+1 oy
1,197 göst.
Diğer kategorisinde (521 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Okuyun kızlar uzun diye geçmeyin komik anılarımı anlaticam:D Az önce postumda yorumlarda konuşurken gaza geldim. Bununla ilgili post açayım ben de :D ben bekarken aşırı saftim ya hiç biseyden anlamazdım. Hala da öyle ama o kadar da değil çok şükür :D Bir keresinde eşimle daha nisanliyiz. Eşim bana hediye biseyler almış göndermiş. Ben de beğenmedim mi romantik mi değil diye söyleniyorum ortamda patron falan da var şirket ortaklarindan. Şirket ortağı olan adam dedi ki "sen de bulmuşsun da killisini arıyorsun" dedi ben ne bileyim deyimin anlamını eşimin elleri kolları killidir. dedim ki "zaten kıllı" :D :D herkes sustu birbirine baktılar şoka girdiler noldu kiii dedim yaa kollarında ellerinde kıl var dedim falan ama kıpkırmızı oldum. Ben zannediyorum ki bazı kadınlar kıllı erkek beğenir ya ondan dedi sandım. Başka zaman yine aynı adamla sohbet ediyoruz bizim erkek arkaslarimizla ilgili dertlesiyoruz falan adam dedi ki ben de iyice " Güzin abla oldum" dedi. Ben de güldüm dedim hahahah dedim Haydar dümen e döndünüz iyice dedim. Yine ortamda derin bir sessizlik :D dedim gene kötü bişey dedim heralde. ben ikisini ilişki uzmanı sanıyorum aynı şey saniyorum hiç dinlemedim ki. Megersem Haydar dümen cinsel anlamda mi uzmanmis ne bunlar. Uzun süre adamın yüzüne bakamadım kaçtım hep :D bikeresinde iş yerindeki mühendis adam beni eve bırakacaktı "hep o bırakır" yolda giderken iki köpek gördük birbirlerine yapismislar. Adam görünce bi refleksle nolmus köpeklere dedi sonra olayı farketti sustu. Ben de dedim ki ayyyy  yazık yaa nolmus ki zift gibi biseye mi yattılar da yapismislar dedim :D :D adam dedi ki ..... Hanım köpeklerin bir olayi var siz bilmiyorsunuz sanırım. Bilseydiniz böyle demezdiniz dedi. Ben sus pus oldum cvp bile veremedim sonra araştırdım ki ciftlesmeden sonra köpekler yapisirmis :D :D bikeresinde de mahalle bakkalina gittim ekmek aldım para üstü kalmıştı dedim ki üstüne bir sakız şeker falan alayım. Kasanın önünde muzlu çilekli biseyler var elime aldım bu ne dedim şeker mi sakız mi dedim. Genç çocuk vardı kasada dedi ki "abla o erkekler için" aha kesin kötü bişey dedim fırlatıp kaçtım. Megersem prezervatifmiş :D :D Bidaha o bakkala giremedim :D sizin favoriniz hangisi? Benimki prezervatifti :D var mı böyle rezillikleriniz :D 

