0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Eşim sandık tipi daha çok eşya alır deyip duruyor o değil üç beyaz eşya dükkanı gezdim ordakiler de aynı şeyi söyledi kimse çekmeceli pek tercih etmiyor dedi hepsi sandık tipi oluyor dedi ne yapmalym sizce

21 Cevaplar

0 oy
(10,091 puan) tarafından
sandık tipi olanda içindekiler dağınık oluyor, karışıyor bir müddet sonra 
(33 puan) tarafından
Evet bende bunu eşime anlatmaya çalışıyorum bana kızıyor diğeri küçük diyor bir çekmeceye 5 kilo girmez diyo
(10,091 puan) tarafından
giriyor ya. ablamda var çekmeceli. dünyaları koyuyor.
ha sandık evet daha fazla hacme sahip olabilir ama düzen yok. annemde vardı, bir kere elektrik kesilmişti. içindekiler erimiş iyice su olmuş. sonra tekrar o şekilde donmuş. o buzu eritmek içini temizlemek o kadar zor olmuştu ki, hepsi birbirine girmişti.

erkekler ucuz olsun modunda o çileyi çekecek olan sensin
(33 puan) tarafından
Evet Ayn öyle canım peki no frost mu alayım
(10,091 puan) tarafından
evet no Frost al
(10,091 puan) tarafından
yani illa sandık alacam derse de eşin şu buzluk düzenleme kaplarından al
-Reklam-
0 oy
(825 puan) tarafından
Sandık tipi daha çok alsa da alttakileri sandık tipinden çıkarıp kullanmak daha sıkıntı, öyle bi sorun var onda
(33 puan) tarafından
Bana diyor ki sende düzenli yerleştir djdj
(825 puan) tarafından
Düzenli yerleştirsen ne fark edecek bi sıra dizip bırakacak mısın? Her halükarda önce koyduğun altta kalacak eskiyi yukarı yeniyi alta koymadığın müddetçe
0 oy
(121,289 puan) tarafından
evet daha cok esya aliyo ama cok zor karisiyo ici hep 
(33 puan) tarafından
İşte biz kadınları bu erkekler anlamıyor
cekmecelide duzen oluyo kullanislu ama yok bozuk karmasık dursun ama fazla erzak alsin icine dersen sandik tipi (benimki sandikli)
(33 puan) tarafından
Görünüşe göre sen memnun değilsin canım sandıklidan
erzak acisindan memnunum ama kapagi actigimda duzen yok☺️
0 oy
(9,743 puan) tarafından
Annemin çekmeceli olandan var kaynanam da sandık tipi bana göre çekmeceli daha kullanışlı çünkü düzgün şekilde ayrı ayrı istifleyince alıp çıkarıp kullanmak kolay. Diğerinde birseyi almak için usttekileri bosaltamn geri yerleştirmen falan gerekiyor. Ben tam tersi kimsenin sandıklı aldığını düşünmüyorum 
(33 puan) tarafından
Peki canım anneninki hangi marka
(9,743 puan) tarafından
Altuss 7 çekmeceli olandan daha ben bekarken almıştım anneme 7 8 yıldır falan kullaniyo
0 oy
(16,810 puan) tarafından
Burda hep denk geldim çoğu kişi çekmeceli tercih ediyor. Ama bende sandık tipi dodjiruxdan yanayım. Annem çekmeceli kullanıyor ben sandık tipi. Annemin dolabı benim dolabımin 3 de ikisi kadarını bile almıyor diyebilirim. İçini düzenli şekilde dizersen bayağı şey alıyor ve istediğin şeyi istediğin şekilde. ulaşabilirsin. 
(33 puan) tarafından
Evet canım herkes çekmece diyor
0 oy
(11,579 puan) tarafından

Ay cok annemde sandik var baya onceden almisti. Ablamla bende cekmeceli var. Cekmeceli daha kullanisli. Annem bisey ariyo rwsmen ivine duscek kadin altina ulasana kadar hepsini bosaltiyo bu seferde koyarken donmuslar eski sirada koyamayacagi icin sigmiyolar disarda kaliyolar sinirleniyo :D kesinlikle tavsiye etmem. Ve 7 cekmeceli falan al almisken. Benimki 5 cekmecede usttede kucuk bi gozu var ama 7 falan olsa daha iyi olurmus

