0 oy
1,579 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından

Hanımlar hamileyim çok korktum korkudan karnıma ağrı girdi öncelikle bebeğe birşey olur mu en çok onu merak ediyorum hareket ediyor. 

Düdüklüm patlamak üzereydi içindeki mercimek çorbası öyle şiddetli fışkırdı o kadar ses çıkardı ki ödüm koptu kapağı fırlamadı ama Allah korudu diyebilirim hemen suyun altına tuttuk da durdu bu neden olur ki bu düdüklü tenceresinin kapak temizliği bakımı nerede yapılıyor kimler yapıyor bilgisi olan var mı tenceremin fotoğrafını atacam bu marka kullanıp başına böyle birşey gelen var mı memnun musunuz neden oldu nasıl oldu anlamadım halbuki ben gayette memnundum

image

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mercimek pısırmek sakıncalı duduklude canım hava delıgını tıkıyor 
tarafından
Dikkatli ol canim sıkıntılı Allah korumus
tarafından
Umber yapma camım mercimek sakın tıkıyor dırek ondan patlıyır
(2,252 puan) tarafından
Bugune kadar Allah korumus desene ya.. cok sagol canim yapmam
(366 puan) tarafından
Sağol canım
tarafından
Rica ederim kızlar ❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki de böyle tencere takımımın icinde vardı 3 buçuk yıldır korkudan kullanamadım 
(366 puan) tarafından
Ben kullanıyordum da patlamadı ama çok korktum
tarafından
Dikkat et cnm
(366 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Benimkide aynisinin moru ay Allah korusun
(366 puan) tarafından
Dikkat et canım
tarafından
Max yazısı varya orayı gectimiki suyu
(366 puan) tarafından
Yok canım az dibindeydi
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Benim de bundan hic basima gelmedi canim yaa.geçmiş  olsun Allah korumus
(366 puan) tarafından
Aynen öyle çok korktum
0 oy
(16,104 puan) tarafından
Gorumcemin gelini de bundan kullanıyor. 2 kere patlamış. Eski dudukluler daha güzel bence
(366 puan) tarafından
Aynen öyle ya ödüm koptu
0 oy
tarafından
Benim kide korkmaz moru ama çok şükür bişey olmadı ama korkuttun beni
(366 puan) tarafından
Valla dikkat et kapağına filan
0 oy
tarafından
Canim annem 2 kere patlatti .Allaha sukur ki size bir sey olmammis .Bir kere fasulye patladi .Sanki bomba patlamis gibi ses cikti .digerinde ne patladi tam hatirlayamadim .Ama cok tehlikeli gercekten .patladiginda aspretorun filtresini delmisti dusun .
(366 puan) tarafından
Hadi ya Allah korudu resmen
0 oy
(6,807 puan) tarafından

:ninja: En korktuğum şey. Hediye geldi lakin hiç kullanamıyom korkuyom yavf.