21 Cevaplar

+19 oy
(14,571 puan) tarafından
Pek komik gelmedi açıkçası hep cinsellik. Ayrıca haydar dümenin ismini bilen neci olduğunu da bilir herhalde yani bu kadar da saf değilsindir diye düşünüyorum yok kıllı falan 
(521 puan) tarafından
Yoo ben hiç haydar dümen okumadım da bilmiyorum da ilişki uzmanı sanıyordum :D o kıllı deyimini de hiç duymamistim. Bulmuşsun bunuyorsun derler bizde
(391 puan) tarafından
Haydar dümenin kim olduğunu şuan burada öğreniyorum :D
(521 puan) tarafından
Ben de o gün acı bir tecrübeyle öğrenmiştim :D
(1,020 puan) tarafından
Haydar dümeni ben bilmiyorum mesela postta bile anlamadım sksks
(14,571 puan) tarafından
Yaşlar kaçtı peki
(521 puan) tarafından
Yaşım 25 di o zamanlar
(14,571 puan) tarafından
Yahu mesele haydar dümeni bilmemesi değil ismini bilip ne b.ok olduğunu bilmiyordum demesi
(391 puan) tarafından
27 yaşındayım bende , ismini biliyordum duymuştum birçok kez ama ben o adamın haberci olduğunu sanıyordum hep :D
(521 puan) tarafından
Ya Güzin ablanın da ismi var ama o ilişki danismaniymis. Ben guzinle ikisini aynı işi yapıyor sanıyordum yani ilişki uzmanı, aile terapisti sanıyordum ama ikisinin alanı farklıymış. Haydar dümen cinsel anlamda uzmanmis yani
(4,937 puan) tarafından
Whiteswana katılıyorum. Bu internet neredeyse 20 yıldır var. Adamın sosyal medyada adına yapılan aforizmalar bile var. Onu geçtim tvde mi izlemediniz :))
(521 puan) tarafından
Kız vallahi hiç denk gelmedim adını duydum sadece ama oturup ne izledim ne okudum :D gazete köşe yazarı falan sanıyordum ama hiç okumamistim :D TV de de hiç denk gelmedim
(825 puan) tarafından
Haydar dümen ismini bilirim ama neci olduğunu bilmem, hiç merak etmedim, ortamlarda andığım bi isim de değildir açıkçası
(521 puan) tarafından
Aynen millet bilince herkes biliyor sanıyor galiba :)
(1,455 puan) tarafından
Kıl konusunu bı yerde yazdınız bence daha önce
Çünkü hatırlıyorum:D
(521 puan) tarafından
Öbür hesabımla bikere daha anlatmıştım onu kapattım bu hesap yeni :D
(3,847 puan) tarafından
Bu yorumu yazacaktım gerek kalmadı :) saflığın hep cinsel konuları mı buldu bacım seninde. Bana hiç inandırıcı gelmedi
(521 puan) tarafından
İnanıp inanmamaniz önemli değil canım. Ben liseyi açıktan okudum arkadaş ortamim yoktu. Bu konulara da hiç ilgi duymamistim. Böyle netten falan bakacağım durumlar da yoktu O yüzden diğer konularda saf değilim şükür ama böyle şeylerden hiç anlamazdım :D
(3,847 puan) tarafından
Ben hiç okul okumadım. Bekarken telefon bile kullanmazdım. Arkadaş ortamım vardı ama bu tür konular hiç dönmezdi kendi halinde insanlardı. Haydar dümeni gazetede görüyorduk :) çocukta olsam az çok ne olduğunu anlamıştım. Ki şu an senin o zamanki yaşlarında yım :) :) bu kadar saf olabileceğine inanamıyorum maalesef özellikle konular da hep ortak cinsellik
(521 puan) tarafından
Tamam canım herkesin kendi fikri saygı duyarım :)
(692 puan) tarafından
Atma ziya diyeceğim simdi arkadaş kesin ziyayi da bilmez.
(391 puan) tarafından
Kız Damla doğrudur bende bilmiyordum bugün bu posttan öğrendim
(521 puan) tarafından
Biliyorum canım. Benlik sıkıntı yok inanıp inanmamak size kalmış fikrinizi soylersiniz ilerisi hakka girer canım :)
(521 puan) tarafından
Bu kadar ütopik bişey anlattigimi sanmıyorum. Heryerde var böyle muhalefet grup sıkıntı yok benim için:D
(692 puan) tarafından
Hayal gücü diyorum.  Kusura bakma ama komik olayım derken burda da rezil olmuşsun rezil olma hikayenede bunuda eklersin artık.
(521 puan) tarafından
Senin gibilere rezil olmaktan korkmam şekerim benim için sıkıntı yok :D
-Reklam-
+9 oy
(577 puan) tarafından
