0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Ne zmn ağzıma birşey koysam tansiyonum düşüyor kalbim aşırı hızlı atıyor nefes alamıyorum resmen başım dönüyor midem bulanıyor bayılacak gibi oluyorum 33 haftaligim hem sabah oluyor hem akşam oluyor şuan bir parça ekmek yedim yine aynısı oldu nasl geçecek bu durum ya 

3 Cevaplar

0 oy
(10,166 puan) tarafından
kan şekerine baktır yakın zamanda, açlık kan şekerin çok düşük olabilir 
(131 puan) tarafından
Sağlık ocağına mi gitmeliyim bunun için bide aç karnına mi gideyim
(10,166 puan) tarafından
evet canım sağlık ocağı da olur ama hastanelerde daha doğru sonuç alabilirsin.
-Reklam-
0 oy
(9,764 puan) tarafından
Şekerin yükseliyor olabilir mi şeker yüklemesi yaptırdın mi en yakın zamanda kontrol e git ve bu yaşadiklarini şöyle Dr. A
(131 puan) tarafından
Şeker yüklemesi hiç yapmadım zaten son bir haftadır böyle oluyorum ama iki gündür daha fazla ve anca kusunca kndime geliyorum. Cuma günü randevum var doktora anca o zmn giderim
0 oy
(1,622 puan) tarafından
Seker yüklemesi yaptırmadin mi
(131 puan) tarafından
Hayır yaptrmadm hiç. Zaten son 3 4 gündür böyle olmuşum geçen hafta kan vermiştim zaten şeker falan norml çıkti ama cumartesiden bu yana su bile içmeye korkar oldum çünkü tansiyonum düşüyor titreme geliyor nefesim daralıyor ve kusmadan rahat edemiyorum şuan yine aynısı oldu yedikten sonra üstünde dolasayim diyom fayda etmiyor uzanim dinlenim diyorum fayda etmiyor değişen birşey yok streste yapmıyorum. Sağlık ocağına gittim ama bakmadılar geçen kanda sonucun iyi çıkmış dediler gönderdi doktoruma da daha randevum var zaten bebeğim zayıf demişti doktor onun için düzgün beslenmeye çalışıyorum ama şimdi de bu kusma tansiyon çıktı anlamadm ne yapacağını şaşırdm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 529 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kumsalecem (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 259 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 263 göst.