0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba günaydın arkadaşlar mahallede bir tane arkadaş varan yaştayız yani böyle konuşuyoruz muhabbet sohbet gırgır aşamada işte bir ara eşimle aramda geçen her şeyi anlatırdım ona tartıştığımız sıkıntılarımı anlatıyordum o da dinliyordu neyse dün yanıma geldi biraz morali bozuktu neyin var Yok bir şey falan dedi hiç ya dedim iyi değilsin neyin var hiç şimdi biraz sıkıntılıyım dedi ne var dedin yok bir şey anlatmak istemedin sonra düşündüm dedim ki ben ne kadar salağım ya dedim ben herkese her şeyi anlatıyorum kadın bana anlatmadı siz olsanız ne yaparsınız bu saatten sonra

35 Cevaplar

+8 oy
(121,292 puan) tarafından
degil komsu annene babana bile anlatma otur namaz kil dua et rabbimle dertles 
-Reklam-
+3 oy
(2,051 puan) tarafından
Bence arkadaşın doğru olanı yapmış sende hiç kımseye anlatma derdin varsa Rabbime yönel bende kımseye anlatmam bazen burda bile anlatıyorlar nasıl olsa tanıdık yok dıye bu bana hoş gelmiyo zaten ıkı gün sonrada yüzüne vuruyorlar geçen postta, böyleydin şimdi böylesin falan velhasıl kelam derdini sadece Rabbime yönelerek anlat dost tavsiyesi
+1 oy
(2,037 puan) tarafından
Vallaha ders olsun sizede birdaha anlatmayın elalem laf almayı çok seviyor ata sporu olarakta sonradan yüze vurup yaymayı spor haline getiriyor size boşver vs dediyse gerçekten aman aman bişi olmadıysa ki olmamıştır o halde komşu düşünmez insan çünkü bilerek laf vermemiş bir gün gelipte konuşma diye insanlar malesef böyle yıllarım olan dostlarımla bile dikkat ederek konuşurum insan oğlu ne olur belli olmaz 
0 oy
(4,429 puan) tarafından

Yarin birgun küstüğünde ortaya dökülür sırlar. 

Bence anlatma bende dersimi aldım anlatmıyorum 
(6 puan) tarafından
Öyle oluyor zaten
0 oy
(2,914 puan) tarafından

Konuşup rahatlayacağim çok çok belli kişiler vardır çocukluk arkadaşım vs 11 de mesaj atarım misal müsaitse döner bana konuşuruz o da aynı şekilde anlatır dertlesiriz rahatlaruz ama ben bunu çok çok istisna yapıyorum yani genelde eşimle çözme taraftarıyım. Önemli olan güven duymak 

Ama her sorunun herkesle paylasilmayacagi kanısındayım konuştukça budaklaniyor sorunlar çünkü.
Özel ve mahrem konular hele çok zor durumda olmadigin surece guvenebilceğin kişilerle konuş.
0 oy
(15,724 puan) tarafından
Bence doğru olan onun yaptığı ailende olan her şeyde herkese anlatılmaz anlatılmamalı zaten 
0 oy
(10,091 puan) tarafından
çok eski arkadaşım değilse kimseye derdimi anlatmıyorum 
0 oy
(176 puan) tarafından
Anlatmakla hata yapıyosun bence ben kimse tarafından çok tanınmak istemiyorum merhaba nasılsın merhaba nasılsın başka muhabbetim olmaz ne özel hayatına karışırım komşularımın ne de özel hayatımı anlatırım derdim tasam kendime saklı kalır öyle olmalı bence komşularım çok sever beni 
0 oy
(380 puan) tarafından
Değil komşuya çocuğuna bile herşeyi anlatmayacaksin bu hayatta benm tek felsefem bu 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Eşinle olan bı şeyi kimseye anlatma bacım hele o kişi sana anlatmıyorsa hiç anlatma sen unutur afedersin o karşındaki unutmaz yeri gelir ordan vurur seni 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
açıkçası eşimle ilgili sıkıntılarımı çok yakın bir iki arkadaşım dışında kimseye anlatmıyorum canım anneme babama kardeşime bile anlatmıyorum biz iyi oluruz ama eşim kötü olur kızımızı üzdü derler ipler gerilir. 
0 oy
(45 puan) tarafından
kimseye bir şey anlatmıyorum hele kocam gilin komşularına asla 
0 oy
(9,362 puan) tarafından
Canım bence hiç kimseye hiç anlatmamak gerekiyor yarın düşman olabilirsin ertesi gün dost olabilirsin bu devirde gerek yok
0 oy
(5,459 puan) tarafından
Değil komşu kocama bile anlatmam herşeyi. Gün gelir düzen değişir anlattıkların sana davacı olur.
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Sakin anlatmayin yarin bir gun kendi eksikligini gormz seninkini one koyup buyuklenir 
0 oy
(443 puan) tarafından
Kız ben eltime bile anlatmıyorum aynı apartmanda oturuyoruz o ne olsa bana anlatır eşiyle alakalı kavgadir laftır sözdür ben hiç anlatmam hatta bazen eşimin böyle moreli olmayinca gelir direk der siz tartistiniz mi kavga mı ettiniz neden böyle yüzü üzgün gibi filan bende yok ne alaka derim işle alakalı moreli bozuldu derim ağzına laf vermem kesinlikle 
0 oy
(3,863 puan) tarafından
Sen anlatiyosun diye o da anlatmak zorunda degilki.
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Verme sırrını dostuna o da verir kendi dostuna demisler özel birseyimi anlatmam kimseye 
0 oy
(3,596 puan) tarafından
Ailene bile herşeyini anlatma, arkadaşın doğru olanı yapmış 
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben kimseye anlatmam bir şeyimi sadece eşim ile paylaşırım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 417 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 123 göst.