Ben tedirgin oldum açıkçası bu anlatılanlar gulumsetmedi beni gerdi.
(521 puan) tarafından
3.5 yaşında kızım ya doğana kadar 4 olur :)
(577 puan) tarafından
Canın skliyorsa bana yardıma gel;)
(521 puan) tarafından
Hahah yok kız ne sıkılacak işten fırsat bulamıyorum ki bide ders çalışıyorum gece 11-12ye kadar babannesi bakıyor yavruma :D
(577 puan) tarafından
Bizimkiside gozetlemesem nerde gıkça belli değil bebeklerimi hortlak garı
(521 puan) tarafından
Hahahah :D :D
+4 oy
(5,724 puan) tarafından
Neyse şuan bu kadar saf olmamana sevindim bacım hep aynı konu üzerinden gitmiş sizin ben böyle muhabbetlere girmediğim için başıma gelmedi mahalle bakkalıda ayrı tuhafmış bizim bakkal pedleri bile dibe köşeye saklardı kaldıki onu kasa yanına koyacak ☺️
(521 puan) tarafından
Ben de girmedigim için bilmiyordum :D mahalle bakkalı dediğim tekel gibi biseydi başka market yoktu :D
(692 puan) tarafından
Tekelde ped mi ?
(521 puan) tarafından
Yok kız o mahalle bakkalindan bahsediyor. Benim girdiğim yer tekel gibi biyerdi
(5,724 puan) tarafından
Hayır benim bahsettiğim bildiğin mahalle bakkalı arkadaşta mahalle bakkalı yazınca öyle sandım ama onun p.... gördüğü tekelciymiş
(521 puan) tarafından
Aynen benim gördüğüm tekeldi :)
+3 oy
(12,193 puan) tarafından
 iş Yerinizdeki patronununuz gevşekmiş tam manasıyla. O laflar hanımlara söylenmez gayet belaltı bir espri. Mühendis de hakeza öyle anlamazdan gelip devam edebilir ahlaken düzgün bir insan. Yani bu saflıktan ziyade etrafınızdaki erkeklerin hanımlar ile iletişime nasıl geçeceğini bilmemesi ile ilgili 
(521 puan) tarafından
Aynen bence de sorun bende değildi bence onlar fesatti :D patron da büyük ihtimalle bulmuşsun bunuyorsun dicekti yanlış deyim kullandı gibi geldi. Mühendis de başta kendi de farketmedi refleks olarak söyledi sanırım ben bilmeyince devamını getirmiş bulundum :D
(1,139 puan) tarafından
Aradığım yorum bu. Neden erkekler böyle seviyesizce konuşur karşısındaki kadınla ? Benim eşim bir kadınla bu şekilde muhabbete girse olay çok başka yere giderdi. Senin eşin bir şey demedi mi nişanlı olsanda tepkisi olmuştur, olmalı yani..
(521 puan) tarafından
Haberi yok ki aslında tak nişanlı da değildik o peşimde dolaniyordu :D
(1,139 puan) tarafından
Valla o adamla mesafe koy boşver daha ne konuşacağını bilmeyen dengesiz demekki..
(521 puan) tarafından
Kız ne mesafesi evlendim işten ayrildim zaten 5 yıldır görmüyorum :D
+1 oy
(521 puan) tarafından
Postu görenler doğal olarak ilk önce profilime baktı kesin erkek mi bu hep cinsellikle alakalı gaf lar diye düşünmüştür haklı olarak :D normalde saf biri değilim ama benim babam çok katı insandı. Arkadaşım olmasına bile izin vermezdi. Normal liseye yarım dönem gittim sonra okulu bıraktım. Açık liseye yazılmıştım. Arkadaş ortamim da yoktu hep babamın dizinin dibinde dükkanı bekleyerek büyüdüm yani arkadaslarimla oturup gazeteden haydar dümen okuma fırsatım, böyle şeyleri araştırma fırsatım olmadığı için bu konularda ve argo deyimlerde geri kalmıştım o yüzden konu saflik da değil aslında bilgisizlik biraz :) 
(521 puan) tarafından
Bu yorumu nasıl başa tutturuyoruz yaa :D
(17,909 puan) tarafından
O buldun da killisini ariyosun lafını ben de ilk defa burda senden duydum. İlk duydigumda ben de senin verdiğin tepkiyi verirdim belki.
Köpek olayını da bilmiyodum. Şimdi senden öğrendim. Üstelik sosyal de bir insandim . Duymadım yani ne ailemden ne çevremden. Ama adamlar hakikaten terbiyesizmis o ayrı konu
(521 puan) tarafından
Demi yani herkes bilmeyebilir sonuçta. Bana ne kadar masum saf diye acimislardi :D
0 oy
(245 puan) tarafından

