0 oy
72 göst.
önce Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Hanımlar kaç seans gittiniz ve  komple bittimi kurtuldunuzmu.ben 6 seans ve 6 kontrol gitmiştim.bugun bir paket daha aldim Kasım'da randevum..bide diyolarki lazer epilasyon hastalık yapiyomus doğru mu dur.

4 Cevaplar

0 oy
önce (940 puan) tarafından
Kaç seans gittiğimi hatırlamıyorum ama koltukaltım bir kaç seanstan sonra bitti çıkmıyor. Bacaklarım da çıkmıyor.. genital de ise az var, tam bitirmeden bırakmıştım. 
önce (80 puan) tarafından
Benim koltuk altımda bitmiş hani yok hiç ama bacakta kökler duruyor üst basen taraflarda. kola yapmamistim kolada aldim bu sefer.6 seans 6 kontrol genital ,kol ,tüm bacak koltukaltı ve bıyık ta hediye13 bin pahalida aldım.ama başka bir hastane sordum sadece 3 seans ve kontrol 8500 dedi.
-Reklam-
0 oy
önce (18 puan) tarafından
Benimde ikinci seansım bakalım göreceğiz tüyler geri gelir mi bilmiyorum bende diode lazermi neymiş ona gidiyorum diode mi sizin ki de
Yani g5 e  girersen onda 2 seans hediyeleri varmış
Kız g5 ne onu bilmiyorum
Bölgesel incelme yada sıkılaşma diyorlar geneli göbek için gidiyormuş
Canım postunu yeni gördüm.ozsl hastane ücretini istemişler ama inan herşey çok pahalı  herşeyin fiyatını yuksektiyorlar.bende senin Gibi düşüncelere girdim cokmu verdim pahalı Filan diye. benimde gecensene aldığım ücretle bu sene aldığım  paketin ücretiyle  toplamı 20.000 oldu.ama özel hastane ve Alex alet inşallah değer verdiğimiz paraya
Hem anladım canim
0 oy
önce (9,677 puan) tarafından
Bekarken 8 Seans gittim ve çok fazla azalma oldu şimdi yeni paket aldım 2. Seansa gidicem yarın kol bacak baya bitti gibi ama koltuk altı ve bikini bölgesinde kaldı onlar için yeni paket aldım 
Selim'in annesi 2 paket ne kadara aldınız kaç seans
önce (9,677 puan) tarafından
İlk paket 2017-8 arası kampanya ile 600 liraydı :D 2. Paket bacak koltuk altı özel bölge popo üstü göğüs bel göbek 4bin lira 12.seans
0 oy
önce (303 puan) tarafından
Bende baslayacagim lazere ne kadara aldınız paketi 
Ben13 bin aldım ikinci paket 18 binde ben eski olduğum için bu fiyat .ilkini de gecensene 7 bine almıştım aynı yer özel hastane alet alexadre

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rumeysa6501 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rumeysa6501 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
26 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (202 puan) tarafından soruldu

397,752 soru

11,896,118 cevap

36,021 kullanıcı

...