis Allah akıl fikir versin ya rabbim yavruna da şifalar versin inşallah çok çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 615 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Janya 6 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 311 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 468 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.