Djakhskahshs ölüyorum ajhdhahshahah ahahahahaahahahahahahajajajahah krize girdim, en çok köpeğe güldüm ben ahahahahahahahah :woot:

(521 puan) tarafından
Demi yani gayet normal onların öyle demesi anormal olan :D
(245 puan) tarafından
Evet öyle bir muhabbete girmeleri çok saçma onların bence :D aman görüşmüyorsan boşver:D
(521 puan) tarafından
Yok kız komple şehir degistirdim zaten :D
(245 puan) tarafından
Gül geç o zaman:D :D
(521 puan) tarafından
Aynen şimdi aklıma gelince gülüyorum :D
0 oy
(391 puan) tarafından

Kız saf olunurda bu kadar olunmaz :D

(521 puan) tarafından
Ne bileyim ben okul zamaninda hiç dışarı cikmazdim. Öyle arkadaş ortamim da yoktu. Bilmiyordum o yüzden. Kızın biri de endüstri meslek mezunuydu herşeye hakimdi. Bana dediler sonra Gülşen sana argo eğitimi versin heryerde yapma böyle rezil olursun dediler anormal olan benmişim gibi :D
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Kiz alemsin..ben eşimle tanistigimda pandemiydi..ilk görüştüğümüz gun kıştı..basima siyah bere agzima siyah maske gozlerime kadar cekmisim ki yuzumu gormesin..kendimi begenmiyordum  :)halbuki cirkin degilim gizleyecek kadar:)..2ci rezillik yine eşimle ilk konustugumuzda gene görüştük..işten aldı beni ..ogle yemegi zamaniydi..dedi gidelim resterana oturup yemek yiyelim ..bende 30 dakka sonra işe geri gitmeliyim.resterana gittik sadece cay icelim dedim ac degilim yemek yedim dedimm.. ısrar etti ..kabul etmedim...hayır gercekten yedim dedi. ..tam sözümü bitirmiştim karnım öyle guruldadı ki yan masada oturan kadın bile duydu..hic unutmuyorum ..eşim de unutmuyor sagolsun:)hep hatirlatir 
(1,724 puan) tarafından
Kız zaten her gun goruyordu ..işe gelirdi beni gormek icin..benim onu sevmedigim zamanlar ..sonra utangaclik diyim ne biliyim ya..birde o kil meselesini ben hala anlamadim
(521 puan) tarafından
Kız deyim varmış. Bişey bulmuş da killisini arıyorsun diye deyim varmış. Ben onu bilmediğim için zaten kıllı dedim. Yani sanki adamın biyerini görmüşüm de kıllı zaten demiş gibi oldum ama ben elinden kolundan bahsediyordum :D
(521 puan) tarafından
Adam da büyük ihtimalle bulmuşsun da bunuyorsun dicekti orda yanlış deyim kullandı. Ben de bilmeyince gelişine vurdum ne bileyim :D
(1,724 puan) tarafından
He simsi anladım..ben hala safmisim:)
(521 puan) tarafından
Hahahah tek değilmişim çok şükür :D
0 oy
(303 puan) tarafından
Niye saflığın sadece cinsel konuda komik değil garip
(521 puan) tarafından
Diğer konularda saf değilim çok şükür. O konularla hiç ilgilenmedigim için bilmiyordum çünkü :)
(303 puan) tarafından
Bizim de hayatımız cinsellik ile ic ice geçmedi ama böyle şeyler yaşamadık.
Ne diyeyim en azından şimdi değilim yazmışsın sevindim
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Yeni evliyiz eşimle denize gidelim dedik. Yol üstünde bir bakkalın önünde durduk. Içecek birşeyler alalım diye. Eşim alıyor Ben de boş boş etrafıma bakıyorum. Bir şişe dikkatimi çekti boğa şeklinde içinde içecek var. Elime aldım baya bir inceledim bu ne diye ne güzel şişesi varmış böyle diye bakıyorum ama ne olduğunu anlamadım. Sonra eşim geldi yanıma onun ne olduğunu biliyor musun dedi yok dedim ama baksana ne güzel şekli var diyorum hâlâ. Meğer erkekler için performans arttiriciymis. Eşim baya bir dalga geçmişti. Bakkaldaki adamlar kim bilir ne düşündü hakkımda. 
(521 puan) tarafından
Ay kiz onu da yaptım yaa bekarım ama arkadaşlarla carsidayiz geziyoruz soğuk içecek alalım dedik az kalsın ben de alcaktim Allah'ım yaa :D :D
(521 puan) tarafından
Neyseki sen eşine rezil olmuşsun en azından :D :D sen anlatınca aklıma geldi yanımdaki arkadaşlarim kimdi hatırlamıyorum bile inşallah onlar da hatirlamiyordur neyse ki :D :D
0 oy
(249 puan) tarafından
Ben yaşadıklarınizin dışında bişey söylemek istiyorum keşke o prezervatif olayına değinmek istiyorum keşke eczane dışında hiç bir yerde satilmasa küçük cocuklar görüpte almakta direnebilir annelerine yada sizin gibi ne olduğunu bilmeyen çok kişi var keşke her yerde satilmasa
(4,342 puan) tarafından
Evet benim 10 yasindaki oglum dikkatini cekmis soruyor bana bende usulunce anlattim bu sefer neden farkli farkli o zaman diyor te Allahim
(521 puan) tarafından
Bir bakıma iyi bir bakıma kötü. Yaşı küçüklere satilmamali, göz önünde olmamalı bence ama sanırım liselerin arka bahçeleri hep prezervatif dolu artık. Bide prezervatif olmasa yine o haltı yicekler her yer annesi babası çocuk olan  bebek dolacak. iki ucu pis deynek işte
0 oy
(881 puan) tarafından

