+1 oy
756 göst.
Diğer kategorisinde (4,307 puan) tarafından
Temizliğe gittigim bı abla var bı telefon çaldı açtık bu abla aman fadimana yetiş abla noldu dedim düdüklü patladı cabuk gel bir gittim kiii mutfak savaş alanı gibi olmuş işkembe koymuş daha kaynamamis bile buda eğilip bakayım diye aklından geçirirken bomba patladı sandım diyor ocağın üzerinde aspiratör vardı tavandan sarkan paramparça olmuş etrafa dağılmış ne duvar kalmış ne kapı ne cam ne tavan nede avizeler Allah dan kendinde bişey yok dudukluden korkardım şimdi öyle görünce kökten kaldırırım artık düdukluyu

35 Cevaplar

+1 oy
(341 puan) tarafından
Ben küçük tüpe balkona bırakıyorum patlarsa da dışarıda patlasın :)
(4,307 puan) tarafından
Öyle deme canım benim Allah korusun herşey olur
(341 puan) tarafından
Ev müstakil bende dış balkona koyuyorum hem kokuda eve gelmiyor
(14,571 puan) tarafından
Ayy ne güzel :D
-Reklam-
0 oy
(693 puan) tarafından
Düdükluye yemek koyduktan hemen sonra bu postu görmem bir işaret mıdır?
(4,307 puan) tarafından
Aman bitanem dikkat et hayatımda böyle bişi gormedim
(693 puan) tarafından
Ben eski usul kullanıyorum inşallah birsey olmaz.
(4,307 puan) tarafından
İnşallah canım tedbir bizden taktir Allah dan
0 oy
(1,973 puan) tarafından

Düdüklü kullanırım ama böyle şeyler görünce sık sık kullanmayı kestim Allah yardım etmiş kendisine bosey olmamış:O

(4,307 puan) tarafından
Mutfağı o halde görünce bnde dedim Allah korumus
(5,344 puan) tarafından
benim kuzenim tam ocagin onundeyken patlamis. katni gogusleri boynu hep yanmis buzuk buUk olmustu. kapak koluna carmis sonra tavana ucup avizeyo kirmis. o anda kolunu anlamamis sma kol kirilmis alcida kaldi birbicuk ay boyunca.
0 oy
(4,538 puan) tarafından

Rahmetli kaynananamin da yüzüne patlamış öyle o yüzden eve korkudan almadık 

Rabbım beterinden korusun inşallah 
(4,307 puan) tarafından
Amin amin canım benim
0 oy
tarafından
Okadar şey gördüm kullanmaya yüreğim Yok teklikesi var maalesef 
(4,307 puan) tarafından
Hmde çok tehlikeymis bizzat görmüş oldum
0 oy
(195 puan) tarafından
Düdüklü tencere sürekli olarak kullanıyorum denek rafa kalkma vakti geldi 
(4,307 puan) tarafından
Ben kaldırdım bile o manzarayı görünce canim
(195 puan) tarafından
Rabbim korusun ya
0 oy
(2,051 puan) tarafından
Benım de düdüklüm patlamadı ama onun gibi oldu Allah'tan iyi markaydıda kapağı açılmadı ama ters döndü koskoca düdüklü her yer batmıştı fışkırmıstı nohut koymuştum perde tavan halı duvarlar maf olmuştu Allah'tan mutfakta ne ben ne çocuklar vardı 
(4,307 puan) tarafından
Allah korumuş canım
(2,051 puan) tarafından
Aynen öyle oldu abla
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Birkez ucundan dondum ben ve gene kullanıyorum çorba koymuştum içindeki gazı çıkarmadan kapağı çıkarmaya çalıştım son anda fark ettim diye kapağın kulbu indirdim havasını çıkardım 
(4,307 puan) tarafından
Çok dikkat etmek lazım canim
0 oy
(574 puan) tarafından
4 yıldır evliyim . Korkudan bir kez bile kullanmadım.Dolapta boş boş duruyor
(4,307 puan) tarafından
Bnce de dursun canım varsın yarım saat geç pissin yemek
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bizim evdede var düdüklü 

