0 oy
203 göst.
önce Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 7 yıllık evliyim eşimle severek evlendim ilk zamanlar eşim çıkmıyordu pek ama sonra sürekli geceleri çıkmaya başladı gittiği yer kahve okey oynuyor bide normalde çalışıyor ve çok yoruluyor buna rağmen gidiyor akşam 8 de gidiyor gece 12 yi buluyor gelmesi 2 çocuğum var bide hamileyim eskiden sürekli tartışırdım o gelmeden uyumazdım ne tepki verecem bilmiyorum çünkü umursamıyor çok yine istediğini yapıyor Allah var onun dışında kötü bir huyu yok çok iyi bir baba çocuklarına bizim için elinden geleni yapıyor ama böyle sürekli çıkması beni çok üzüyor ve ben onunla vakit geçirmek istiyorum kendisi öğretmen bilinçli biride sizden biraz fikir düşünce akıl almak istiyorum belki bu durumu yaşayan çoğu kişi vardır

6 Cevaplar

+1 oy
önce (499 puan) tarafından
Darlamayin bu kadar daha ne istiyorsunuz adam biraz nefes alsın her gün çıkmıyorsa 
-Reklam-
0 oy
önce (238 puan) tarafından
Onun yaptığını yap sende çık bak bakalım ne oluyor o çıksın bugün yarın çocukları bırak sen çık, alma çocukları 
önce (4 puan) tarafından
Maalesef köydeyim ve kimseyi tanımıyorum öyle bir imkanım yok
0 oy
önce (3,247 puan) tarafından
Benimkide böyleydi kizarak çaresini bulamadim iyi yolla akşamları evde kal çay içelim bende gün icinde yoruluyorum kizim uyudugunda dinleniyorum demiştim bazi geceler cikar ama çoğu evdedir
0 oy
önce (3,569 puan) tarafından
Arada bir gitse olur da her gece mi gidiyor canım
0 oy
önce (52 puan) tarafından
Sen sıktıkça ona dışarı daha değerli gelecek bunalıyor olabilir biz çocuk bakıyoruz ev temizliyoruz vs vs ama evin geçim yükü de erkeğin üzerinde anlayışlı olmak lazım bence ne kadar sıkarsan o kadar gider sıkmazsan değeri kalmaz dışarının bence kötü huyu alışkanlığıda yokmuş ne Güzel işte 
0 oy
önce (1,158 puan) tarafından
Kötü huyu olup olmadığını nereden biliyorsun bence çok güvenme zaten ne geliyorsa fazla güvenden geliyor telefonuna uygulama kur takip et bakalım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Evlatlarimherseyim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
21 Eylül 2024 Aile kategorisinde Casper (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
0 oy
18 cevap 636 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Efnan.0 (1 puan) tarafından soruldu