0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (259 puan) tarafından
68 kiloyum 60 inmek istiyorum bugünde canımı sıkan bir konuşma oldu nasıl yapacağım bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(15,441 puan) tarafından
Azim sabır irade bir anda olmaz zaten
(259 puan) tarafından
Aynen öyle nasıl yapmam lazım
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Istıkrarlı olmak ne denersenız deneyın dıyet  artı spor artı ekmegı kes veya porsıyon küçültme yapın ıstıkrarlı olun yok arada abur cubur yerım yok cıkolataya abanırım yaparsanıs asla veremezsınjz zaten 3 günde bır çikolata yesen zaten o üç günü dolduruyor sadece zıhınde bıtırıp uygulamaya gecersenız rahat haftada en az 2 kılo verırsınjs yaptıgınız dıyette
(259 puan) tarafından
Yarından itibaren başlamam lazım ne güzel zayıftım aldım doğumdan sonra ama doğum zamanı hiç kilo almamistim
(415 puan) tarafından
Canım zayıflarsın elbet saatlere dıkkat et 6 dan sonra bırsey yeme ekmegı çıkar hayatından dıyet ekmegı ye bır dılım kahvaltıda bır yumurta bol yesıllık akşam tavuk ıkı kasık pılav yoğurt. Vs vs boylelılle bır ayda o 8 kılo gıder eğer bacaksız bırsey yemeden yaparsan 10 kılo bıle verırsım
(259 puan) tarafından
Ay inşallah yaa çok istiyoru.
0 oy
(8,917 puan) tarafından
Bende 60 olmuşum hedefim 55 vay be kemik olan ben şimdi kilo vermeye çabalıyorum :(:(
0 oy
(61 puan) tarafından
Bende seninle aynı kilodaydim. 68 den 60 a düştüm. Diyet yaptım ekmek yok pilav dolma Makarna abur cubur yok. Bunları tamamen hayatından çıkar. Spor yapmadım 1.5 ayda verdim. İlk başta biraz zorlanırsin sonra alışırsın. 
(259 puan) tarafından
Ayy inşallah bende vereceğim bakalım başlayacağım yarin
0 oy
(13,317 puan) tarafından
Dükkan birası detoks suyunu tavsiye ederim alkolsüz çok etkilidir

Aralıklı oruç deneyebilirsin iki öğün beslenme geç kahvaltı ve akşam yemeği tarzında

Her gün yürüyüş ve suyu ihmal etmemek gerekiyor
(259 puan) tarafından
Çok sağol canım benim bugün gidip hemen yesil çay almaliyim sonra hemen deneyecegim
(259 puan) tarafından
Kac kilo verdin peki sen bundan
(13,317 puan) tarafından
64 el başladım 53im
İki oğun beslenme +yuruyuş
(259 puan) tarafından
Pufff inşallah sira bendd

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.