Haydar dümeni bende hep duyordum ve sosyal medyayı geç keşf etim adını duyunca sapik biri olarak biliyordum cinsellikle ilgli bilyordum detaylı bilmiyordum Nuri Alço falan gibi sanıyordum bı ara goglde birşey bakıyordum karşıma çıktı alttaki yorumlrda biri birşey yazmıştı ha dedim bu demek cinselikle ilgli biri:D:Dprzvetiv 2 gün önce kuzenimde birşey duydum bunla ilgli baya güldük şuan bu konuyla igli yazın gördüm sesli güldüm :D

(521 puan) tarafından
:D :D
0 oy
(881 puan) tarafından

Adamın size köpeklerin bi olayı var demesi saçma geldi bilyorsun sus be adam bı bayanın yanında demesi hoş değil eşim bile bazen bilmedgim birşey varsa utanrak bana izah eder oda ben merak etğim için bilmedgim şeyi zor bela der adam da tuhaf geldi bana:D:Dboyle seyelrde size denk gelmiş :D

(521 puan) tarafından
Ya o da farketmedi sanırım başta. Refleks olarak dedi sonra sustu. Ben de bilmediğim için devamını getirdim. Sonra ben de çok düşündüm. Dedim madem biliyordu neden öyle dedi. Ben görmemiştim bile o deyince o tarafa bakıp gördüm :D biliyorsan sus demi :D
(881 puan) tarafından
Yani:):)hjjjj
0 oy
(5,415 puan) tarafından

Kasa sefiydim kasada yoğun bir müşteriyle karşılaşınca gün boyu hep hoşgeldiniz yerine kolay gelsin derdim hepte gulerdik ... 

