0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar yanlış anlamayın lütfen eşim şehir dışında kaynanam bana geldi yalnız kalmayayım diye ama ne bileyim sürekli durduğu yerde uyuyor tüm gün uyudu uyandı yemek yedi uyudu yani dinç 60 yaşında ama genç görünüyor anlamadım normal mi ilk defa böyle görüyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(206 puan) tarafından
Olabiliyor,mesela benim annem kendi evinde vızır gibi,ama bize gelince uykudan başını kaldıramıyor.

Anneme havası ve yaşam düzeni uymadığı için çok geç adapte oluyor.
(14 puan) tarafından
Canım çok sağol yazdığın için birsey soracağım kaynanam kimlikte 65 yaşında ama ben küçüğüm diyor 55 var yokum diyor neyse eşim 37 yaşında kaynanam 21 yaşında falan evlenmiş şimdi böyle rahatsiz mi yaşlılıktan mi anlamadım
-Reklam-
0 oy
(717 puan) tarafından
Uyusun tabi kadın ne yapsın.Benim annem her fırsatta uyur.bunun,yaşlılıkla alakası yok .Vücut yorgun dinlenmesi lazım. E başka ne yapsın kadın kendini güvende hissediyor ki uyuyor iste
(14 puan) tarafından
Canım ben acaba yaşlılıktan mi hastamı diye endişelendiriyor ne bileyim ilk defa böyle durmadan uyuyan i Nisan  görüyorum
(717 puan) tarafından
Normal bence ama için rahat etmiyorsa sor kalbini kırmadan anne ilaç falan mı kullanıyorsun sürekli uyuya kalıyorsun, acaba ilaçlar ağır mı falan diye
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Horluyor mu uyksunda dalgin fersiz mi 
(14 puan) tarafından
Valla canm horlama yok ama çok uyuması beni tedirgin etti
(2,915 puan) tarafından
Uyku apnesi olabilir
0 oy
(69 puan) tarafından
Çok güzel kaynana dırdıri yok ne istiyorsun başka
(14 puan) tarafından
Kız dırdır neyse tüm gün dibimden ayrılmıyor da
(10,824 puan) tarafından
Hem uyuyup hem nasıl yanından ayrılmıyor
(14 puan) tarafından
Kendi evi var tamam benim için yanımda ama salonda uyuyor odada yatağı hazır geç diyorum hala salonda bende rahat sigara içemiyorum
0 oy
(793 puan) tarafından
Vallahi sesli güldüm :) kaynanam da köyde yaşıyor normalde orda 5 dk durmaz ama bize gelince direk TV karşısına geçip uyukluyor. Bizim evlerde mi beisey var ne :) 
(14 puan) tarafından
Kız bu çok farklı kocam gil derlerdi çok uyuyor diye ama şimdi artık ben ilk defa böyle gördüm mesela bir insan ya aksam uyur ya gündüz biraz kestirir bu paso yatıyor
(793 puan) tarafından
Demekki rahat ediyor elleme uyusun kafanı şişirip herseye karışacağına sessiz sedasız dursun orda :)
0 oy
(10,027 puan) tarafından
kendi evinde iş güç onu bekler ama başkasının evş başkasının sorumluluğu kafa rahatlıyordur ondan uyuyordur. annemle ve kayınvalidemle aynı şehirdeyiz normalde hiç uyumazlar gün içinde ama bize gelince bakıyorum ikisinin de içi geçiyor :) 
0 oy
(5,031 puan) tarafından

Kız allahtan belanımı istiyorsun şimdi kadın dur dır etse derdin kaynanam susmak bilmiyor :D

0 oy
(250 puan) tarafından

Canı sıkılıyordur belki benimde canım sıkılınca uykum gelir valla:D

0 oy
(2,403 puan) tarafından
3 kuzenim aynı aileye gelin gitti. Kaynanalari gün içinde yatıyor zaten ve aksamlari 7 den sonra da uyanık olmaz çok şaşıriridm
0 oy
(5,416 puan) tarafından

Bu benim kaynanam köye gidince yardirir bizim yanimizda ha bire uyur:D

0 oy
(50,128 puan) tarafından
sana gelince rahata baglamistir is yok guc yok temizlik camasir bulasik yok kafasi rahat napacak vakithgecsin uyuyacak
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Gece uyumaz sabaha kadar TV izler nerdeyse, sonra kalkar bu gece şuram ağrıyordu uyuyamadım der, gün içerisinde de fırsatını bulunca akşama kadar da olsa uyur, böyle anormal insanlar tek değil:)
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Anne olduğundan beri ilk kez rahat etti belki kadın bırakın uyusun yazık biz de çocuğu evlendirince rahata ericez demek ki :D
0 oy
(9,330 puan) tarafından
Ahahah benim yaslikigim bu cocuk olmasa bende oyle olurdum kesin ki oncesinde oyleydim kafami koydugum yerde bayılırdım
0 oy
(59 puan) tarafından
Şekeri felan varsa şekerde uyku yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 255 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,531 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 641 göst.

399,429 soru

11,947,682 cevap

36,103 kullanıcı

...