0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar bugün eşimin cüzdanında kart ararken açılmamış bir tane prezervatif buldum ve 2 hafta sonra 1 yaşına girecek bir oğlum var . Durumu kabullenmekte güçlük çekiyorum napacağımı ne hissedeceğimi şaşırdım bunu konuşabilecek bir arkadaşım yok o yüzden buraya yazdım. 

22 Cevaplar

+4 oy
(1,425 puan) tarafından
Hiçbir şey söylemeden takip edebilir misin ? Cüzdanında duracak mı gidecek mi diye? Şimdi sen konuşursan adam kalkıp seni aldatiyorum demeyecek haliyle. 2. Si neden cuzdaninda taşısın ki evli adam bizde var evde çekmecede durur yani. Eğer çekip gidemeyeceksen boşanamayacaksan hiç yüz göz olma bence. Bile bile evde duruyor ve gurursuz kadın olursun. Gidecek yerin var mı ?
-Reklam-
+2 oy
(861 puan) tarafından
Aklıma direk bir video geldi kadın kocasının cebinden buluydu prezervatif deliyordu ne kadar acı şeyler varsa bir kaseye döküyordu prezervatifide içine atıyordu sonra çıkartıp üzerini fln temizleyip geri yerine koyuyordu sonra eşinin de birlikte olduğu kızın da malûm yerleri yanıyordu 

Kimse yerinde olmak istemez tabi ama ben olsam böyle yapardım :) 
+1 oy
(927 puan) tarafından
Yorumlarda kullanmadığınızi yazmışsınız. Muhtemelen düşüncende haklısın. Allah yardımcın olsun
0 oy
(22 puan) tarafından
Eşine sordun mu peki ?
0 oy
(4,084 puan) tarafından
Sordun mu bu neyin nesi diye
(5,270 puan) tarafından
nekadar sacma bisey yaa . acilen seyetmem lazim
cuzdanimda hazir bulunsun mu dusunuyo erkekler. anlamiyorumki.normalde siz kullaniyormusunuz? belki birinde vardi bir paketi bölustu aldi belki kullanmiyorsaniz denemelik almistir diye dusunup insallhki biledir yani
(283 puan) tarafından
Casperıye hazı yorumunu görmüşken yazayım mınnos napdın kız zayıfladın mı bak  doğru soyle zayıfladın mı  yoksa yıyon mu hala  :))))  kız bende  zayıflıyfam da psikolojim hala düzelmedi yemegı bırakamıyorum. Eşim moralımı çok bozuyor  h.ayvan  gıbı davranıyor zayıflayıp ona tekmeyi vurmayı düşünüyorum
(5,270 puan) tarafından
canim 5 kilo verdim kayseriye gttim
 3 geri aldim iki kaldi elimde. sonra donunce 6 daha verdim 8 kilo vermis oldum. kayseriye gtmeyeydik iste 11 kilo hatta daha fazla veirirdim. orda kotivasyon kayboldu falan yavasladi. sukur normal halime dondum. ama bi dort bes daha gtsin istiyorum esasen
önce (283 puan) tarafından
Yanı bıtanem sen o kadar ezıyet cekdın 8 kg mu verdın   pekı  şuan ıstahın nasl bari kalıcı olarak ıstahsızlık yaodı mı
önce (5,270 puan) tarafından
eziyet cekmedim ki normal standart hayatimdayim kiz oyle ameliyat gibi bise olmadimki. 1 ayda verdim iste. kayseriye gtmeseydim 11 kusur kilo veirirdim. normalde diyete destek zaten bu olay.istahi kontrol etmek amac tok hissetmek. bide azdan az coktan cok gider ben zaten asagi yukari normal kilodayim benim takintim. 80 kusur kilo olan  daha cok verir illaki
0 oy
(169 puan) tarafından
Normalde siz korunurken kullanıyormusunuz
(4 puan) tarafından
Hayır
(169 puan) tarafından
Bence önce bı sor mutlaka bı açıklaması vardır hemen kötü düşünme
(4 puan) tarafından
Nasıl bir açıklaması olabilir hangi evli normal erkek cüzdanında prezervatif taşır
0 oy
(491 puan) tarafından
Çok zor bir durum kardeşim yaa ben sanırım orada bir saniye durmazdim 
(10 puan) tarafından
Söyleme sımdi bak bakalim ileriki zamanlarda hâla varmi cüzdanda yoksa konus
önce (491 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(706 puan) tarafından
Bir arkadaşının falandır demek istiyorum ama başka şüpheli davranışı var mı? 
(503 puan) tarafından
Bu adam şey mi de arkadaşının prezervatifini cüzdanında taşısın
(706 puan) tarafından
Ne bileyim iyi niyetle düşüneyim dedim ama yine de mantıklı bir açıklaması yok gibi
0 oy
(158 puan) tarafından
Sineye çekecekseniz bildiğinizi caktirmayin. Zaten biliyor gitmiyor da diye düşünerek daha rahat halt işler 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bende arabada buluyorum 2 3 defa denk geldi eşim alım satım yapıyor arabadan çıkıyor diyor Aslı varsa eğer gercekse bilmiyorum Allah belasını versin heralde aldatan adam cüzdanında prezervatif taşımaz yani o işi yapan insanlar aldatırsa bile bitane kullanıp atar kutuyu 
(1,281 puan) tarafından
Bacım dikkat et sende tehlikeli buldum biraz
0 oy
(955 puan) tarafından
Bence bildiğini belli etme takipte kal herşeyi öğrenmeden bişey yapma 
0 oy
(1,869 puan) tarafından
Yani seni üzmek istemiyorum ama siz kullanmıyorsanız ne işi var cüzdanında. Gaz vermem kimseye boşan kocanla kavga et evden sktir et demem ama daha bebeğin de küçük gercekten Allah'ın belaları ya çok üzüldüm umarım başka bişeydir
0 oy
(15,409 puan) tarafından
O iş dışında başka amaçla kullanılmayan bir şey değil mi bu. Sorsan ne diyecek ki arkadaşım diyecek deneyelim diye aldım diyecek üşümesin diye kullandım diyecek hâli yok seni ikna etmek için saçma sapan bahaneler üretecek. Yapabiliyorsan sessiz kalıp takipte edebilirsin. Napti duruyormu hala diye. hoş çok arsızsa sen uyduruyorsun öyle bir şey yoktu bile diyebilir kafanda kuruyorsun diyebilir en önemlisi de gerçekten ispatlarsan ne yapacaksın kısmı affedeceksen hiç kurcalama.
(45 puan) tarafından
Üşümek için yazdığın yerde koptum hahahhahs
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Bak şuan aldatıldığını vs öğrenmedin kendini çıkmaza sokma...