Bir kere bölge müdürumiz değişmişti kızıma hamileyim adam mağazaya gelmiş arabalarla ilglil Mrusteri gibi bilgi almak istiyor anlatıyorum neyse açmam lazm tutukluk yaptı adama tut köşesinden arada oluyor böyle demistim hamileydim diye bişey dememisti;))) 
(521 puan) tarafından
Hahahah :)))
0 oy
(2,243 puan) tarafından
Ben yegnim bir arakadasimiz minimum 10 11 yaşlarında iken yengemin dolabinin üstünde balonlar vardı nasıl kesfettiysek ben ve yeğenim 4 5 tane aldık sokakta kocaman yaptık bı hayli esnek ve yağlıydı hiç sorgulamadan elimizdeki balonlarla gezmeye oynamaya devam ettik gel zaman git zaman o şişirip oynadığımız balonların prezervatif olduğunu anladım sjjsjsjs
(521 puan) tarafından
Ayyyy inanmıyorum :D :D
(2,243 puan) tarafından
Malesef :D
(1,020 puan) tarafından
Kussam mi gülsem mi bilemedim sjsjsjjsjsjsjjsjsjsjjsjsjjs
(521 puan) tarafından
Üniversite deyken kız arkadaslarla oturuyorduk instada bir video görmüşler arabada giderken prezervatif i ters tutup balın gibi şişiren kızların videosuydu. Kızlar video baktı kahkaha attılar ben baktim anlamamıştım nolmus balon sisiriyorlar diye. Onun nasıl bişey olduğunu da orda öğrenmiştim D
0 oy
(17,909 puan) tarafından
Ay seninkilerin hepsi efsaneymis ya. Agsgsgsg. 

Ben de benimkini anlatayım. Arkadaşlarla oturuyoruz bizim evde benim odada. Çalıştığım okulun müdürü aynı zamanda benim velimdi. Hem de alt kat komsumuzdu. Eşi de bizdeydi o sırada hanımlarla çay içiyoruz. Yukarıdan bı ses geldi. Ben de dedim ki bebekleri var heralde yukaridakilerin. Bazen yatak gicirtisi sesi geliyo. Bebeği sallıyolar heralde dedim. Ortamda ses kesildi. Herkes birbirine baktı. O zaman onların yüzünden anladım yatak gicirtisi sesinin ne anlama geldiğini aasdssd. Ben de çok utanmıştım. O zaman ☺️☺️☺️
(521 puan) tarafından
Masum yaa :D :D hem kendin utanmış hem insanları utandirmissin :D :D
0 oy
(641 puan) tarafından
Ay ben ilkine çok güldüm vallahi :))) 
(521 puan) tarafından
Sorma yazık bana :D Allahtan ordan ayrıldım da görüşmüyoruz şimdi :D
0 oy
(268 puan) tarafından

Mesafe ve sınırın olmadığı bir ortamın varmış ben okurken gerildim sen yaşamışsın :D

(521 puan) tarafından
Kız yok hiç böyle bişey olmamıştı. 2 yıl çalıştım kimseyle muhabbetim olmamıştı. Diğer kız yeni girmişti. Onunla molaya çıkmıştık o patron da vardı bianda gelişti muhabbet :D büyük ihtimalle adam da bulmuşsun bunuyorsun dicekti yanlış deyim mi kullandı anlamadım :D ben de beklemiyordum :D
0 oy
(14,010 puan) tarafından

Köpek olayını hiç bilmiyordum :)

(521 puan) tarafından
Ben de bilmiyordum acı bir tecrübeyle öğrendim :D
0 oy
(9,048 puan) tarafından
Ne tesadüf hepsi cinsellik üstüne 
(521 puan) tarafından
Kesin erkeğim :D

İlgili sorular

+2 oy