0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından
Oğlum oyun grubuna başladı haftada 3 gün 3 saat. 2 kere gitti hevesle kalkıp okul okul diye gittik. Annem alıyor çıkışta. çok sinirliydi, evdede sürekli ağladı dedi. Tam konuşma olayına geçemediği için derdini bilemiyoruz. Bana çocuğun burnunu sıktığını çocuğun ağladığını sonra öğretmeninde ona kızdığını ağladığını anlattı. Tam cümlelerle olmasada anlatabiliyor. Okula gitmek istiyor musun diyorum arada hıı hıı arada yok diyor. 3,5 yaşında. Kızma boyutunu bilmiyorum. Biraz canım sıkıldı abartıyor muyum? Okuldan soğumasınıda istemiyorum

1 cevap

+1 oy
(303 puan) tarafından
Başka çocuğun canını acittigi için tepki almış ama ben fazla büyük tepki vereceğini sanmam 3 yaşa bir öğretmenin içiniz rahatlasin diye sorun öğretmene bunu.

Ama illaki böyle bisey olduysa uyarıda bulunması gerekirdi zaten öbür çocuğun annesi bu defa neden müdahale edilmedi derdi.

3 buçuk yas çok küçük bizim 6 7 yaşlar yeri geliyor 1 gün hevesle giderken 2 . Gün gitmesem diyor 
(50,228 puan) tarafından
evet ya iki gundur kizim gitmek istemiyo öğretmende soguk kuralci kizim bacak bacak ustune atmis uyarmis okulda boyle oturmuyoruz diye saraya asker yetistiriyo sanki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
26 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (2,048 puan) tarafından soruldu

399,988 soru