Ama kullanmıyorum. Korkuyorum kullanmıyorum 
0 oy
(110 puan) tarafından
Hep korkmusumdur düdüklüden hiç kullanilmamistir bizim evde. Allah beterinden korusun hersey yerine gelir cana olmasın 
(4,307 puan) tarafından
Aynn öyle canım 4 saate temizledim ama Allah korusun eline yüzüne bişey olsaydı
0 oy
(12 puan) tarafından
İlkokul 1. Sınıfa giderken daha 7 yaşındaki kız arkadaşımın suratına patladı düdüklü. O çocuk halimle korkumu hala hatırlarım. Yüzünde iz kalmadı neyse ki ama göbeğinde kollarında yanık izi kaldı. Yaş 31 hala tramvamdır düdüklü sokmam eve. İşin tuhafı o arkadaşım düdüklü kullanır :)
(4,307 puan) tarafından
Deli cesareti diyoruz biz ona valla
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Daha dün gece bir söz okudum tam beni anlatan. 

İçten pazarlıklı insanlardan ve düdüklü tencereden çok korkarım. 

Ben küçükken mercimek çorbası yapmıştı annem düdüklü tencerede, patladı. Allah’tan biz mutfakta değildik. Aman Allahım mutfak savaş alanı ve mutfak penceresi paramparça olmuştu. 
(4,307 puan) tarafından
Dehşet vericiydi yaaa bide kadın evine çok düşkün tek dediği güvenme güzelliğine bir sivilce yeter güvenme malına bir kivilcim yeter diyor
0 oy
tarafından
Havasını almadan mi açmış napmis
(4,307 puan) tarafından
Yok kuzum kaynamamis bile hiç daha sıkışmış
0 oy
(171 puan) tarafından
Ben asla kullanmam düdüklü evimde yok bile çok korkarım bide görmeden pişirdiğim yemek içime sinmez
0 oy
(4,689 puan) tarafından
Bende cok korkarim ocagi koydugum an mutfak kapisini kilitlerim ki cocuk girmesin altini kapatinca da en az 30 dk beklerim gene mutfak kilitli olur sonra suya tutar oyle acarim asiri korkuyorum bende
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ama korkarak kullanırım. Küçükken bir annemin köylüsünün yuzunde patlamisti. Kız bugün ölüyor yarın ölüyor..

Bir keresinde dövme koymuştum. Birden çok farklı bir ses geldi. İçindeki gaz sıkışmıştı anladım. Hemen mutfaktan çıktım,  baktım olacağı yok gelip altını kapatip mutfaktan çıktım yine. İyice soğuduktan sonra gelip havasını aldım. Ona rağmen arada kullanıyorum. 
0 oy
(9,747 puan) tarafından
Az önce düdüklü de et haşlayan ben :D Allah'ım korusun. Yani bende söyle bir mantık var trafik kazası yaşayan araba ya mi binmesin balkondan düşen bir daha balkona mi çıkmasın :D olacağı varsa bir şekilde oluyo bazı şeyler de kader kısmet Allah'ım hepimizi.butun kötülükleeden korusun 
0 oy
(882 puan) tarafından
Ay bende korktum şimdi acba ansil patlamış hani hava alinmdan acilrisa patlar ablmda düdüklüde çok korkuyo bizm bı akrba hamileyken açmış patlamıştı kolu komple yanmıştı çok kötü hemde Allh'dan bebeğe birşey olamistu karnina falan oda mercimek çorbası koymuş 
0 oy
(208 puan) tarafından
lise zamanındayken yüzüme patlamıştı Allah'tan sadece alnım hasar almıştı. ilk verdiği acı tarif edilemez. evimde kullanmıyorum şimdi

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,820 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 478 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 358 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (10,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.