0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (239 puan) tarafından
1 aylık bebişlerinizle ev işi yemek eşle ilgilenme nasıl başediyorsunuz . İlk bebeğim saatte 1 emme ihtiyacı duyuyor bazende güzel uykusunu çekiyor gaz sorunu vs oluyor. Fikirlerinize ihtiyacım var.

8 Cevaplar

+1 oy
(14,571 puan) tarafından
2 tane var bende kızım 4 oğlum 2 aya girecek 

Uyudukça hızlı hızlı yapıyorum işleri zor oluyor kızım da okula gidiyor ama uyku yok bebemde o da yanımda yapmaya çalışıyorum full tempolu günler 
(2,942 puan) tarafından
Biliydim senin böyle olduğunu:)
(1,806 puan) tarafından
Canimmm hemde ne tempolu perimperişan haldeyim ben ☹️
(14,571 puan) tarafından
Az kaldı geçecek inşallah bu günler de
(1,806 puan) tarafından
İnşallah canım amin
-Reklam-
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Eşle ilgilenemedim. Ama yemek çamaşır bulaşık hep yaptım.  Temizlik bazen yaptım.  

Bebek uyudukça yaptım. 
0 oy
(110 puan) tarafından
Bebeğin izin verdiği kadarını yapıyorsun tek basinaysan benimki aşırı gazliydi hiç uyumuyordu diyebiliriim aşırı yoruyordu beni o uyuduğu sürede de ben uyuyordum yemek nerdeyse hiç yapmadım eşimde bildiği için dert etmedi zaten. Sizde dert etmeyin işleri herseye yetişmek mümkün olmuyor bazen
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Bende de durum ayni ..eşimle bebek uyuduktan sonra ilgileniyorum..baska zaman yok cunki ..ev isleri de bebegim ne zaman uyursa..mesela su an kocama yemek hazirlamaliyim 1 saaatdir salliyorum bebisi uyumuyor
(90 puan) tarafından
Aynı bennn çay yaptım buz oldu içemedim :(
0 oy
(894 puan) tarafından
İlk çocuğum da ne temizlik ne yemek bsey yapamıyordum ya çok zorlanirdm onu geçtim kahvaltı dahi yapamazdim hiç  çok zor olurdu yaa baya zor sureclerdi
0 oy
(4,683 puan) tarafından
Oglum uyudukca yapiyordum o aylarda 
0 oy
(17,909 puan) tarafından
Bundan sonra böyle dostum. Müsait olduğunu enerjinin olduğu zamanda yaparsın. merak etme zamanla alışırsın. 
0 oy
(577 puan) tarafından
İki bebem  var biri 12 aylık diğeri 2 evin ne halde oldunu gecdim bide bana sor nasılsın diye artık saldım evi psikoljim yerinde olsa yeter evinde cöp götürsün napim anam ben:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Eylül 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,248 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Behemer_dagl (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 412 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.