(366 puan) tarafından
Gerçekten korkulacak birşey
0 oy
tarafından
Valla bende patladi cok sukur bisey olmadi ama nasil temizlencegini bende bjlmiyorum
(366 puan) tarafından
Kullanıyor musın sonrasında
tarafından
Evet hala kullaniyorum
(366 puan) tarafından
Kapağını fıilan temizlettin mi canım korkmuyor musun
tarafından
Yok temizletmedim ama korkuyorum tabii ama mecburi kullaniyorum baska yok elimde Allaha emanet artik :)
(366 puan) tarafından
Dikkat et canım aynen Allaha emanet
0 oy
(12,496 puan) tarafından
1.2.3 diye derecesi var sanırım bende de var ondan yüksek ateşte direk buharını kapattıysan ondan olmuştur ben ilk kaynamaya başlayıp buhar çıkarınca derecesini 1 e getirip altını kısıyorum bişey olmuyor bende ilk başta bilmiyorumdum direk kapatıyodum kaynayınca buharı birden fışkırıyor patlama derecesine geliyor du
(366 puan) tarafından
Olabilir canım bunu duyduşum iyi oldu dikkat edecem
tarafından
Ay bunu illkez duydum ben herseyi  2 de yapıyorum kaynayınca altini kısıyorum sadece derece felan hiç degistirmedim
(12,496 puan) tarafından
Bende öyle yapıyordum en son iki defa patlayacak gibi oldu birden  buhar fışkırdı her yerinden Bi daha öyle yapmadım
tarafından
Mesela nohut koydum 2 de kaynayınca 1 dereceye getirip altini kisiyorum degilmi?
(12,496 puan) tarafından
Hayır canım buharı açık şekilde kaynamaya başlayınca altını kısıp 1 e getiriyorum
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Temziken contası üzerine takılı olmasın, kapağı açık ve contası çıkık şekilde muhafaza edin ve kesinlikle bu düdüklü kapakları makinede yıkanmaz aklında olsun. Rabbim beterinden korusun. Bi de bi daha öyle yaparsa sakın elini sürme, ocağı kapat kaç ordan. Çok yüksek basınçlı yüzüne felan gelir Allah esirgesin adam öldürür
(366 puan) tarafından
Contası ne canım
(5,492 puan) tarafından
Kapağın içindeki lastik kısmı
(366 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(215 puan) tarafından
Canım benimkide bundan Karaca'nın. Bende çok korkarım düdüklüden oyuzden yanımda ya eşim olur yada annem varken oda nohutla kemik jaşlarım sadece. Çok geçmiş olsun
(366 puan) tarafından
Sağol canım ya bende korktum
0 oy
(193 puan) tarafından
Bak canim yeni evliyim kendime duduklutencere korkudan almadim yenilerde cok fazla patlama oluyormus gittim kayinvalidemden istedim halada vermedim bende kaldi oyle eski tip celik olani kullaniyom cok sukur bisey yasamadim corbalarimi bile duduklude yaparim 
(366 puan) tarafından
Aynen öyle eski usul en iyisi
0 oy
(765 puan) tarafından
Benimde aynısı bu markadan. Bi kere öyle korkunç ses çıkardı hemen altını kapattım patlayacak die oğlumu da alıp çıkmıstım o günden beri kullanasım gelmior bunu 
(366 puan) tarafından
Benim de öyle ara ara çok korkunç ses çıkarıyordu en son böyle oldu
(765 puan) tarafından
İnşallah bi daha olmaz
(366 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Markası ne okunmuyor
(366 puan) tarafından
Korkmaz canım
(2,321 puan) tarafından
Ben Emsan kullanıyorum korkmaz önermem Emsan yada karaca diğerleri iyi değil
(366 puan) tarafından
Sağol canım alırken hiç araştırmadım
0 oy
tarafından
Benim duduklumden bu canim
(366 puan) tarafından
Ay dikkat et valla ödüm koptu benim
0 oy
(289 puan) tarafından

Bende de Karaca nin var. Sözde patlamama garantili. Ama mercimek çorbası yaparken mercimekler fiskirdi dışarı doğru buhar çıkan yerinden. Ne yapicagimi şaşırdım öyle izledim mercimekler etrafa dagilisini :O sonra hemen garantiye gönderdim şuan garanti de gelince kullanır miyim bilmiyorum 

(366 puan) tarafından
Valla çok kötü ya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ennbuyuk korkum bu tencereler
(366 puan) tarafından
Benim de öyle oldu
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben evime asla sokmam düdüklü asla geçmiş olsun kuzum bence kullanma artık 
(366 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum
0 oy
tarafından
Suyunu çok mu koydun canım belli bi ölçüsü var bunların bende kullanıyorum aynısı ilk zamanlar bilmediğim için iki sefer başıma geldi ama patlamaz yani korkma açarken kademe kademe açmaya dikkat edeceksin 
(366 puan) tarafından
Yok canım çok değildi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 448 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
15 cevap 370 göst.
13 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu

381,390 soru

11,418,095 cevap

34,973 kullanıcı

...