0 oy
64 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kullananlar her gün mü kullandınız? Sadece gece kullanan var mı? İse yaradı mı tüm tecrübelerinizi dinlemek isterim

3 Cevaplar

0 oy
(2,937 puan) tarafından
Öglen ve uyumadan önce kullanıyordum. Bizde işe yaradı iyi ki kullanmiştim. Kimi zaman öglen kullanmiyordum
(37 puan) tarafından
Çok teşekkürler 10 ayligiz üstten 4 tane birden diş geliyor. Bugün aldım ilk kez. İçeriği temiz bitkisel diye duydum. İnşallah sifa olur
(2,937 puan) tarafından
Evet içeriği temiz doktorlar jelleri önermiyor. İnşallah canim oy bebek için zor, calpol da varsa ver canim rahat uyusun
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben kullandım 5 yıl önce faydası olmuştu gece veriyordum ben kıza bide kehribar almıştım oda çok iyi gelmişti 
(37 puan) tarafından
Gece 1 kez mi yoksa 2-3 kez uyanirsa o zamanlarda da veriyor muydunuz?
2 saatte bir verilebilirmiş de
Gece uyaniyor muydu verdiginizde
(2,075 puan) tarafından
Hatırlamıyorum tam canım su an 5 yaşında kızım ama çok uyanmiyordu gece uyumadan veriyordum damaklarina sürüyordum parmağımla iyice temizleyip rahat uyuyordu
(37 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, bebegim 10 aylik olmak üzere. Altta 2 diş var. Üstten 4 diş birden geliyor. Günlerdir geceleri çok zor geçiriyorum. Sabaha karsi 4 gibi ağlamaları artıyor. Bugün 528 tl ye aldım tetagil. İnşallah iyi gelir.
(2,075 puan) tarafından
Kıyamam kuzuma bizim de öyle hep arka arkaya gelirdi dişleri
0 oy
(1,505 puan) tarafından
3 sene önce kullanmistik, günde 3 defa falan kullaniyordum. Her ağrısında kullanmiyordum şiddetli olunca kullanıyordum. Onun dışında soğuk seylerle masaj yapıyordum buzluğa çay kaşığı atıp onunla masaj yapiyordum mesela. Yarim cay bardağı kadar kaynar suya 5 6 karanfil tanesi atıp iyice soğuyup özünü bırakınca temiz bir tulbentle diş etlerine sürüp oyle rahatlatmaya çalışıyordum. Eline yeşil soğanın beyaz kısmını veriyordum kemirsin de rahatlatsın diye 
(37 puan) tarafından
Çok teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu

400,709 soru

11,990,898 cevap

36,177 kullanıcı

...