Belkide sadece bir muhabbet geçti çevresindeki arkadaşları ile hava atmak için taşıdı.Bu ne salaklık deme ,inan bana böyle şeyler var. 

Ama bu su demek değil risk yok ,boyle şeylere özeniyor , risk var kime neyi ispatlamaya çalışıyor.Kendini dibe itme akşam al karşına konuş yorumlama bu nedir diye sor önce gerseyi kendi söylesin, neden cüzdanında olduğunu sor saçmalasada yaptiginbseyinn sorumlulugunu alsin kendi herseye cevap versin amaç ne neden böyle birseye disarda ihtiyac duyadugunu sor ne anlama geldigini sor ,bubdurum karsinda ne dusunmen gerektigini ona sor, hatta bundan sonra seninde jartiyerini hemen cabtanda hazir bulundurcaginu boyle seylerin onemlinoldugunu sayesinde fark ettigini soyleyip gul ,sakın direk kavga etme elinde hiç bir delil yok.Bir nabza göre şerbet ver izle bakalım ama sakın yangına körükle gitme..
0 oy
(25 puan) tarafından
Asla kendini belli etme takip et başka açığını da yakalarsin şimdi söylersen dikakt edecek 
0 oy
(89 puan) tarafından
Canım naptın merak ettim söyledin mi bence resmini çek hiçbsey söyleme sonra bakalm o nolucak 
0 oy
(76 puan) tarafından
Öncelikle sakin kalıp iyice düşünmen lazım ne yaparsam daha yrarıma olur diye düşün. Evliliğini devam ettirmek istemesen, ya sonra dediğinde ayaklarının üzerinde durabilirsen çocuguna bakabileceksen istediğini yap. Ama gidemiyorsan arkanda ailen yoksa bildiğini bilmesin ki kötü olan sen olma. 
0 oy
(31 puan) tarafından
Ben. de   cebinde gördüm 
0 oy
(31 puan) tarafından
Rabbim sabır versin seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı öyle başıma gelmişti onu boş ver oğluna bak 
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim eşimin de küçük el çantası var on gözünde görüyordum sonra bı hafta on gün sonra kayboluyordu soruyordum arkadaş verdi arkadaş istedi vs bahane mi yok ben aldattığını da yakaladım ama sustum bosamayacaksan yüzüne bile vurma ne *** yerse yesin . Görme duyma boşver 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 723 göst.
+1 oy
17 cevap 571 göst.
0 oy
8 cevap 694 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gulbeyaz21 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
25 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Eda3434 (448 puan) tarafından soruldu

398,218 soru