(33 puan) tarafından
5 daha küçük kiz
(11,579 puan) tarafından
E tamam iste 7 al diyorum ya :D
0 oy
(439 puan) tarafından

sandık candır. içine her şeyleri alıyor. dik olanlar hemen doluyor. sandığı güzel dizersen düzenli olursa çok kullanışlı içine sen yat seni de alır :) öteki buzdolabı gibi ben sevemedim

(33 puan) tarafından
Evet gidip baktım içi çok küçüktü
0 oy
(17,909 puan) tarafından
Ben kesinlikle çekmeceli tercih ederdim. Kullanımı daha kolay olur. Neyi nereye koyduğunu bilir ve daha rahat bulursun. Ama sandık tipinde altta kalanı bulmak çok zor olur. Ama evet sandık tipi daha çok şey alır. 
0 oy
(5,724 puan) tarafından
Sandık tip evet daha çok alıyor içine düzenleyiciler çıktı yeni onlarla kullanırsan dağınıklık da olmaz 
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Daha çok eşya alıyor bende sandık tipi tercih ettim çekmeceli olanlar kullanışlı degiller

0 oy
(2,193 puan) tarafından
Ben sandık tipini sevmiyorum, her şey birbirine giriyor. Ayrıca eşiniz değil, siz kullanacaksınız.
0 oy
(4,418 puan) tarafından
İçini doldurabileceksen sandık tipi al . Yerin darsa diğerinden al kisacasi
0 oy
(52 puan) tarafından
Bana göre çekmeceli olan daha düzenli gibi dursada aslında daha zor kullanmasi çekmece küçük olduğu için üst üste olacak birşey alırken çıkar al tekrar yerleştir daha uğraştırıcı annemde kaynanamda sandık tipi aldılar hem daha  hacimli hemde düzenleyiciyle aslında çok da güzel kullanılıyor 
0 oy
(755 puan) tarafından
Kuzum bende geçen hafta gittim arcelige niyetim cekmeceliydi adam çok şikayet geliyor dedi koku siniyor kapısı çabuk bozuluyor sonra arceligin yorumlarına baktım o kdr şikayet vardiki çekmeceli hakkında bende sandık tipi aldım 500litrelik yer kaplıyor ama çok daha kullanışlı 
(755 puan) tarafından
Dondurucularin sandık tipi kasaları kapları var öyle yerlestirince güzel oldu benim karışmadı hiç çekmeceli 17bindi ben 22bine sandık aldm
(33 puan) tarafından
Anladım canım peki 500 litre çok değil mi
(755 puan) tarafından
Bağ bahçe var anca yetiyor kuzum
0 oy
(648 puan) tarafından

Bnde kurbandan sonra aldım cnm nofrost 7 çekmeceli. Gayette herşeyi aldı sanki ne koycan da içi sandıga göre küçük diye düşünüyorsun ztn kaç kişilik ailesiniz.

Bde bana hiç sandıklıyı öneren olmadı geç sandıklıyı statik olanı bile tavsiye etmediler. Belki kimse tercih etmiyorsa elinde kalanı satmak için demiştir satıcılara güven olmaz :D bnce çekmeceli al sandıkların fiyatı falan daha uygun tabi eşin onuda düşünür 

0 oy
(13,352 puan) tarafından
Yeni aldım 3 çekmeceli bir sürü şey sığdı 
0 oy
(4,356 puan) tarafından
Haziranda almıştım çekmeceli aldım 7 çekmeceli bana yetiyor kayınvalidem sandık tipi içinden birşey almak resmen zulüm ağzına kadar birde doldurduğu için hiç birşey alamıyor:) bence çekmeceli daha düzenli ve yer kaplamiyor 
0 oy
(12,791 puan) tarafından

Sandık çok zor ne kadar düzenli yerleştirirsen yerlestir alttakinj alcam diye üstleri çıkarmak zorundasın hep alt üst yapıla yapıla bi yerden sonra karışıyor temizlemesi demişsin ayrı dert hele kolun uzun değilse gir içine temizle  :D

0 oy
(2,428 puan) tarafından
Cekmeceli aldık gayet geniş. Ve rahat
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Ben alsam kesinlikle çekmeceli alıyorum.

Sandık tipi kullanışsız ve güzel değil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 165 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 268 göst.
24 Haziran 2021 Moda kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
3 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayze (46 puan) tarafından soruldu
0 oy