0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (447 puan) tarafından
Kızlar benim durumumu çoğunuz biliosunuz kızım anaokuluna gidiyor öğretmen kitap seti zorunlu herkes alması lazım diyor kitap 1800 TL üstelik ucuzda değil yani devletin anaokulunun böyle pahalı şeyleri mecbur kılması uygunmu kızımı anaokuluna artık gondermemeyi düşünüyorum yada bu durum için kaymakamlığa falan gitsem bişey degisirmi bilgisi olan varmı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,126 puan) tarafından
Canım her gün başka şeylerde istencek ekstra
(1,126 puan) tarafından
Ne zamana kadar süre verdi
(1,126 puan) tarafından
Hangi şehir
(1,126 puan) tarafından
Okuldan alma öğretmen fotokopi yapsın hep çocuğuna ki zaten yardımcı da çıkarlar müdürle konuş
(447 puan) tarafından
Bu hafta almamız lazım dedi
(447 puan) tarafından
Istanbul Sultanbeyli
-Reklam-
0 oy
(11,383 puan) tarafından
Ogretmenle konusabilirsin durumunu. Konustunmu hic
(447 puan) tarafından
Evet öğretmen herkes alıyor zorunlu benim yapabilicegim bişey yok dedi
0 oy
(84 puan) tarafından
Kızımı iki yıl üst üste gönderdim hiç bir şekilde kitap istenmedi bizden.  Şimdi birinci sınıfa başladı öğretmen kitap almamız gerekiyor dedi bu dönem için kitap 500 tl dedi . Ben bu işten hiç bir şey anlamadım milli eğitim verdiğimiz kitaplar yeterli öğretmenler ek kitap isteyemz diyor öğretmenler kitaplar yetersiz diyor. Üç Okuyan çocuğum var hangi birine yetiseyim hani kitaplarla sınırlı kalsalar neyse diyecem de yok isteklerin ardı arkası kesilmiyor..
(447 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(209 puan) tarafından
Oha ne gerek var anaokulu için 3. Sınıfa gidiyorum 650te aldık gerek yok bence
(447 puan) tarafından
Bende şaşırdım
0 oy
(300 puan) tarafından
Şimdi okuldan aldim diyelim 1. Sınıfta ne yapacaksın o zaman da isteniyor daha dün 2200 verdik sete.

Çocuğu okuldan etmek yerine durumu okula bildir canim yardımcı olacaklardır onlar olmasa okuldan bir hayırsever çıkar belki.

Bizim sınıfta çanta yardımı isteyen vardı kulak misafiri oldum hemen adımı gizli tutarak okul aile birliğine verdim misal ben bu tarz yardımlar çok olur okullar da mutlaka okula bildir çocuğu okulundan etme
(447 puan) tarafından
İşallah canım bakalım utanıyorum bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
0 oy
0 cevap 5 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Melis... (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.