0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (358 puan) tarafından
Kizlar merhaba .. bebegim 20 gunluk..ve kucaktan yere koydunmu agliyor..bazen kucagimda ev supuruyorum..dogru duzgun ev isi yapamiyorum..yemek yapamiuorum..sizler nasil idare ettiniz

14 Cevaplar

0 oy
(6,116 puan) tarafından
Yarım yamalak kalıyor. 3 çocukla anca topluyorum robot olmasa günlerce süpürge açacak fırsatım olmaz
(2,732 puan) tarafından
1 çocukla da bazen olmuyor. Acaba 3 çocuk x3 mü oluyor yoksa aynı mı merak ettim
(6,116 puan) tarafından
Bizde ×3 ama tabi diğerleri biraz daha birbirleriyle oynuyorlar tek olunca senin paçandan ayrılmıyor diğer türlü birlikte oyun kuruyorlar.
(2,732 puan) tarafından
Hm evet sadece bakımları fazla olur oyundan yırtarsın en azından :)
(6,116 puan) tarafından
Sadece oyundan yırtıyorum diyelim :D herşeyleri fazla
-Reklam-
0 oy
(1,694 puan) tarafından
Ah ah yapamıyorum büyüğü bir yandan küçüğü dediğin gibi hep kucak hep meme..perişan haldeyim
0 oy
(3,327 puan) tarafından
Suan yapamıyorum fazla 6 aylik . Yenidoganken uyuyodu saatlerce yapiyodum
(358 puan) tarafından
Kiz kucagimda uyuyor yere koydum uyaniyor
(3,327 puan) tarafından
Kanguruya koymayi denedinmi
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Benim oğlum bebek arabasının pusetinde uyurdu. Anne karnı gibi sıkıştırıyor o pozisyon sanırım valla ona koyup yemek yapardim eşim de haftanın 3 veya 4 günü evdeydi. O olmasa perişan olurdum. Kendini kasma canım senin bakman gereken bebeğin var her şeyden önemlisi o bırak ev dağınık kalsın gerekirse makarna haslar yersin
(358 puan) tarafından
Valla doğru...bu gün bıraktım tüm işleri ...
0 oy
(9 puan) tarafından
Ben rahatım şuan ileriyi bilemicem :) kızım 8 yaşında 3 e gidiyor sabah gidiyor öğlen geliyor oğlum 5 yaş kreşe gidiyor 9.30 tan 16.00 ya kadar geçen seneden beri şuan da 14 haftalık hamileyim tek kaldığım için hemen bitirip keyif yapıyorum bebek doğana kadar artık böyle 
(358 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebişin,♥️
(9 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(4,929 puan) tarafından
Yapamiyodum o zamanlar canim. Atistirmalik sekilde beslendim. Abartmiyorum su bile icemiyodum. Surahiye dolduruyorum tek elimde bebek anca bardaga koyuyodum. Damacanadan bile doldurmaya vaktim olmuyodu. Surekli kucagimda yapisik. 

İmkanin varsa robot supurge al. Aksamlari bebek uyuyunca ortaligi topla sabah ac. Aparatif yemekler hazirla. Bi sure boyle. Eski duzenini bekleme. Uzun bi sure boyle gececek beklentiye girme yani.
(358 puan) tarafından
Dogru ..bundan sonra böyle olucak..
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Sakın kendini yıpratma yapabildiğin kadarını yap gerisini dert etme
(358 puan) tarafından
Evet bundan sonra öyle yapicam canim
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben sling kullandım altı yedi aylık olana kadar. Aşırı rahat ettim herşeyi yapabildim 
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Ben durursa uyursa yapıyodum gülüm işler bekleyebilir ama bebek beklemez ağlar ilgilenmek lazım kolik bebeğim vardı sabah 6 da uyurdu ben uyumazdım işlerimi yemeğimi hallederdim zor dönemlerden geçtim gerçekten
(358 puan) tarafından
Yaa 6da uyumakmi..cidden zor olmus..evet bebişim kucaga alincaya kadar agliyor..olsun ..mucizem o benim..
(19,781 puan) tarafından
Benim oğlum kolikti çığlık çığlığa ağlardı ay gerçekten ne zormuş ya :/
0 oy
(295 puan) tarafından
o zamanlar kocamla yapiyodum daha cok o yapiyordu sonra robot supurge aldim evimi bi duzene soktum minimal olarak yasamaya basladim simdi oglum uyurken basliyorum uyaninca ana kucagina koyuyorum zaten max 2 saat suruyor artik temuzlik 
0 oy
(140 puan) tarafından
Valla bugün yatak odasını temizleyim yorganları fln havalandırıyım dedim 5 aylık kızım 4 yaşında oglum var yatak odasını yalan yanlış hallettim içime sinmedi ama yapcak bişi yok bide dubleks evim aşagı oturma odasına indim ki oglum kagıt kırpmış heryere oturup aglayasım geldi ne çocuklarımı nede kendimi üzmeden oldugu kadarını yapıyorum çok gelen giden oluyor kızım kolik ama yapcak bişi yok
0 oy
(8,936 puan) tarafından
1 hafta ev supurnedigimi biliyorum napyim cocugumdan onemli degil 
0 oy
(379 puan) tarafından
Genel olarak yapamam bir tost bir çayla yarı aç yarı tok çaresizce gün biter çocuklar uyuyincada aç bitap düşmüş bir battaniye alıp kivrilirim
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Yapamadığın yerde kalsın cnm nolcak 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 365 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,149 göst.
0 oy
9 cevap 337 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu