0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından
Eşimle hiçbir sorunumuz yok ama bana karşı ilgisiz olması zaman zaman sitem etmeme sebep oluyor. Artık hassasiyet de göstermiyor önemsemıyor kalbimi kırıyor saatler sonra özür diliyor. Eve geliyor başını telefondan kaldırmıyor. Zaten çok yalnızım kimsem yok. Biliyor ve böyle beni yanlız bırakıyor şu evın içinde. Biliyor çok duygusalım kalbim kırılınca ağlıyorum. Umursamıyor bana karşı hem ilgi alaka göstermiyor hem de sözleri incitici, yargılayıcı ve suçlayıcı. Asla ona karşı haksız duruma düşeceğim bir şey yapmamalıyım yoksa günlerce söylenir. Ben sana demedim mi şöyle böyle. Yok gittın saçma sapan şu şeyı aldın yok buna para verılır mı bak bozuldu bilmem ne. Cuma gunu kalbimi çok kötü kırdı. Daha affetmemişken dün yine bana saygısızca bir söz kullandı. Ben de çok cahil olduğunu söyledim evliliğini yönetemiyorsun eşine nasıl davranman gerektiğini bilmiyorsun dedım. Velhasıl bı kaç gundur her aklıma geldiğinde ağlıyorum böyle ne kadar dayanırım bilmiyorum ama canım yanıyor psikolojim etkilenıyor çocuguma yansıtıyorum. Bebegım benım kimi zaman yüzüme anlamsız bakıyor kimi zaman gülüyor anlamıyor ama aşk meyvemiz oldugunu düşündükçe duygulanıp ağlıyorum çünkü babası eski babası değil. Dua edin bana ruhum bedenime sıgmıyor

3 Cevaplar

0 oy
(198 puan) tarafından
muhakkak ortada bir sorun vardır önceden böyle değilmiş anladığım kadarıyla. hiç konuşmayı denediniz mi neden böylesin diye? ne bileyim telefonda falan şüphelendiğiniz bişey var mı? en son olarakta evliliğinize haset eden birileri var mı?
tarafından
Evet bu gibi faktorler olabilir
(198 puan) tarafından
size tavsiyem asla ilişkinizin iyi yönde olduğunu anneniz dahi olsa belli ettirmeyin. kişinin illa nazar etmesi için çekememezlik etmesi gerekmiyor. imrenmesi de nazara kapı aralıyor. hergün evinizde bakara suresi muhakkak açın. zikirlerinize, ibadetlerinize özen gösterin.
(76 puan) tarafından
Zaten nazarsa annem sebep olmuş olabilir insanlara anlatıyor damadını da çok sevıyor. Şimdi ona nasıl dıcem anne damadının bana olan tutumlarını anlatma diye anlar hemen bilgilerin ters gıttıgını ve çok üzülür ona da kıyamam
(198 puan) tarafından
bişey demenize gerek yok kişi kendi çocuğuna bile nazar edebilir halbuki çocuğuna bir kötülük gelsin istemez doğru mu? yani bu kişinin elinde olan bişey değil siz sadece korunun dua edin dediğim gibi bakara suresini muhakkak açın her gün. geçimsizlik vs için de öneriliyor
(76 puan) tarafından
Insallah dedıgınızı yapıcam. Siz de dua edin Allah için
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Canım üzülme evlendikten sonra erkeklerin çoğu böyle oluyor malesef. Bu dünya hassas kalpler için cehennem diye bir söz vardı boşver çok takmamaya çalış. Onsana nasıl davraniyosa sende öyle davran 
(76 puan) tarafından
Öyle kesinlikle işte umursamamaya çalısıyorum oğlumu görünce dayanamıyorum gözlerim akıyor. İlerde benı nelerin beklediğini hissediyorum
0 oy
(93 puan) tarafından

Hayat öyle bir hâle getiriyor ki insanı bazen duvara dönüşuyorsun minnoş kalpli arkadaşim..

Arkadaşlarım bana hep böyle derdi sen minnoş kalplisin..
Duygusaldim çünkü doğamda bu var. Sevelim sevilelim ilgi alaka şevkat. Eşimle de bu yüzden evlendim ama görüyorum ki bazen o bile yok ... O bile yanımda olmuyor demek ki hepimiz bir şekilde yalnızız bu hayatta. Bunu kabul ederek başladım ise. Bazen benim de canım çok yanıyor kabullenemiyorum ama çocuklarımız için kendimiz için dik durmak zorundayiz. 
(76 puan) tarafından
Asla tahmin etmezdim böyle olacagını. Bu büyü hiç bozulmayacak sanıyordum
(93 puan) tarafından
Ahh ahhh öyle bozuluyor ki sen bile şaşırıp kalıyorsun yeni sen e

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 358 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bengii (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy